Vesmír je jako chlap

storm-4651306_1920Možná jste si, milé dámy, všimly, že řada mužů o svých plánech nemluví. Nechci tady zevšeobecňovat, ale všimla jsem si, že nejeden muž své plány příliš nesdílí. Pak ale jde a prostě to udělá.

Ať už je to váš muž, manžel nebo třeba bratr. Většina z nich plánuje dlouho jen ve své hlavě. Pak ale přijde to bum prásk a on na vás vysype řešení, hotový plán nebo novinku. A ta může být příjemná a překvapující v tom dobrém smyslu anebo vás zaskočí tak, že se necháte strhnout okolnostmi a začnete mít pocit, že je to všechno špatně. V minulém videu jsem hovořila o tom, jak nebýt obětí okolností. Pokud jste jej neviděly, mrkněte se SEM >>

Jak nám toto zjištění může pomoci při manifestaci našich přání?

Vesmír je totiž jako většina chlapů. Nic nám neřekne a tiše plánuje a to nemusí znamenat nic špatného. Prostě vše připravuje v zákulisí, aby nás překvapil. Jestli to překvapení bude příjemné anebo naopak, to vždy záleží na nás, dámy. A je jedno, jestli se jedná o muže nebo o Vesmír.

Na nás totiž záleží, jak bude ten výsledek vypadat a jestli budeme nadšené nebo si budeme trhat vlasy, co se nám to děje. A tady bych ráda podotkla, že i ve chvíli, kdy se výsledek jeví jako konečný, nezvratný a super negativní, je možnost vše otočit. Jak? Správným nastavením mysli. Na ničem jiném totiž nezáleží. Můžete otočit i na první pohled zcela bezvýchodnou situaci a změnit ji v nádhernou realitu, ve které jste tou nejšťastnější ženou na světě.

Okolnostem jsem se již věnovala ve videu. Dnešní článek je o tom, jak Vesmír plánuje a přeskupuje, aniž by bylo cokoli vidět.

A tady je právě kámen úrazu, protože většina lidí se zalekne, že se jejich přání neplní a možná se ani nikdy nesplní. Nevidí totiž žádné výsledky!

Ale já mám pro vás dobrou zprávu…

Vesmír takhle vůbec nefunguje. Většina přání se uskuteční z ničeho nic. Bum prásk a přání je tady. Vesmír nevykřikuje: „Doručuju! Připrav se, zítra to tam máš.“ Je pravda, že dává znamení. Kterých si často lidé ani nevšimnou. Ta znamení jsou ale opět navázaná na vaši mysl. Pokud vidíte znamení, které je v souladu s vaším přáním, pak je to jen známka toho, že se nalaďujete na tu správnou frekvenci, tedy tu, která odpovídá vašemu splněnému přání. Jinými slovy se přesouváte do paralelní reality, ve které je vaše přání splněné. A o tom si budeme povídat v mé nové knize, kterou vám již brzy nabídnu. Proto se nezapomeňte přihlásit k odběru mých videí TADY anebo mých článků ZDE. Budete pak mezi prvními, kteří si budou moci knihu zakoupit v předprodeji a s bonusem navíc.

Mnohdy si lidé myslí, že na své přání nijak netlačí, nemají časový horizont, kdy očekávají, že se splní a jsou odpoutaní. Jenže podvědomě ČEKAJÍ, kdy se to už stane. A tím své přání paradoxně drží za dveřmi. Včera jsem to řešila s klientkou během individuálního koučinku. Jestliže se vaše přání nesplnilo, pak jste připoutaní, čekáte, kdy už se stane. A tedy nejste naladěni na tu správnou realitu. Vaše nová realita se nemůže projevit. Držíte ji daleko od sebe anebo možná jen za rohem.

Jakmile své přání vyšlete do Vesmíru, tedy se na něj dostatečně zaměříte, Vesmír začíná vše organizovat, přeskupovat a připravovat. Nemluví o tom, sem tam vám pošle znamení. To je jen zpětná vazba, že se správně zaměřujete, poděkujte a dál se zaměřujte anebo pokud cítíte ten pocit dokončení, pak se odpoutejte, tedy se věnujte něčemu jinému.

Jak jsem včera říkala klientce, i pro vás platí otázka: „Co byste dělala, kdyby bylo vaše přání splněné, vizualizovala byste od rána do večera, strachovala se, že se to nedaří? Anebo byste se věnovala novému přání, vesele se procházela po okolí a usmívala se od ucha k uchu?“ To druhé samozřejmě.

Důveřujte, že Vesmír má vždy vaše záda (Universe has your back). Tedy správně česky, Vesmír vás vždy podrží, vždy je tady s vámi a pro vás. Ale po vás se chce, abyste se správně zaměřili. Bez toho to nepůjde.

A jestliže máte pocit, že ten váš s vámi do budoucna nepočítá, pak jednak předpovídáte budoucnost, protože pouze na vašich myšlenkách záleží, co se stane. A navíc možná jen nechápete, že on už plánuje společný život, akorát o tom nemluví. Můžete mu pomoct. A to tím, že budete předopkládat jenom to nejlepší možné, tedy že neustále plánuje, jak s chce s vámi  strávit celý svůj život. Jak vás potěšit a jak vás udělat šťastnou.

Cílem každého muže, který svoji ženu miluje, není nic jiného, než ji udělat šťastnou. To si uvědomte. Jestliže se tak neděje, pak si samy sebe nevážíte natolik, abyste si přitáhly muže, který si vás bude vážit. Pak je na místě začít se zahrnovat láskou, vážit si sebe samých a dělat vše proto, abyste vy samy, milé ženy, byly šťastné a spokojené. Buďte Bohyní, tou ženou, kterou jste se narodily, ale od které jste se během „domestifikace“ odpojily. :-)

Happy manifesting :-)

Eva

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky