Připravte se na své těhotenství nebo jakoukoli jinou budoucí realitu!

people-1839564_1920
Již dlouho věřím, že štěstí přeje připraveným. Bohužel tuto větu si spousta lidí vysvětluje naprosto špatně. Snaží se logicky připravit na všechny možné negativní scénáře, které by mohly nastat. Chtějí znát příběhy jiných a vyvarovat se jejich chyb a omylů. Bohužel tím si často připravují cestu plnou strachů a omezení.

 

Není to tak dlouho, kdy se najednou roztrhl pytel s klientkami, které se na mě začaly obracet s tématem otěhotnění.

Mám ráda výzvy a vím, že nic není nemožné, a proto jsem s dámami začala řešit jejich příběhy a strachy týkající se otěhotnění.

Mám již několik klientek, které jsou v krásném očekávání vysněného potomka nebo dokonce již porodily.

 

Příprava na ideální budoucí realitu se vyplatila. Společně jsme rozpustily strachy a obavy, že jsou příliš staré, že nebudou dobré mámy, partner dítě nechce, je špatná doba, nejsou plodné a kdo ví, co ještě. Jsem na ně pyšná, na každou z nich. A vím, že zažívají a budou zažívat to nejkrásnější období svého života. Ne proto, že se to o těhotenství a mateřství říká, ale protože jsme je na toto období společně připravily a přichystaly tak půdu krásné příjemné cestě těhotenstvím, porodem a následně mateřstvím. Vím, že je vás mnoho, které takové špatné pocity máte.

 

Chtěla bych vám pomoci všem, ale v tuto chvíli nemohu. Mohu se zaměřit jen na hrstku z vás, a tak alespoň skrz své články a videa posílám povzbuzení a sílu. Vy jste tím jediným tvůrcem své reality a máte něco navíc, co muži nemají. Máte možnost porodit dítě a stvořit tak nový život. Ano, pánové hrají neméně důležitou roli, bez nich by to prostě nešlo. :-) Ale vy jste těmi, které ten zárodek nosí celých devět měsíců ve svém těle, a proto na vás záleží, jak se na své dítě připravíte a jakou půdu pro jeho zdravý vývoj přichystáte.

 

Věřte mi nebo ne, své nenarozené dítě ovlivňujete již v době, kdy ještě spermie neoplodnila vaše vajíčko. Ano, je to tak. Vaše dítě vás slyší a cítí už v období před samotným oplozením. Máte moc a sílu ovlivnit nejenom své otěhotnění, těhotenství, porod a následně mateřství, ale dokonce můžete ještě před samotným početím ovlivnit, jaké vaše dítě bude.

 

Štěstí přeje připraveným. Jestliže plánujete rodinu, začněte se připravovat včas. Ne až ve chvíli, kdy otěhotníte, ale ještě mnohem dříve. Možná víte, že ženy, které chtějí otěhotnět, by měly změnit určité návyky i stravu ještě před samotným otěhotněním. Mnohé ženy začínají brát vitamíny, omezují nebo zcela přestávají konzumovat alkohol, kouřit a celkově se více věnují svému tělu. Je to logické, vaše tělo se musí na těhotenství připravit. Ale neméně důležitá je vaše psychika, ta má na otěhotnění obrovský vliv.

 

Na své dítě se můžete naladit již v době, kdy teprve o dítěti začínáte uvažovat a pomalu své tělo připravujete na otěhotnění. Nejenom, že se v této době před otěhotněním můžete na své dítě naladit, ale můžete se s ním začít spojovat a propojovat své duše, harmonizovat své dvě energie a vytvářet tak krásné pouto mezi vámi a vaším nenarozeným dítětem. Připravte se na jeho příchod tím, že se vnitřně posílíte, stanete se tou krásnou silnou a vyrovnanou Bohyní a také si ujasníte, jakou energii, tedy jakou duši si chcete přitáhnout a jaký vztah se svým dítětem chcete mít.

 

Duše vašeho dítěte existuje již nyní, ve chvíli, kdy ještě spermie neoplodnila vajíčko. Nepodceňujte přípravu, vaše práce se vyplatí a až budete své děťátko držet v náručí a budete jej učit tomu, jak to chodí v našem fyzickém světě, to krásné energetické pouto, které spojuje vaše duše v harmonický tanec energií, vás povede k tomu nejkrásnějšímu vztahu, jaký si jen dovedete představit. Lidé si myslí, že si mohou do života přitáhnout pouze duši partnera nebo člověka, který již existuje ve své fyzické podobě. Vy si ale můžete přitáhnout i duši, která ještě není ve fyzické formě.

 

Napojte se na duši svého nenarozeného dítěte a vytvářejte váš harmonický milující vztah již nyní. Pokud o děťátku zatím neuvažujete, ale víte, že přijde čas, kdy byste chtěla založit rodinu, pak vaší přípravou může být spojování s vlastní duší, probouzení sebelásky a napojování na vnitřní hodnotu, tak jak to učím ženy v online transformačním programu Bohyně lásky. Vaše příprava na příchod vašeho prvního nebo druhého či třetího potomka pak bude mnohem jednodušší.

 

Když mi Katka, jejíž příběh jsem nedávno sdílela, poslala koncem února tohoto roku další úspěchy, moc mě to potěšilo. Je krásným příkladem žen, které zpracovávaly své strachy a obavy z příchodu svého dítěte, aktivně přepisovaly minulé negativní události a dnes se mohou těšit na příchod své první ratolesti.

 

Katka se mnou nedávno sdílela své úspěchy z průběhu těhotenství, které probíhá naprosto skvěle, přesně tak, jak jsme jej naplánovaly během naší společné práce během individuálního koučinku. Všechna vyšetření jsou u Katky v pořádku, přesně tak, jak jsem jí v meditaci zadávala do podvědomí. Dokonce i lékaři nastávající mamince pochvalují, jak je vše v pořádku a dítě je zdravé a s „partnerem vložili kvalitní genetický materiál“.  No to je přeci nádhera! :-)

 

Jak mi Katka napsala, pamatuje si na silnou meditaci, kterou jsem jí provázela a kde jsem přímo říkala, že „těhotenství je naprosto zdravé a doktoři se radují ze skvělých výsledků“. A tak se není čemu divit, že Katka nyní zažívá přesně tuto realitu. Vždyť se na ní připravila. :-)

Náhody neexistují, proto neponechávejte nic náhodě a připravte se na příchod svého miminka nebo jakéhokoli jiného přání. Vaše příprava se vyplatí.

S láskou,

Eva :-)

P.S.: A pokud již těhotná jste a máte pocit, že věci nejdou tak, jak jste si přála, pak nikdy není pozdě vytvořit novou realitu, kde je vše v pořádku. :-)

 

Níže najdete odkazy na videa:

Příběh Katky: video Jak snadno otěhotnět

Nelíbí se vám vaše realita, změňte ji: video Své přání můžete kdykoli změnit

Kniha o vědomém tvoření reality: Vaše nová realita

 

 

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky