Moje vášeň mi dává křídla a plní má přání snadno a rychle

Kate London Feb 2018Minulý týden jsem byla na pracovní cestě v Irsku a Londýně. Navštívila jsem moji kamarádku a koučku Maeve a zúčastnila se jejího workshopu. Pak následovala cesta do mého druhého domova, Londýna. Tam jsem se setkala s tolika lidmi, že jsem neměla čas ani relaxovat. Jednou z nich byla má kamarádka Kate, britská herečka a koučka, na obrázku. Denně děkuji za to, že umím anglicky a mohu tak poznávat skvělé lidi z celého světa, třeba Kate nebo Maeve a nebo studovat jakýkoli zahraniční kurz, který se mi zalíbí. Život je plný příležitostí.

Londýn mi dal opět příležitost myslet jinak. Nevím, zda je to tím, že jsem zde kdysi žila. Nebo tím, že je mi tady tak dobře, jako bych se vrátila do svého minulého mladšího já, které je plné energie, síly a entusiasmu. Ne že by mi tyto pocity dnes chyběly, ale přeci jenom, kdykoli přijedu do Londýna, jako by mi někdo dal o 100% víc elánu. Je to opravdu jako mávnutím kouzelného proutku.

Miluju ten pocit, kdy jedu vlakem z Gatwicku na Viktorku (London Victoria train station). Někdy vzpomínám a připadá mi to jako včera, když jsem poprvé jela do Londýna, tehdy autobusem z nádraží Florenc, do země, kterou jsem neznala, za cizími lidmi, do cizího prostředí. První z mé rodiny a také jediná jsem odjela žít do zahraničí. Nikdo z mé rodiny ani přede mnou a ani po mně (mám 3 synovce a dvě neteře, ve věku od 16ti do 30ti let :-)) takto nevycestoval. Vyrůstat a žít v mé rodině pro mě vlastně nikdy nebylo snadné. Jsem jiná, chci žít jinak, nikdy jsem neměla ráda pravidla, nikdy mě nebavilo žít tak, jak žijí ostatní. Vždy jsem chtěla něco víc, ale nesměla o tom mluvit. I to byl vždy problém, protože já jsem člověk velmi otevřený, ráda mluvím o tom, co chci, co cítím a po čem toužím.

 

Vždycky tomu tak ale nebylo, dalo by se říci, že toto mé já bylo rodinou i společností do jisté míry potlačováno. I když jsem díky své tvrdé palici prosazovala svou, často jsem měla pocit, že mě to nesmírně vysiluje a já už ten tlak nevydržím.

Pořád jsem měla pocit, že musím proti někomu nebo něčemu bojovat. Dnes vím, že tento můj pocit způsoboval tu nesnesitelnou tíhu a přesvědčení nikdo mi nerozumí, nikdo mě nebere takovou, jaká jsem. Kde tato přesvědčení vznikla nevím, ale tuším. Nicméně bylo jen a jen na mně, abych je změnila.

Vím, že i dnes jsou lidé, kteří mě neberou takovou, jaká jsem. Jenže dnes jsem silná, dnes vím, že se mohu spolehnout sama na sebe, a tak se kolem mne vytvořil okruh lidí, kteří mě nejenom berou takovou, jaká jsem, ale také mě takovou mají rádi a někteří mě dokonce i za moji jedinečnost obdivují. Pamatujte si, že nikdy se nebudete líbit všem, proto stačí,  když se sebou budete spokojeni vy sami a ti „správní“ a podporující lidé se ve vašem životě objeví.

 

Buďte jedinečná a tedy sama sebou

Svým způsobem jsme všichni stejní. Máme stejné problémy, stejné strachy a obavy, stejné životní sny a touhy. Ano, liší se člověk od člověka, ale v zásadě jsme stejní. Přesto jsme každý zcela jiný a to ne díky jinému nosu, jiné postavě či barvě očí, ale díky jedinečnému otisku naší energie. Tu můžeme kdykoli změnit, přesto ale bude jen a jen naše.

A to je něco, co učím ženy v online transformačním programu Bohyně lásky. Učím je měnit svoji energii a zároveň milovat samu sebe, vážit si sebe a dávat se vždy na první místo. Jste středem Vesmíru, svého Vesmíru. A jenom ve chvíli, kdy změníte sebe, tedy svoji energii, se může změnit svět kolem vás.

Někdy mi připadá, že už o slově sebeláska píšu tak často, až se stává otřepanou frází. Zase ta sebeláska. Jenže ono vše začíná u nás, a proto je tak důležité, jak vnímáme sami sebe.

Sebeláska je pojem, který je těžko vysvětlitelný a možná i proto o něm tak často píšu. Chtěla bych, abyste vnímali jeho sílu ze všech možných úhlů pohledu.

 

Sebeláska, co to je?

Je to láska k sobě samé, je to pocit vnitřní síly, který vám umožní uskutečnit nemožné. Je to pocit vnitřní hodnoty a jedinečnosti, je to ten pocit bytí, být tou osobou, kterou jsem a užívat si jí, užívat si její vnější vzhled, užívat si její myšlenkové pochody, povídat si s ní a to s láskou, respektem a zájmem. Je to pocit uspokojení, když jsem sama se sebou a nikde kolem není nikdo další. Je to ten pocit, že zvládnu naprosto všechno, i kdyby se ke mně celý svět otočil zády a já zůstala sama. Je to ten pocit síly, který vás žene pryč od lidí, kteří vás táhnou dolů a nebo ze vztahů, které vás nenaplňují a nedopřávají vám svobodu.

 

Mít se ráda je nesmírně důležité i z toho důvodu, že čím víc milujete samu sebe, tím víc si věříte, tím víc jste sebejistá. A o to víc věříte v lásku a podporu celého Vesmíru.

Nedávno jsem o tom mluvila s jednou klientkou a říkala jsem jí, jak jsou tyto dvě věci provázané. Láska k sobě samé a pocit být milována. Nejenom milována druhými lidmi jako je partner, rodina a přátelé, ale být milována celým širým Vesmírem.

 

Pokud se necítíte být milována, pak nedokážete ani přijímat. V programu Bohyně lásky je jedna lekce věnována právě Vesmíru a přijímání. Sebeláska a umění přijímat spolu velmi úzce souvisí.

Když se milujete, pak nejenom, že si dopřáváte to, co vás dělá šťastnou, ale také dovolujete druhým, včetně Vesmíru, aby vás dělali šťastnými.

 

A vy již dobře víte, že Vesmír doručuje skrz jiné lidi. A pokud to ještě nevíte, tak teď už ano. Píši o tom, ale možná ne dost často. Někdy je těžké psát o věcech, které znáte tak, aby je pochopil někdo druhý. Nevíte, jak často o něčem psát nebo jak věci vysvětlit, aby byly srozumitelné nejen těm, kteří o dané oblasti již něco vědí, ale i pro úplné nováčky. I já se tedy neustále učím. Život sám o sobě je jedna velká škola. A záleží jen a jen na nás, zda se chceme učit a nebo se zasekneme s pocitem, že už je nám vše jasné. V ten moment přestáváme růst jako člověk. O tom sebeláska opět není.

 

Vesmír doručuje skrz jiné lidi

Tak tedy ještě jednou pro zapamatování: VESMÍR DORUČUJE SKRZ JINÉ LIDI.

Když si přejete třeba dovolenou a pak vás partner pozve, je to výsledek vaší práce, je to vaše manifestace. A Vesmír vám vaše přání doručil skrz partnera. Otevřete se přijímání a přijměte tento dar jako dar Vesmíru a jako výsledek své vizualizace. Nezapomeňte ocenit i toho, kdo vám dar daroval. Nicméně oceňte i sami sebe a svoji vnitřní práci. Často se stává, že si vizualizujete své přání tak dobře, že přijde tak rychle a snadno, až máte pocit, že by se to stalo i tak. Věřte mi, že nestalo. Čím lépe vizualizujete a dostáváte se do pocitu, že již dané přání máte, tím snadnější pak splnění přání je, a tím více se zdá, že by přišlo tak jako tak. Jenže je to jenom vaše správná vnitřní práce. Vaše vnitřní nastavení je v souladu s vaším přáním, a proto může přijít snadno a rychle.

 

Druhá důležitá informace, kterou byste si měli zapamatovat a která opět souvisí se sebeláskou a vnímání sebe sama je:

VESMÍR VÁM NEDÁ TO, CO CHCETE, ALE ZÍSKÁTE JEN TO, KÝM JSTE.

 

Jinými slovy je jedno, jak moc chcete partnera zpět, je zcela nepodstatné, s kým teď je nebo není. Je úplně fuk, jak si přejete žít svůj život. Vesmír nereaguje na vaše přání, ale na to, jak se cítíte a kým jste. Tedy vám doručí jen to, co odpovídá vašim vibracím.

 

Pokud chcete získat partnera zpět, musíte se již nyní stát tou ženou, která svého partnera již má, musíte se dostat do pocitu, který byste měli, kdyby byl partner nebo partnerka již s vámi. A to platí jak pro bývalé partnery, tak i ty nové. Mnoho žen, ale i mužů chce své bývalé partnery nebo partnerky zpátky, ale zapomínají na skutečnost, že v jejich energii bylo něco, co rozchod způsobilo. Proto je zapotřebí změnit i svoji energii, tedy stát se tou ženou, která již svého bývalého partnera má ve svém životě zpět. Tedy již to není bývalý partner, ale je současný partner. Pokud si sama nevíte rady, pak právě pro vás jsem vytvořila samostudijní program Bohyně lásky. V programu vás povedu tak, aby se vaše energie změnila a vy jste se stala tou ženou, kterou již je milována a obdivována, která již zažívá ten život, který chce zažívat.

 

Nepodceňujte svoji cestu, věnujte jí pozornost…

Pamatujte si, že důležitější než vaše splněné přání, je ta cesta, kterou jdete. Když se zaměříte víc na tu cestu a na změnu své energie, pak se vrátí tak rychle, až se nebudete stačit divit. A jako bonus získáte kvalitní život, protože i ostatní oblasti vašeho života se dramaticky změní k lepšímu.

Když ale naopak zaměříte veškerou vaši energii na něj, a tím ho přesunete do středu svého Vesmíru, pak se nejenom nevrátí,  ale váš život nebude směřovat tam, kam byste si přála, ale zůstane průměrný a jen stěží vás bude uspokojovat.

Sundejte ho z toho pomyslného podstavce a dejte do středu svého života samu sebe, jenom tak se váš život může změnit.

Dělejte věci a činnosti, které vás naplňují vášní a pozitivní energií a vaše přání se začnou plnit sama od sebe. Pro každého je to něco jiného. Já miluju svobodu, volnost a cestování. Kdykoli někam letím, už ten let sám o sobě mi dává taková křídla, až mám skutečně pocit, že dokážu naprosto cokoli si budu přát. Najednou se stávám ženou, která letí do oblak, kde jsou všechny její sny a touhy a jako bych jim najednou byla tak blízko. V letadle jsem naprosto volná a svobodná a nápady a pozitivní myšlenky a pocity mnou proudí tak divoce, až mám pocit, že se neudržím a začnu se zvesela smát a skákat a dovádět jako male dítě. Ty pocity prostě miluju. Letadla miluju i ze země. Jsem známá tím, že čím níž letadlo je, tím rychleji se měním v malé dítě, které je nadšené. Přestávám vnímat lidi i svět kolem sebe a jen se dívám na ten nádherný přístroj a opět cítím ty šimravé pocity vzrušení a nadšení, volnosti a svobody.

Většina mých nápadů vzniká někde na cestě, ta prvotní myšlenka CO KDYBYCH UDĚLALA… vždy vzniká někde na cestě. Samotná manifestace a kroky potřebné ke splnění se pak dějí třeba i za pár měsíců či let, ale během cest, kdy se cítím nejsvobodnější, se ve mně probouzí mé nejopravdovější já, ten snílek ve mně, který najednou nemá jedinou obavu nebo pochybnost, že by to snad nešlo splnit.

 

Vyhledávejte takové činnosti, které ve vás probouzejí nadšení, vzrušení a pocity, že dokážete překročit nejedny hory.

 

Možná vás teď napadá, no jo, tý se to říká, ona si to může dovolit, ale co já s dětmi a hypotékou a rozvodem na krku.

Věřte mi, že tam, kde jsem nyní, jsem jenom díky tomu, že jsem neuvěřitelný snílek. Byla jsem tam, kde jste nyní vy a dokonce jsem byla tam, kde mnozí z vás naštěstí nebyli. Byla jsem někdy tak hluboko, až jsem si myslela, že je to konec, konec mého života, mých snů a přání. Pak jsem ale zase začala snít a i v dobách, kdy jsem neměla peníze, ani zdraví a už vůbec ne chuť a elán žít, jsem díky představivosti a častému snění CO KDYBYCH MĚLA, CO KDYBYCH BYLA, CO KDYBYCH MOHLA, začala pomalu zasévat ta semínka úspěchu, která někdy klíčila i mnoho let, než jsem začala vidět ty rostlinky úspěchu a splněných přání.

 

My lidé často chceme věci hned. Zasejeme myšlenku CHTĚLA BYCH NOVÝ DŮM  a když do měsíce nevidíme nic, pak se okamžitě vrhneme do akce, protože máme pocit, že bez toho se nikdy nic nesplní. Jenže když máte pocit, že musíte tvrdě dřít, abyste někdy něco získali, pak vám Vesmír doručí víc práce.

Opět jsem probírala tento týden s klientkou během individuálního koučinku. Když vysíláte vibrace MUSÍM SI VŠECHNO UDĚLAT SAMA, pak Vesmír reaguje na vaše vibrace a samo k vám nepřijde nic.

Otevřete se pomoci Vesmíru, otevřete se přijímání a zázraky se začnou objevovat. Přidejte se k dalším Bohyním a naučte se otevírat a přijímat, váš život pak bude mnohem snazší a příjemnější.

Happy manifesting :-)

DREAM BIGGER AND BIGGER EVERY DAY!! LET YOUR FANTASY GO WILD!

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky