Alfa bohyně

tištěná kniha 

Kniha pro ženy, které chtějí vědomě tvořit svůj život

Co na knihu říkají první čtenářky?

 

Jak tyto reference ověřujeme ZDE

Tato kniha si mě tak nějak přitáhla. Po přečtení prvních stránek jsem měla pocit, jako by byla o mně a mém životě. Už jsem přečetla několik knih o zákonu přitažlivosti, ale teprve po přečtení této knihy jsem vše konečně pochopila - dokonce i můj vztah s rodiči a to, jak mě vychovávali, mi teď dává smysl. Eva vysvětluje, proč se mnoha lidem nedaří aplikovat tento zákon úspěšně a přání se neplní. Když jsem se dozvěděla i o ostatních zákonech vesmíru, mnoho věcí mi docvaklo. Pochopila jsem, že já jsem tvůrcem svého života a plně zodpovědná za vše, co se mi děje. I když je někdy těžké si připustit ty negativní věci, všechno v mém životě mi teď dává smysl. Knihu bych doporučila každé ženě, která touží lépe porozumět sama sobě a pochopit, proč se její život odvíjí tak, jak se odvíjí.
Martina Doubkováautorka videokurzů jógy, www.martinadoubkova.cz
Na túto knihu som bola veľmi zvedavá. Čo také tam môže o žene byť, čo by bolo pre mňa objavné? Ja sama som totiž prešla dlhú cestu od škaredého káčatka po sebavedomú ženu, čo si začala plniť svoje životné sny. Ale po prečítaní musím uznať, že Eva vysvetlila v knihe mnoho vecí, ktoré som síce prekonala, ale iba intuitívne. V skutočnosti som nerozumela prečo sa mi to dialo. Odrazu som spoznala dôležité zákony, ktoré riadia dianie okolo nás a to ako sa cítime a čo sa nám v živote deje. Keď som ich vďaka tejto knihe pochopila, všetko mi zrazu dávalo hlbší zmysel a ja som si uvedomila, ako veľmi si dokážeme svoje životy ovplyvniť ak vieme ako na to. Ako si dokážeme pre seba vytvárať vedome tie najlepšie príležitosti a skutočnosti. Je to pre mňa veľmi objavné. Ďakujem. Knihu by mali čítať povinne všetky ženy, aby si dokázali svoj život samé riadiť a užívať ako si zaslúžia.
Slávka Ramsováinteriérová dizajnérka, lektorka - www.slavkaramsova.sk

O čem je tato kniha?

Ing. Eva Paclíková

autorka knihy Alfa Bohyně
Eva je ženou, která na základě svých vlastních minulých pádů dokáže citlivě vnímat potřeby svých klientek. Svým milujícím chápavým přístupem pomáhá ženám spojit se se svou bohyní a otevřít se hojnosti, kterou Vesmír nabízí. Působí jako koučka vztahů a osobní transformace. Díky svému studiu Akademie pro kouče u Christy Whitman v USA, přináší ženám, (ne)jenom v České republice, zcela ojedinělý koučink zaměřený na zákon přitažlivosti.