Reference k online programu Bohyně lásky,

aneb jak jsou s programem spokojeny ženy, které ho už absolvovaly

Tyto reference jsou vždy referencemi našich Kupujících a jsou zveřejněné s jejich souhlasem. Před zveřejněním reference vždy ověřujeme, že jde o osobu, která si Produkt u nás zakoupila, a to kontrolou údajů v účetnictví (na zaplacených fakturách). Případně jde o reference, které jsme obdrželi od našich Kupujících v rámci vyplnění zpětné vazby – dotazníku zaslaného Kupujícímu po dodání Produktu, resp. u on-line kurzu po jeho skončení. Dotazník je zasílaný přímo na kontaktní mail uvedený v databázi Kupujících a je tak zajištěno, že taková reference pochází od Kupujícího. Nebo jde o reference spotřebitelů a dalších osob, které hodnotili Produkt poskytnutý zdarma pro získání zpětné vazby.

Dobrý večer, dokončila jsem Váš program Bohyně lásky a chtěla bych Vám strašně moc poděkovat. Byla to úžasná 6ti týdenní jízda. Děkuju. Meditace jsem si neskutečně oblíbila. Nastavování hranic mě hrozně bavilo. List aspektů, které mám na sobě ráda, jsem dodržela číst každý den po celý program. Program byl super. Nelituju investice a děkuju. Webináře a meditace byly úžasné. U meditace vnitřního dítěte jsem neskutečně plakala. A co změny? Začala jsem se cítit a být sebevědomější. Začala jsem si všímat časté pozornosti mužů. Najednou na mě muži mrkali a usmívali se, otevřeli mi dveře a plno dalších takových změn. Neskutečně mě to těšilo a dávalo mi energii pokračovat dál s pocitem, že to vážně funguje. Program byl vážně skvělý. Děkuju neskutečně moc. Ještě bych Vám chtěla poděkovat za Vaši práci, za Váš blog, za Vaši knihu, kterou jsem měla přečtenou za 1 den. Miluju tu knížku a často se k ní vracím. Informace v ní se mnou rezonují. Díky Vám jsem se dozvěděla spoustu nových věcí a posunula jste mě dál v mém osobním růstu a duchovním vývoji. Život se mi kompletně změnil v 17 letech, kdy jsem díky docela drsném rozchodu ,,narazila" na zákon přitažlivosti,energie atd.... Pak už se to jen hrnulo. Knihy, videa, inspirace. Jsem za tento ,,objev" neskutečně vděčná a zpětně vidím po 3 letech, že se mi v té chvíli změnil život a neustále se učím a rostu a jsem šťastná. Děkuju neskutečně moc. Vážím si Vaší práce, inspirujete mě a jste skvělá osoba. Děkuju za Vás. Hodně štěstí, lásky, splněných přání a krásné a pohodové vánoční svátky přeju. S láskou a vděčností.
Klientka A.
Ahoj Evo, děkuji moc za krásný program Bohyně lásky , knihu Alfa bohyně, ebooky a videa. S programem jsem se byla spokojená, každý týden jsem čekala na tvůj nový email, a hlavně co se zde nového dozvím. Pro mě je vše úplně nové. Musím říct, že opravdu za těch 6 neděl, jsem se dozvěděla tolik nového a hlavně v knize, kterou čtu již podruhé a stále v ní nacházím nové a nové věci. Kamarádky, říkají, že vidí na mě změnu, spoustu nové energie. V červenci ode mě po dovolené a hlavně po 21 letech manželství odešel manžel. Manželství jsme měli dosud pohodové, bezproblémové a myslela jsem si i harmonické. Najednou se sbalil a odešel ,řekl jen , že není se mnou již šťastný. Odešel k jiné ženě, která dosud jen partnery střídala. Dosud mi neřekl proč odešel. Odpovědi jsem našla v tvé knize. Nejsem dost dobrá, bojím se, že mě opustí , až jsem si vše přivolala. Padla jsem na samé dno. Bylo mi hrozně, sháněla jsem pomoc , jak to přežít, protože se mnou ještě žijí dvě děti. Skončila jsem na antidepresivech. Až když se ke mně dostaly tvé články, začala jsem se více zajímat jak to vše přežit. Vidím na sobě velkou změnu, jsem hodně soběstačná, a hlavně začala jsem si mít více ráda. Zjistila jsem, že svoji lásku jsem dávala všem, celé rodině, jen ne sobě. Manžela i když ode mě odešel, stále miluji a věřím i já mu nejsem lhostejná. Nemohu říci, že by se mě na programu něco nelíbilo. Spíš je pro mě těžké vydržet soustředěnost při meditacích. Nejtěžší asi bylo si zapamatovat přesvědčení. Evo moc děkuji za vše a jsem ráda, že jsi mi pomohla se odlepit od toho dna. Teď je vše na mě a hlavně co potřebuji si více věřit a být trpělivá, nelpět na výsledku. To je asi na všem to nejtěžší, ráda bych si manžela přitáhla zpět. Děkuji a těším se na další články, ebooky, videa. Vždy když je mi nejhůře pustím si tvé video, a to mě pokaždé dokáže tzv. nakoupnout :-).
Jana
Milá Evi, to že jsem se přihlásila do 6-ti týdenního programu Bohyně lásky, pro mě znamenalo velký zlom a posun v uvědomění si a přijetí sebe sama. Co mě tento program, krom jiného, naučil, bylo to, že jsem začala po ránu pravidelně meditovat a vypěstovala jsem si na těchto chvilkách závislost :-) , za kterou jsem vděčná, protože se pak během celého dne cítím uvolněnější a klidnější. Během tohoto programu jsem se postupně začala cítit šťastnější, plná radosti a vědomá si svých vlastních hranic, za které už nechci jít a nejdu. I lidé z mého blízkého okolí mi říkali, že vypadám spokojenější, šťastnější a zářím. Moc Vám děkuji za to, že jste vytvořila tento program a dala ženám, a i mně, možnost stát se Bohyní a cítit i v sobě. Děkuji Vám :-)
Magda Crkvová
Ahoj Evi, hned z kraje bych Ti ráda poděkovala za to, že jsi program Bohyně lásky vytvořila. Je to přesně to, co jsem hledala už delší dobu a moje očekávání do puntíku splnil. Ta změna za těch 6 týdnů je opravdu vidět, hlavně proto, že mi program Bohyně lásky dal srozumitelný "návod" jak se zákonem přitažlivosti pracovat tak, aby se opravdu projevilo to, co v životě chci (a že je to pro můj logicky nastavený mozek občas oříšek). Bohyně lásky mě zase posunula o kus dál. Co se mi dále líbí? V každé lekci je moc hezky vysvětlená "teorie" k danému tématu. :) A i když některé věci, týkající se zákona přitažlivosti znám a věnuji se jim delší dobu, pokaždé jsem tam našla nový AHA moment, díky kterému jsem danou věc pochopila zase o něco lépe. I po druhém, třetím přečtení. Co mi v programu Bohyně lásky chybělo? Po pravdě, když se na to podívám z dnešního úhlu pohledu (po celých 6 týdnech), tak se mi program líbil takový jaký je. I když se občas ozýval ten starý známý červík, který se mi snažil namluvit, že to nemůže fungovat. :) A moje vlastní zkušenost? Je to opravdu znát, hlavně ve vztazích, na kterých pracuji asi nejvíc. Výraznější změny přišly po zhruba 4 týdnech. Neuniklo mi, že se ke mně mí spolužáci (studuji ČVUT a jsem jediná slečna na oboru) najednou chovají tak nějak lépe a jsou mnohem pozornější. Jeden z nich mě během práce na společném projektu opravdu nazval Bohyní - to mě nejen dostalo, ale zároveň přesvědčilo, že to skutečně funguje. Dál mi přestalo vadit ranní vstávání - protože se jednoduše těším na další den, i když třeba není nejlepší počasí nebo mám před sebou náročnou zkoušku. I ta diplomka se mi píše nějak lépe. :) O meditacích ani nemluvím, to je prostě síla a nedokážu si už představit večery bez nich. Takže ano - ono to fakt funguje, když se na sobě opravdu maká, a je to parádní jízda. Moc moc díky :)
Týna
Dobry den, moc moc bych Vam chtěla podekovat za email, kterym jste mi poslala energii a spoustu věci jsem si diky tomu emailu uvědomila. Díky programu Bohyně lásky jsem začala víc vnímat, že zákon přitažlivosti opravdu funguje, že když něco chci a chci to tak moc a věřím v to tak to přijde ne hned, ale s nějakým časovým odstupem to přijde. Program ve mě probudil něco co jsem měla asi jako malá…Víc se směju víc se zaměřuju na sebe, dělám si radost a tak nějak se cítím i jiná víc uvolněnější , víc sebevědomitější nabitá energií a celkově na pohled prý působím moc šťastně a spokojeně. Každý se mě ptá jak to dělám a na to myslím pozitivně :-) Tento program se mi velice líbil a jsem velice ráda, že jsem ho mohla absolvovat. Evi přeju Vám krásný víkend :-) S pozdravem. Alena
Alena, 28 let, Praha
Program Bohyně lásky mi mnohé dal. Především mě bavil a doteď mě mrzí, že nebyl delší, protože mě práce sama na sobě tímhle způsobem opravdu naplňovala. Nebojím se říct, že mi to změnilo život a pohled na svět. Ačkoliv jsem s programem začala v neklidném období mého života, můžu říct, že se můj život od té doby zlepšil. Začalo se mi dařit v různých oblastech mého života, ať už v práci, ve škole nebo v rodině. Což jsem neuměla ocenit. Změnila jsem i postoj sama k sobě - díky programu vím, co je důležité - jsem to JÁ. Vidím se mnohem líp a neřeším ty maličkosti, co mě předtím na mně samotné trápily. Posunulo mě to zase dále v otázce osobního rozvoje, naučila jsem se meditovat a zklidnit se, když věci nefungují, jak mají. A za to Evičce děkuji! PS: opravdu to funguje! Jenom pro představu - můj dlouholetý kamarád mě v průběhu programu přivedl mezi své kamarády. V momentě, když jsem odešla na záchod, se údajně všichni ptali, kdo jsem, jestli se vrátím a jestli zůstanu celý večer. Doslova mi bylo řečeno: "sršela z tebe taková energie". Má to smysl ;) PPS: po technice smell the money jsem skutečně dostala neočekávaný obnos peněz a ne malý. To jen tak pro zajímavost :D
Kristýna
Chtela bych rict, ze zakoupit si tento program byla nejlepsi investice za muj dosavadní zivot! Myslim to opravdu vazne! Citim se celkové lépe a meditace delam kazdy vecer pred spaním. Energie opravdu funguje. Zatim se mi vše plní a verim, ze se bude plnit dal. Nikdy driv bych nevěřila, ze vizualizace apod. Bude opravdu takhle fungovat. :) Kristyna Dvorakova 5 listopad v 18:37 Tak já už mám celý program za sebou :) sice jsem ho místo 6ti tydnu delala 2 měsíce, ale mam z toho dobrý pocit :) zatím se mi daří a doufám, že to bude lepší a lepší! Je to super sledovat, jak se postupně plní skoro vše, co si přejete ;) jsem ráda, že jsem na Evičku narazila a mohu od ní a jejích e-booků a programu bohyně lasky pozorovat viditelné změny a úspěchy! :)
Kristýna Dvořáková, Praha
Chci Vám moc poděkovat za knížku i program. Upřímně jsem ani nečekala, jak moc mě změní. Samozřejmě jsem dříve četla všechny knihy, o kterých píšete a v jeden okamžik "to přestalo fungovat" a tak jsem je obrazně hodila do koše. Považuji se za sebevědomou ženu a i tak mě okolí vnímá, ale sebeláska je úplně něco jiného a to teď už díky Vám vím. Prošla jsem si ne úplně příjemným rozvodem, pracuji v realitách a minulý rok nebyl z těch nejlepších jak pracovně, tak osobně a opravdu musím říct, že až Váš program Bohyně lásky mě nastartoval k tomu vidět vše, co vlastně mám, co vše umím, zklidnit se, zbavit se stresu a tlaku, vidět že moje přítomnost a ani budoucnost nejsou temné :-). Nejsou slova, kterými bych mohla vyjádřit vše, co teď chci. Každopádně je to úžasný program a pro mě opravdu znamená "nový začátek" a věřím, že i všechna moje přání se brzy vyplní :-). A meditace? Na tu nedám dopustit :-)! Ještě jednou děkuji!
Terezie
Ahoj Evi, i ostatni devcata :-), pridavam se ke skupine az nyni, ale jsem za to velmi stastna. Pracovala jsem nz sobe, i diky Eve, jiz drive, ale tento program mi dal to, co jsem dlouho postradala. Vratil me ke mne samotne, dodal energii, naucil meditovat a zklidnit se, nepodlehat emocim, nebyt vztahovacna a nachazet stesti a lasku predevsim v sobe. A zacaly se mi plnit me sny jakoby samy od sebe :-), casto mi to vzene slzy stesti do oci. I kdyz nejde treba vse podle planu, tak nepanikarim :-) .....najednou vidim jak mi ostatni rikaji slova chvaly a obdivu.....a take muj vztah s pritelem vzkveta a je laskyplny. Nemam strach se ridit svymi pocity a rikat co citim a rikat to ve chvilich, kdy to chci rici. Uz nepatram jestli jsem udelala chybu nebo, protozd takova jaka jsem, jsem pro sebe i ostatni nenahraditelna, uzasna a bajecna. Tak bych si prala, aby ostatni zeny a divky z ily temito pocity.....svet by byl nadherny a prosluneny :-). Dekuji Evi za toto poznani a tento program.
Andrea S., Ostrava
Ahoj Evi, už je to nějakou dobu co jsem skončila program, ale stále sleduji tvé stránky, fb a hledám další informace a materiály a ve své cestě pokračuji. Výsledky se dostavily téměř ve všech směrech :) finance: tady byl asi výsledek nejznatelnější ikdyž jsem se na ně tolik ani nezaměřovala. V práci jsem byla nečekaně povýšena. Ani nevím jak jsem k tomu přišla ale najednou z administrativní pozice vedu celou pobočku k tomu jsem (také uplně nečekaně) dostala příležitost jak si k zaměstnání přivydělat slušné peníze aniž by to vyžadovalo velké úsilí. Tohle a k tomu změna banky způsobili obrat o stop procent a všechno se to stalo tak nečekaně a rychle že ani nevím jak :) další oblastí je zdraví. už dlouhou dobu mě trápí bolesti zad a hlavně spousta stresu. Od doby co jsem si udělala více času pro sebe a od programu bohyně chodím pravidelně cvičit bolesti ustoupily a cítím se vždy tak nějak příjemně unavená a po celém dni uklidněná jindy jsem pořád byla ve stresu co mě zase zítra čeká teď to beru více z nadhledem a spíš než obavy co zase zítra bude jsem přešla k: ať mě zítra čeká cokoliv opět to skvěle zvládnu jako dnes. další oblastí jsou rodinné vztahy. není to sice úplně stoprocentní ale situace se o mnoho zlepšila a uklidnila. Děkuji a přeji hezký večer Kristýna
Kristýna A., Středočeský kraj
Začnu asi tím, proč jsem si program vůbec vybrala, protože si myslím, že i to je důležité. Měla jsem přečteno vícero knih, nedávno jsem si koupila i dvě Vaše knihy, které jsou skvělé, je v nich vše srozumitelně a jasně popsáno a vlastně na základě nich jsem se rozhodla, že by možná nebylo špatné vstoupit do Vašeho programu Bohyně lásky. Můj život se začal měnit již dříve, ale pořád to nebylo ono. Možná jsem byla až zahlcena informacemi a možnostmi a potřebovala jsem vyzkoušet vše a nejlépe hned a díky mé urputnosti to samozřejmě nemohlo mít takový výsledek, jaký jsem si přála. Také jsem se rozhodla konečně zase vylézt z té skořápky, do které jsem před několika lety schovala. Proto jsem se rozhodla vstoupit do Vašeho programu, cítila jsem, že potřebuji zase nastartovat nějakým vedením a hlavně jsem věděla, že když pojedu podle určitého předem daného "schématu", nebudu mít potřebu do toho tahat něco jiného a půjdu pěkně postupně a budu vše plnit s větší lehkostí a nebudu tolik tlačit na výsledek. To se i stalo a jsem moc ráda, že jsem program využila jako můj nový start. Největším přínosem bylo pro mě zavedení večerních meditací a následné vizualizace. Mé přání se začalo plnit už čtvrtý týden a také se mi snadno usínalo a usíná, protože v tom pokračuji. Cítím více energie, jsem si sebou více jistá a lidé si všímají, jak zářím. Opravdu mám pocit, že jsem zase našla samu sebe. Program mě bavil, vše jsem poctivě plnila a nyní již pokračuji sama a věřím, že vše, co jsem si díky programu do svého života zavedla, z něj jen tak nevyřadím, protože se cítím velmi dobře a můj život je krásnější. Řízené meditace jsou opravdu moc krásné, dokázaly mě vtáhnout, pozitivní přesvědčení mi šla díky formulacím do hlavy snad sama a velmi přínosné po mě bylo i poprosit pár lidí z mého okolí o názor, jak mě vidí, což bych nikdy asi neudělala, kdyby to v programu nebylo zařazeno. Velmi Vám děkuji, že jste si dala s programem práci a takto jej sestavila. Z mého pohledu je opravdu přínosný pro všechny ženy, které potřebují trošku navést, aby pak měly více jasno a věděly, co je potřeba, aby byl jejich život takový, jaký si ho přejí a cítily se opravdu božsky :-)
klientka M.