Rozhodla jsem se změnit se

unique_butterflyZměna – to slovo, které každého děsí. Čím to je, že se lidé tak neradi mění a nejenom sebe, ale i cokoli jiného ve svém životě.

Znáte to, vědomě víte, že je potřeba začít se sebou něco dělat nebo začít něco dělat se situací, která se táhne tak dlouho, že už si ani nepamatujeme, kdy to všechno začalo.

Přesto jsme dál ve vztahu, který dávno nefunguje, nejsme se sebou spokojené, ale nic s tím neděláme Každý den chodíme do práce, která nás netěší a doslova vysává, ale neuděláme nic. Maximálně si postěžujeme kamarádce, jak je ten svět nespravedlivý a náš život těžký.

Máme-li štěstí na kamarádku, chvíli naše stížnosti vydrží poslouchat, a pak ji to přestane bavit. Pokud na kamarádku štěstí nemáme, pak nás ani nevyslechne a hned se přidá se svojí trpitelskou story a my už ani nemáme možnost si pořádně postěžovat.

Někdy mám pocit, že se lidé předhánějí v tom, jak je jejich život strašný, těžký, nespravedlivý a nevím jaký ještě. Změnit to, co je trápí, k tomu se nějak nemají.

My lidé jsme bytosti zvyku. Každá změna je pro nás nesmírně těžká. Často raději strávíme hodiny stěžováním si, než abychom s tím něco udělali. Bohužel spousta lidí neví, že změna není až tak těžká, jak vypadá.

Zásadním krokem ke změně je rozhodnout se, že chceme změnu. Bez rozhodnutí, které vychází z nás, se nestane opravdu vůbec nic.

Na co se zaměřujeme, to roste. Když se zaměřujeme na to, co se nám nelíbí, pak si do života přitahujeme stále více situací, lidí a věcí, které se nám nelíbí. To je prostě zákon, zákon přitalživosti.

Pokud chceme ve svém životě něco změnit, pak se musíme začít zaměřovat na to, co chceme a ne na to, co nechceme.

Pochopení, jak funguje zákon přitažlivosti, je tedy druhý velmi důležitý krok, který nás vede ke změně.

Před několika lety se mi zhroutil svět, můj partner mě opustil a to byl pro mne důvod ke změně. Tehdy jsem několik týdnů plakala a měla pocit, že už nemůžu a ani nechci dál. Pak jsem ale učinila rozhodnutí a rozhodla se, že dám Vesmíru ještě šanci :-) Ano, dala jsem Vesmíru ultimátum, buď se něco zásadního v mém životě změní nebo prostě končím. No a Vesmír mě dovedl zpět k zákonu přitažlivosti, který jsem před lety pilně studovala a přitáhla si nejedno přání, včetně partnera. Pak jsem ale na vše zapomněla a protože se mi tehdy zákon přitažlivosti a změna myšlení nezaryla pod kůži, díky svým hluboce uloženým přesvědčením, jsem si zase vše krásně zničila. Ten život snů, který jsem žila, byl ten tam a mně zbyly jen oči pro pláč. Nicméně díky znovuobjevení Tajemství a dalších knih, jsem se začala cítit lépe a dospěla právě k onomuu rozhodnutí: tentokrát udělám všechno proto, abych změnila svůj život od základů a jednou pro vždy pochopila, o čem ten zákon přitažlivosti je a jak ho mohu využít pro svůj šťastný a úspěšný život.

Přečtěte si, jaké knihy mi změnily život – TADY.

První dva kroky jsem tedy měla za sebou, rozhodnutí a pochopení zákona přitažlivosti. Základy jsem měla a tak jsem začala číst všechno možné, o zákonu přitažlivosti, pozitivním myšlení. Prošla jsem tisíce zahraničních publikací i webových stránek a začala zkoušet i nejrůznější zahraniční kurzy. Až jsem jednoho dne narazila na zahraniční koučinkový program pro kouče QSCA (Quantum Success Coaching Academy), který pořádala Christy Whitman. Přišlo další rozhodnutí a já jsem se upsala k ročnímu školnému v podobě ne malých měsíčních splátek, abych se stala koučkou a do hloubky pochopila nejen koučink, ale také zákon přitažlivosti. Ten program mi doslova změnil život a nastartoval mě na úspěch.

Proč?

Protože díky tomuto programu jsem pochopila a hlavně se naučila pracovat s dalším krokem nutným ke změně – změnou negativních přesvědčení.

Třetím krokem ke změně je naučit se přepisovat svá limitující přesvědčení a posílit tak svůj vnitřní svět.

Bez krásy uvnitř není ani krása venku. Bez vnitřní síly a přijetí sama sebe, není síla a úspěch v našem reálném světě. Proto jsem se rozhodla pomoci ženám měnit jejich život a spustila jsem online program Bohyně lásky, kde společně nastavujeme podvědomí a v něm uložená limitující přesvědčení na úspěch v lásce, vnitřní štěstí a pocit klidu, krásné a zdravé tělo, hojnost peněz a otevření se všem darům Vesmíru.

Změna je v životě nesmírně důležitá, celý Vesmír je v neustálém pohybu a jakmile se začneme bránit změně, zůstaneme stát na místě a to není zdravé ani pro naši mysl, ani tělo a vůbec pro náš život.

Není náhodou, že se země točí. Celý Vesmír je v neustálém pohybu. Podíváte-li se blíže na strukuru našeho těla a na jednotlivé buňky, všechny jejich části se neustále hýbou. Je to proto, protože celý Vesmír je tvořen energií a ta se neustále hýbe. To, že se nám zdá něco hmotné, je jen zdání. Hmotné věci jsou jen nahuštěná energie. Proto se i tyto hmotné věci neustále hýbou. My lidé jsme také tvořeni energií. Energie se nedá zničit, ale dá se změnit.

Jakmile se rozhodneme, pochopíme, jak funguje Vesmír, ve kterém žijeme a uděláme ten důležitý krok ke změně a tím je změna nás samotných, změna našeho vnitřního světa, pak se celý Vesmír dá do pohybu, aby nám pomohl uskutečnit všechna naše přání.

Každá změna musí začít u nás. Nemůžete změnit lidi kolem sebe, ty můžete jenom ovlivnit. O tom si ale povíme jindy. Chcete-li změnit svůj žvot, pak musíte změnit sami sebe, ne tam venku, ale uvnitř. Musíte změnit svůj vnitřní svět, svá přesvědčení, své myšlení. Pak se začnou ve Vašem životě dít velké věci a Vy už si nebudete muset stěžovat, nebudete mít důvod. Půjdete s proudem a ne proti němu.

Když změníte svoji energii, je to jako když se zrodí nový, krásný a barevný motýl. Z té šedé myšky se stane Bohyně. Váš život pak dostane zcela nový rozměr. Sebeláska je velmi důležitá a když se máte ráda, pak chcete sama sobě dát to nejlepší. Tak proč sama sobě nedát tu změnu, po které tolik toužíte.

Strach ze změny není nic jiného než strach z neznáma. Když ten strach překonáte, posílíte sami sebe a Vaše vnitřní hodnota se zvýší.

Nebraňte se změně. Změna znamená život!

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky