Jak trávit sv. Valentýna o samotě

woman_portrait_with_flowers_197934Protože je dnes svátek sv.Valentýna a možná zrovna Ty jsi sama bez partnera, mám pro Tebe pár řádků.

Možná mi řekneš, že sv.Valentýna stejně neslavíš a je Ti to jedno. Ale upřímně, opravdu Tě to ani trochu nemrzí, že jsou zamilované páry spolu a Ty jsi sama?

Před 15ti lety jsme nevěděli, co to je, tak nám to opravdu bylo jedno. Ale dnes, ať chceme nebo ne, jsme doslova bombardováni médii a obchody, které nám hlasitě oznamují, že dnes je ten den, kdy máme spolu se svým partnerem slavit.

A tato medializace se nám během těch posledních 15ti let dostala pod kůži, ať si to připouštíme nebo ne. I já si vzpomínám, jak jsem byla proti.

Jestliže jsi právě v tomto období sama, po rozchodu nebo v nefunkčním vztahu, mám pro Tebe pár tipů, jak si dnešní večer užít.

Většina párů jde na nějakou romantickou večeři nebo si ji připraví doma.

A jelikož já učím ženy, že sebeláska je základem každého harmonického vztahu a vlastně je základem spokojeného života ve všech oblastech, ne jenom ve vztazích, tak proč dnes neoslavit den sama se sebou?

Vždyť vztah sama se sebou je ten nejdůležitější vztah, který kdy budeme mít. A lidé na sebe stále zapomínají.

Neberou vztah se sebou sama jako důležitý, nevšímají si toho, co je těší nebo co mají rádi. Prostě jdou životem a když mají partnera, pak mu všechnu tu lásku, co se v nich nahromadila, odevzdají. Nahrnou ji na něj, div ho nezadusí a očekávají, že je zahrne na oplátku svojí láskou.

Dnes je den zamilovaných a jestli si sama, pak je to den pro Tebe.

Užij si tento den a rozmazli se tak, jak bys chtěla, aby to udělal Tvůj partner. A jestli máš doma bručouna, který si Tě ani nevšimne, pak to platí i pro Tebe. Nemusíš čekat, až pro Tebe něco udělá, udělej to sama.

Dojdi si nakoupit vše, co potřebuješ a možná se porozhlédni i po něčem, co Tě potěší, co bys možná chtěla dostat od partnera. Kup si květiny, které máš ráda.

Dovol si dneska investovat do sebe. Proč ne? Svět se nezboří a peníze jsou od toho, aby obíhaly, ne abychom je škudlili na horší časy. Tím Universu ukazujeme, že cítíme nedostatek.

Když ne jindy, tak dnes je ten den, kdy se můžeš rozmazlit. Dovol si to.

Kup si něco, co máš ráda, co Tobě přinese radost, zvedne náladu nebo dá jinou hodnotu, která je pro Tebe důležitá.

Tento den je o Tobě, nezapomeň.

Můžeš si dopřát masáž nebo zajít někam do sauny.

Večer si připrav něco moc dobrého a hezky se obleč. Už to samo o sobě Ti zvedne náladu. Otevři si lahvinku nějakého dobrého vína, zapal svíčky a pusť nějakou romantickou hudbu.

Dnes večeříš sama, ale je to krásné a příjemné. Dnes nezvi žádného imaginárního partnera. I když můžeš. Můžeš si představovat, že večeříš se svým budoucím partnerem nebo někým, s kým bys večeřet chtěla.

Ale dnes je to o Tobě, a proto pokud do své představivosti pozveš nějakého muže, musí Ti to být příjemné a musíš cítit, jak Tě obletuje. Jen tak je to přípustné.

Dnes si nepřipusť žádnou sebelítost. Dnes není dovoleno cítit se smutná.

A pokud je Ti to příjemnější a chceš mít pocit, že večeříš s někým, kdo Tě zbožňuje, pak se do té role vžij a představ si, jak by ses asi cítila, kdybys byla jeho vyvolenou. Seděla bys smutná a myslela na něj?

Ne, byla bys šťastná a zářivá jako Bohyně, protože bys cítila, jak Tě obdivuje, miluje a doslova zbožňuje.

Užívala by sis každou minutu. Je to totiž Tvůj den!!!

Ať už si dnešní den vytvoříš, jak chceš, prosím, dej si ten dar a měj se ráda, miluj se.

Protože jenom tak Tě může milovat někdo jiný.

Jenom budeš-li se doopravdy milovat, pak se k Tobě pohrnou nejenom lidé, ale i vše to, co si přeješ mít.

Láska je ten nejsilnější pocit ve Vesmíru, který je jako magnet, přitahující vše, co chceme. A když cítíš sebelásku, pak si svůj život můžeš tvořit s lehkostí.

Sebeláska není o sebevědomí. Sebevědomí má kde kdo, ale sebelásku málokdo a to je právě ten důvod, proč jen někteří mají život, po kterém touží. Sebeláska není jen pro ženy, ale i pro muže.

Jak poznáš, že se máš opravdu ráda?

Tvá sebemluva je pozitivní, jsi sama se sebu ráda, nepotřebuješ nikoho, aby Ti lásku dával, máš ji dost pro sebe i ostatní, Tvé vztahy jsou harmonické a Tvá přání se plní tak nějak sama, peníze k Tobě proudí snadno a skoro ze všech stran. Ano, i to dokáže sebeláska.

A jestli je sebeláska něco pro Tebe nepředstavitelného, stáhni si můj eBook zdarma TADY a začni se mít ráda hned teď.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky