Na nový vztah jsem STARÁ!

casablanca-2807439_1920Je 03:44 v noci a já musím psát. Jak to tak někdy bývá, místo abych spala, píšu pro vás článek. A stejně je tomu i dnes. Ležím v posteli a snažím se spát, když se najednou přistihnu, jak vám přeříkávám celé věty, vlastně vám v hlavě píšu článek. Spaní mi dneska prostě nejde, a tak vstávám, mačkám tlačítko na kávovaru a jdu si sednout k počítači a začínám psát. No a protože mi to nejde, je čas vstát, dát si kávu a myšlenky hodit na papír. Co z toho bude, to nevím, ale chce to ven. A já už chci konečně spát, tak se nedá nic dělat.

O čem vám dnes píšu?

Nedávno jsem s klientkou (45 let) řešila „problém“ zvaný JSEM NA VZTAH UŽ MOC STARÁ. Někdy je pro mne těžké na podobné sdělení reagovat. Vím, že jakmile bych řekla, že se mýlí a na věku nezáleží, nevěřila by mi a možná si pomyslela: „Co ta může vědět, vždyť jí ještě nebylo ani čtyřicet. Navíc není sama!“ A možná by měla klientka pravdu anebo taky ne. Tuto větu totiž v různých obměnách slýchávám dnes a denně od klientek různých věkových kategorií. Není to tak dávno, co jsem něco podobného slyšela od klientky, které ještě nebylo ani třicet.

Když máme pocit, že jsme na něco staří nebo příliš mladí, je úplně jedno, co nám kdo říká a kolik je kolem nás starších nebo mladších lidí, my máme zafixované přesvědčení, které nám nikdo nerozmluví. Jak by také mohl, když je to naše přesvědčení, tedy myšlenka, kterou jsme buď slýchali velmi často anebo si ji často opakovali, až se stala naším hluboko uloženým přesvědčením.

 

Je jedno, jaký máte sen…

Když mi některé klientky sdělují, že jim táhne na třicet a ony nechtějí být staré matky, je pro mne někdy docela těžké nereagovat. Ne že bych se chtěla těmto ženám smát, vůbec ne. Rozumím jim. Ale nemůžu se ubránit myšlence „Vždyť mě táhne na čtyřicet, to jako já budu stará máma?“ Já osobně si to ale nemyslím. A proto mě většinou podobné věty nerozhodí. Dřív bych se ale sesypala. I já si kolem třicítky lámala hlavu strachy, že to nestihnu, ujede mi vlak, budu stará máma, co když…, co když…, co kdyby…

Dnes je mi to jedno. Vím, že záleží jen a jen na mně, ne na mém fyzickém věku nebo přesvědčení většiny lidí, že žena musí rodit ve třiceti, aby jí neujel vlak anebo neměla jiné bůhvíjaké problémy.

Není to o tom, kolik vám je, milé dámy, ale pouze a jenom o vašem úhlu pohledu, který souvisí s vašimi přesvědčeními.

Nedejte na druhé. Jděte si za svými sny a cíli, ať si kdo chce myslí co chce. Nedovolte jiným a jejich omezenému myšlení, aby vás limitovali a omezovali. Dovolte si rozšířit své vědomí, roztáhnout křídla a letět za tím, co si v životě přejete zažívat. Ať už budete chtít v životě cokoli, vždycky se najde někdo, kdo vám bude tvrdit, že jste se zbláznili, nemáte rozum a tvrdě narazíte. Nebo kdesi cosi. Vždycky!!! A tak je lepší snít a provizualizovat se do nové paralelní reality, kde je vaše přání vaší skutečností.

 

Potkala jsem paní, která si stará nepřipadá

Dám vám krásný příklad ženy, která je ve věku, kdy její vrstevnice opravdu nevěří, že by mohli zažívat něco jako nový vztah.

Nedávno jsem byla u nové paní pedikérky. Paní je stejně stará jako moje máma, je jí něco přes 70 let. Před dvěma lety jí zemřel manžel. Ona si ale nepřipadá až tak stará, aby seděla doma a byla sama. Musím říct, že mi hned od začátku sedla, jak se říká. Je to usměvavá paní, která si ráda popovídá, je pozitivní a vyzařuje z ní pohoda.

Když mi prozradila, že si dala inzerát, aby našla novou společnost a nebyla tak sama, říkala jsem si, to je přece skvělé. Pak se zmínila o speed dating a já se skoro zděsila. Několik mých kamarádek speed dating zkusilo a tak jí říkám „To muselo být strašné.“, a ona odpověděla „No počkejte, to vám budu vyprávět. Nebylo to hrozné, byla to naprostá pohroma.“ A tak jsme se obě zasmály a ona mi vyprávěla svojí zkušenost. Nejvíc se mi líbilo, že prostě šla zkusit něco nového, bez ohledu na to, kolik je jí let nebo co si o ní bude kdo myslet.

 

Je jedno, kolik vám je let, na lásku a přátelství není pozdě nikdy.

Co odlišuje paní pedikérku a mnohé další ženy je předně:

  1. NEVZDALA TO!
  1. MÁ POCIT, ŽE SI ZASLOUŽÍ PŘÁTELSTVÍ A SPOLEČNOST.
  1. NEBOJÍ SE A JDE DO TOHO.

Jak jsem řekla klientce, váš budoucí partner se může objevit kdykoli a to z čista jasna. Ve chvíli kdy to nebudete vůbec čekat. Možná se objeví způsobem, který nebude ani trošku připomínat „ideální seznámení“. Možná vás bude ze začátku doslova iritovat. Nebo si jej třeba půl roku ani nevšimnete, i když bude ve skupině lidí, které potkáváte často. Zůstane vám ukrytý až do chvíle, než se na něj vibračně naladíte a hlavně až ho přestanete vyhlížet.

 

Co mají společného nový partner a pizza?

Znáte to. Objednáte si pizzu, a pak netrpělivě přešlapujete a rozčilujete se, kdy už ten kurýr dorazí a on ne a ne dorazit. Pak se ponoříte do čtení knížky, začnete pracovat na novém úkolu nebo cokoli jiného a najednou někdo zazvoní u dveří a vy si říkáte, kdo by to mohl být? Aha pizza je tady. Chápete? Vaše přání se nesplní, jestliže sedíte a přemítáte nad myšlenkami typu:

„Co jsem komu udělala, že ta pizza ne a ne přijet?“

„Kdo mě za co trestá, že si prostě nemůžu dopřát kousíček pizzy?“

„Možná se musím ještě nějak pročistit, aby ta pizza dorazila?“

 

Je to legrační? Skvělé. Protože tohle dámy děláte s doručováním partnera.

Netrpělivě sedíte a hroutíte se, kde je a proč tu není, i přesto, že jste již vnitřní práci na sobě udělaly.

Přitáhněte si ideálního partnera – od 18.3.2020!

Vytvořte si harmonický vztah duše – od 19.2.2020!

 

A na závěr jen něco pro zasmání. Když jsem v lednu letěla z Londýna zpátky do Prahy, měli jsme velmi entertaining crew :-). Miluju anglický humor. Opravdu jsme se všichni pobavili. Nevím, jak se jmenuje „letušák“, který mluví k cestujícím, ale rozhodně mě a celé osazenstvo letadla pobavil. Celou cestu měl neuvěřitelné hlášky. A jednou z nich nás rozesmál po přistání v Praze.

Jak to tak bývá, lidé se nemůžou dočkat a hned jak letadlo dosedne, začínají vstávat a hledat svá zavazadla. A náš „letušák“ říká: „Dámy a pánové, prosím, nevstávejte, zůstaňte sedět na svých místech než letadlo zastaví do úplného zastavení. Rád bych vás informoval o skutečnosti, že předčasným vstáváním rychlost letadla nezvýšíte.“ Pak svůj proslov doplnil tím, že sbírají odpadky a proto můžeme odevzdat ukřičené manželky a nedochvilné manžely a kdo bude odcházet jako poslední má na starosti úklid celého letadla. Nebo něco podobného. :-)

Takže dámy a pánové, své přání neurychlíte, pokud budete netrpělivě přešlapovat a strachovat se, jak to že tady ještě není a co se kde asi po cestě pokazilo.

S největší pravděpodobností se nepokazilo vůbec nic, ale vy svým strachem a přílišným přemýšlením své přání zcela zastavíte.

Posílám pozdravy z Maroka! :-)

Happy manifesting,

Eva

PS: Od 1.3.2020 se stáváme plátcem DPH a naše ceny se zvýší. Proto neváhejte a pořiďte si program Bohyně lásky ještě dnes! Přibalit můžete i Můj deník úspěchů nebo knihy Alfa bohyně a Vaše nová realita aneb Jak se přesunout do paralelní reality.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky