Sebemluva posiluje i škodí

creating_change

Přestaňte si pod sebou podřezávat větev.

Je na čase začít žít život, který si zasloužíte.

Tak moc toužíte po změně. Už víte, jaké kroky ke změně vedou. Pokud tomu tak není, pak si přečtěte můj poslední článek na mém blogu, který Vám přiblíží 3 základní kroky nutné ke změně. Přečíst si jej můžete ZDE.

Děláte všechno možné proto, abyste se cítila spokojená sama se sebou a měla se ráda, ale vnitřní klid a mír nikde.

Možná máte někdy pocit, že změna ve Vašem případě není možná. Možná je to proto, že jen nevíte, jak začít.

Proto jsem pro Vás napsala nový eBook  „5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď“. Jestli jste si jej ještě nestáhla, pak to můžete udělat TADY.

Sebeláska je základem úspěchu v jakékoli oblasti života. Vy jste ta nejdůležitější osoba ve Vašem životě a pokud se nemáte upřímně ráda, pak  je těžké mít v životě to, po čem tolik toužíte.

Sebeláska je totiž jako magnet, který k Vám přitáhne šťastný život.

Všechno začíná uvnitř nás samotných. Nic v našem životě se neděje jen tak, náhodou.

Základem je zamilovat se do sebe na podvědomé úrovni. V programu Bohyně lásky učím ženy nejenom sebelásce, ale také o tom, jak funguje vědomí a podvědomí a také to, že logicky vědět, co mám změnit, ještě neznamená, že se v mém životě změna odehraje.

Podvědomí totiž řídí náš život v mnohem větším měřítku, než si mnoho lidí uvědomuje.

Proč dnes píši o sebemluvě?

Sebemluva je ten malý šotek, který se objeví kdykoli se vědomě snažíte o jakoukoli změnu. Ten malý šotek udělá všechno proto, aby Vám Vaše přání a snahu znemožnil.

Přitom sebemluva je mnohem silnější než to, co si říkáme na vědomé úrovni.

Prvním krokem v procesu změny je uvědomění. Proto se dnes zkuste zaměřit na ta slova, která sama sobě říkáte ve své mysli. Zaměřte se dnes na Vaši sebelásku. Co říká ten malý šotek, když se podíváte ráno nebo i během dne do zrcadla.

Jsou to slova kritiky? “ No ty zase vypadáš. Ty jsi snad zase přibrala!“

Nebo se podíváte do zrcadla a řeknete si: „Teda, tobě to dneska ale sekne.“

Ve většině případů se jedná spíše o tu kritiku. Pak se ale nemůžete divit, že se Vaše tělo zakulacuje, svaly vadnou, celulitida nezná mezí a rozšiřuje se všude, kam to jenom jde.

Pokud je Vaše vntřní mluva plná kritiky k Vaší osobě, pak jen těžko můžete být sebevědomá, mít se ráda a přijímat se se všemi svými klady i zápory.

Slova mají velkou sílu a to nejenom ta, která řekneme nahlas, ale především ta, která si denodenně říkáme ve své mysli. Ta slova, kterými si často nadáváme, kritizujeme se. Slova v naší mysli tvoří naši realitu stejně jako afirmace vyřčené vědomě. Sebemluva je ale jako nezvaný nepřítel. Nejenom, že nám škodí a ubližuje, ale dělá to tak, že o tom často vůbec nevíme.

V 90. letech provedl Dr. Emoto sérii výzkumů, jak slova ovlivňují krystaly vody. A výsledek byl neuvěřitelný. Voda, na kterou pracovníci výzkumu promlouvali s láskou a modlitbami, měla nádherné krystaly. Naopak, voda ve sklenicích, ke kterým pracovníci mluvili s nenávistí a zlobou, nadávkami, měla krystaly naprosto odlišné. Posuďte sama.

hidden-messages-from-the-water

Lidské tělo je z 60 % tvořeno vodou. Důsledky Vaší negativní sebemluvy si pak můžete lehce představit.

Jestli chcete ve svém životě dosahovat úspěchů a oplývat sebeláskou, pak musíte změnit slova, která používáte. A to nejen ta, kterými vytváříte své pozitivní afirmace, ale především ta, kterými mluvíte sama k sobě.

Začněte si všímat toho, co se děje ve Vaší mysli.

Jakákoli slova kritiky a shazování sebe sama, ale i jiných ihned změňte na slova plná lásky a přijetí.

Uvidíte, jak se Váš život a hlavně Vaše sebeláska začnou postupně měnit k lepšímu.

Láska k sobě samé je základem šťastného života a to proto, že všechno tam venku, je odrazem našeho vnitřního světa.

Milujte se taková, jaká jste a Váš život tam venku se dramaticky změní.

 

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky