Jak mi hořely vlasy…

angel-1284369_1920Dnes jsem vám chtěla napsat o své cestě do Maroka, článek by ale byl moc dlouhý, a tak vám napíšu jen moji story o hořících vlasech. Tato příhoda se stala v posledním týdnu před mojí plánovanou dovolenou. Ten týden byl plný stresu.

Pravdou je, že jsem před dovolenou už jela z posledního. Myslela jsem, že totálně exploduju. Posledních pár dní před odjezdem jsem stále jen řešila emaily a telefonáty s tiskárnou, mezi tím jela koučinky a snažila se tak nějak přežít. To je tak, když si knihu tiskne člověk sám a nemá na to firmu :-). Cítila jsem velký stres.

Jednu z večeří s přáteli jsem skoro ani nedala, můj stres cítili všichni kolem mě. Celé ty měsíce se na mne začaly podepisovat a já věděla, že jestli se kniha nedokončí, odnese to můj soukromý život. Na meditace nezbýval skoro ani čas, ale jen díky nim a díky plánování tak, jak to učím v deníku úspěchů (pomocník na 365 dní) jsem ty poslední dny a týdny přežila bez újmy, tedy skoro. Slíbila jsem vám článek o tom, jak mi hořely vlasy a tak se do toho půjdu pustit.

 

Ten den měl být výjimečný a opravdu BYL!!!

Nikdy na něj nezapomeneme :-)

Ten den byl výjimečný. Začal dobře, vše jsem si krásně naplánovala. Ale jak to tak bývá, my máme za úkol naplánovat si konec a vědět, že to uprostřed je tou nejlepší možnou cestou, která nás dovede právě na konec. A tak jsem si připravila konec a trochu i celý den. Jedno jsem ale opravdu neplánovala a dnes vám o tom chci napsat.

Ten den slavil můj partner krásné kulaté narozeniny a já ten samý den zmáčkla tlačítko „odeslat/ approved/ jdeme tisknout“, a tak bylo vskutku co oslavovat. Přes den ze mě začínal odpadávat stres a já měla pocit, že mohu konečně trochu dýchat. Během pár dní nás čekala cesta na dovolenou do Maroka, a tak jsem si říkala, že je vše na dobré cestě. A taky bylo. Na té cestě se ale stalo něco nečekaného.

Co přesně to znamenalo, je asi jedno. Ale význam to rozhodně mělo.

Během krásné romantické večeře ve dvou, když jsem chtěla políbit partnera a vyhýbala se jednomu „ohni“ po mé levici, jsem si ani neuvědomila, že po mé pravé straně plane druhý malý plamínek svíčky a mé dlouhé vlasy, které jsem si ten den natočila a malinko posprejovala sprejem na vlasy, začaly z ničeho nic hořet. Podotýkám, že já si normálně na vlasy žádná tužidla ani spreje nedávám. Umyju vlasy, dám kondicionér, pak olejíček na rozčesání a tím končím. Jsem jednou z těch žen, které na sebe mnoho látek v podobě krémů a tužidel nedávají. Pro mne je to často něco jako ztráta času. Navíc své vlasy nechci zbytečně zatěžovat. Nicméně jeden by si řekl, že to byla náhoda, tak jsem si zrovna dala na vlasy sprej, aby mi lépe držely, no a co. Jenže já vím, že náhody neexistují a i něco takového jako sprej je součástí cesty.

 

Zahořela jsem láskou a to doslova a do písmene

Ve chvíli, kdy jsem se nahla, abych přítele políbila, se zablesklo a mně vzplály vlasy. Jak jste si asi všimli na posledním videu, není to vůbec vidět. Nejhorší na tom bylo, že já o hořícím plameni neměla ani tušení. V jednu chvíli se mi zablesklo na pravé straně hlavy, druhou vteřinu jsem cítila jen teplo, a pak jen viděla hrůzu v partnerových očích, dívala se na to, jak pohotově vyskočil ze židle, vrhl se na mě a začal mě plácat po hlavě. Nebo alespoň tak mi to připadalo. :-)

Jeden by se skoro smál. Člověk si to v první chvíli ani neuvědomí, co se stalo a hlavně co by se stát mohlo. A právě proto vím, že to nebyla náhoda a já se neměla popálit. Co ale vím naprosto přesně je, že kdyby tento muž, kterého miluju, nebyl naproti mně, chuchvalcem ohořelých vlasů by to rozhodně neskončilo, ale spíš začalo.

Během chvíle jsem totiž mohla zažít nepříjemnou situaci, mít ohořelé nejenom vlasy, ale také kůži na obličeji a krku a kdo ví, jaké trauma jsem si mohla odnést. Díky tomu, že byl naproti mně právě on a neváhal ani vteřinu, aby použil své vlastní dlaně a uhasil něco, co z jeho pohledu nevypadalo ani trochu jako legrace, protože jak mi později řekl, ten plamen byl dost obrovský a zelený, takže zřejmě reakce vlasového spreje a malé svíčky. Díky jeho pohotové reakci se vlastně ve finále nic moc nestalo. A my se tomu mohli ve finále jen smát.

Reakce lidí kolem byla zajímavá, všichni ztuhli, jak mi opět hlavně potvrdil on, mého srdce šampion, nikdo se ani nehnul, všichni jen zmkli a vytřeštili oči. Šok často člověka naprosto znehybní.

Přitáhněte si ideálního partnera i VY

 

Znamení nepředcházejí, ale následují… 

Co víc potřebuje žena vědět o muži, se kterým tráví mnoho času. Je oddaný vašemu vztahu, milující, něžný a ve chvíli, kdy vám hoří půlka hlavy a nikdo jiný nehne ani brvou, neváhá a holýma rukama jde zachraňovat svoji vyvolenou. :-)

Musím říci, že jsme se pak hodně zasmáli. V první chvíli jsme ale měli šok, spíš on než já. Když jsem se probrala i já, začala jsem si uvědomovat, co vše by se mohlo stát, kdyby tam nebyl.

Po pár minutách otřesu jsme se začali smát a vtipkovat. Člověk se některým věcem prostě musí umět zasmát. Jenže pak přišlo velké uvědomění a opět se projevil zákon přitažlivosti v akci. Často svým klientům říkám, aby si nenadávali ani v legraci. A tato situace mi opět připomněla, proč tuto informaci klientům říkám. Hned vám to vysvětlím.

Do té doby jsme se často smáli ohni. Tedy lépe řečeno jedné scénce s ohněm. Máme rádi anglický seriál IT Crowd. Běžel kdysi i na české televiizi. Díváme se na něj opakovaně, když se chceme zasmát. Ten seriál je geniální, stejně tak jako anglický humor, který já osobně miluju.

Je zde scéna, kdy Moss (jedna z postav) zjistí, že v kanceláři hoří a začne volat spíš než křičet: „ Fire, fire, fire.“ (oheň, oheň, oheň). Když zjistí, že nikdo nereaguje, jde pro hasicí přístroj a chce oheň uhasit. Při použití hasicího přístroje ale vzplane i tento hasicí přístroj a on při pohledu na označení Made in Britan prohlásí: „Obviously“ (samozřejmě). :-)

Pak se rozhodne napsat email hasičům. A v tom je právě ta sranda. Píše dlouhý email, který se snaží formulovat co neslušněji, dostatečně formálně, ale zase ne moc. Ta scénka je tak dokonalá, že o ní často mluvíme a smějeme se a přitom říkáme Fire! (v překladu ve scénce oheň, vykřičník, oheň, vykřičník).

Vím, že se vše stalo z mnoha důvodů, ale rozhodně jsem se neměla popálit nebo jinak zranit.

Co z této situace mohu vyvodit?

Na příklad:

  1. Je to ten pravý muž pro tebe. Drž se ho.
  2. I srandovní scénka, budu-li ji opakovat, se stává afirmací a já si ji přitahuji.
  3. Pozor, stresuješ se až moc a jestli nepřestaneš, spálíš se víc a bude to bolet.
  4. Kate přišla i s dalším vysvětlením. Ukončuješ jednu etapu života a pálíš mosty. Začíná teď nová.

Těch znamení a vysvětlení bych mohla najít víc. Chci ale, abyste si z mé zkušenosti odnesli obrázek, jak se věci mohou dít. I negativní zkušenost může mít pozitivní význam. Buď ve formě znamení nebo dokonce varování. V mém případě vidím více znamení a jsem za ně nesmírně vděčná.

Příště se můžete těšit na článek z Maroka a malé manifestace jako na příklad odehnání mraků a změna počasí za pouhých 10 minut. :-)

Happy manifesting a pozor na oheň :-)

Eva

PS: 0d 1.3.2020 se stáváme plátcem DPH. Do konce února 2020 máte možnost nakoupit všechny naše produkty za původní ceny bez DPH.

Skupinový koučink Přitáhněte si ideálního partnera začíná 25.3.2020!info ZDE >>

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky