Chcete, aby se změnil? Raději udělejte tohle…

hunger-413685_960_720Možná jste se někdy setkala s pocitem „chci, aby se změnil”. Máte ho ráda, udělala byste pro něj snad cokoli, ale ty jeho rozházené ponožky u postele a vousy v umyvadle vás prostě vytáčejí. Možná vidíte, jak skvělý manžel a otec je, ale ten jeho jeden zlozvyk vás naprosto vytáčí a vy jste už navíc udělala všechno, co bylo ve vašich silách, aby si po sobě aspoň trochu uklízel.

Co když je ale vaše snaha naprosto marná?! Ať už se mu snažíte domluvit, aby si po sobě uklízel nebo mu s láskou vysvětlujete, jak jeho zlozvyk narušuje váš partnerský vztah, je to úplně zbytečná a vysilující práce.

Co kdybych vám řekla, že se jeho zlozvyku můžete zbavit tak snadno, až se budete muset smát, jak lehké to bylo? Co když existuje cesta, která vašeho muže promění v milujícího a pořádného manžela, na kterého můžete být po právu pyšná? Možná je to váš syn, o kterého se strachujete. Chcete z něj vychovat spořádaného mladého muže. Jenže při každém pohledu na jeho oblečení a binec v jeho pokojíčku máte pochyby, zda si ho vůbec kdy nějaká šikovná mladá slečna všimne.

My ženy v sobě máme velmi silnou potřebu druhé měnit a vychovávat. Je to naší přirozeností a není na tom nic divného. Každá z nás dostala do vínku starostlivost a péči. Chceme, aby se lidé kolem nás měli co nejlépe, aby dobře vypadali, byli zdraví, měli co jíst, kde spát a žili v klidu a čistotě. Jenže přehnaná péče, předně ta ve fyzickém světě, je velmi odpudivá a často způsobí přesný opak našeho snažení.

Zapomeňte na všechnu snahu o vysvětlování svému potomkovi, že pro něj chcete jen to nejlepší, když nad ním stojíte a dožadujete se, aby si uklidil. Zanechte i všech vašich pokusů vysvětlit manželovi, že jeho špinavé ponožky odmítáte uklízet. Nesnažte se ho přesvědčit, že místo kamarádů je pro něj nejlepší, když každý večer tráví s vámi doma.

Jděte na to jinak. Komunikace je ve vztahu jistě důležitá. Ale pokud svoji energii nenastavíte na novou realitu, ve které je váš partner, manžel nebo syn takový, jakého si ho představujete, pak můžete svá přání komunikovat od rána do večera, ale ve světě tam venku se toho změní jen velmi málo.

Jste vědomá žena. Uvědomte si svoji sílu a moc ohýbat realitu a měnit všechno a všechny ve vašem světě a jděte na to chytře.

Využijte energie, aby změnila váš fyzický svět. Jsme multidimenzionální bytosti, jejichž DNA ovlivňuje kvantové pole. V kvantovém poli existují všechny možnosti, všechny možné reality a také všechny verze vašeho manžela. Napojte se na tu, kterou preferujete a dejte jí život. Vaše mysl vám v tom pomůže.

V programu Bohyně lásky se ženy učí meditovat a napojovat se na svoji vnitřní sílu a jedinečnost. Proč? Protože pokud ještě neovládáte svoji mysl, ale ona ovládá vás, pak jen ztěží změníte to, co se vám ve vašem životě nelíbí. Naučte se měnit svůj svět tím, že změníte samu sebe.

Abych vás na vaší cestě co nejvíce podpořila, všem Bohyním v měsíci říjnu nabízím červený deník úspěchů za zlevněnou cenu 191Kč + poštovné a balné. Proč? Protože deník úspěchů vás povede každý jeden den a s Bohyní lásky se krásně doplňuje.

Tuto nabídku najdete na hlavní straně po přihlášení do programu, případně jste-li již členkou Bohyně lásky, pak klikněte SEM >>>

DU root 1

Červená barva rubínu je barvou kořenové čakry, která je tak moc důležitá pro náš pocit bezpečí a materiálního zabezpečení tady na Zemi.

Je-li vaše kořenová čakra v harmonii, je otevřená a aktivní, pak cítíte své spojení s Gaiou, matkou Zemí. Vaše základní potřeby jsou uspokojeny. Všechny potřeby týkající se bezpečí včetně finančního zabezpečení jsou naplněny.

Mnoho lidí si myslí, že chtít a mít peníze není spirituální. Peníze jsou součástí dnešního života na Zemi a tedy jsou součástí života spirituálních lidí. Harmonizací kořenové čakry do svého života vpustíte peníze, které vám pomohou žít takový život, po jakém toužíte. Otevřením své kořenové čakry se cítíte dostateční takoví, jací jste. Jste milováni a přijímáni svými blízkými a dokážete milovat a přijímat sami sebe.

Čím harmoničtější je vaše první čakra kořene, tím jednodušší je harmonizovat i vyšší čakry.

Neměňte druhé, ale měňte ten obraz,  který o nich máte.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky