Jaké kroky podniknout, když chci zpět bývalého partnera?

Happy CouplePřed pár týdny jsem dostala nádherný email od Miriam, která mi napsala:

„Vážená paní inženýrko Paclíková,

právě jsem si uvědomila, že jsem Vám neprojevila patřičnou vděčnost a požehnání. Tímto z celého srdce Vám děkuji za Vaši práci s lidmi. Jsem Vám velice zavázána za Vaše články, e-book a videa. Po sledování videí jsem si uvědomila, že skrze videa předáváte pozitivní energii.
Děkuji Vám, že jste mě ukázala cestu, jak najít sebe a potom můžu hledat lásku muže. Řekla bych, že z nejhorších porozchodových smutků jsem se dostala díky Vám. Jsem Vám za to vděčná.:)
Ovšem co mi nedá spát, tak stále se mi opakuje v hlavě myšlenka, že zákon přitažlivosti má rád akci. Kromě vizualizací, kdy dneska na hodině angličtiny se mě lektor ptá, jestli mám husbanda nebo boyfrienda a já chvíli i zaváhala, co mu říct, tak otázkou pro mě zůstává, jak má být ona akce, pokud si chci přitáhnout svého bývalého? Hlavně pokud jsme v bezkontaktním období nebo respektive ozval se, ale jenom jednou.
Věřím, že tato otázka hloubá i jiným slečnám v hlavě. Budu ráda, když na toto téma napíšete článek.
A dobrá zpráva je, že dneska jsem prožila krásnou meditaci. A jak jste psala Váš článek o Vaší poslední meditaci, tak jsem cítila takový zvláštní pocit, aniž bych o tom věděla, že jste cítila lásku ke svým klientkám.
Děkuji, že jste a že nám pomáháte:)
Přeji mnoho zdaru ve Vaší blahodárné činnosti.
S pozdravem,
Miriam“
Miriam bych tímto ráda poděkovala za nádherný email i za dotaz a jelikož jsem si jistá, že je více lidí, kteří by rádi věděli, jak to tedy je s těmi kroky, když si přitahujeme partnera, který nás opustil, píši tento článek.
Snažím se ukázat lidem to, co vím, že funguje a i když je možné přitáhnout si, co chceme, aniž bychom hnuli prstem, je často mnohem lepší a rychlejší, když ukážeme Vesmíru nějaké naše vlastní kroky. Tím totiž ukážeme, že věříme, že je naše přání již splněné.
Tyto kroky ve své podstatě nutné nejsou a řekla bych, že spíše pomáhají nám uvěřit, než že by je potřeboval Vesmír.
Vše se ale mění, jakmile se jedná o lásku bývalého partnera. Ono se toho moc nemění, mění se jen to, jaké kroky uděláme.
Proč to tak je?
Protože příliš mnoho energie směřované jeho nebo jejím směrem, mu/jí dodává sílu a nás oslabuje. Navíc většina lidí má už takhle problém s vírou v zákon přitažlivosti a potažmo ve své schoposti tvůrce své reality.
A to je právě ten důvod, proč je mnohem důležitější sebeláska než samotné přitahování bývalého partnera nebo jakéhokoli nového partnera.
Proč?
Protože rozchod nenastane proto, protože jsme ztratili partnera, ale spíše proto, že jsme ztratili sami sebe.
To je častý problém, který lidé hned zpočátku nevidí. Rozchody se dějí buď proto, že jsme se dosud nenaučili milovat sami sebe a proto si vždy přitáhneme partnera, který nám vlastně ukazuje místa, kde se potřebujeme uzdravit.
Nebo proto, že jsme sice byli tzv.celí, ale s příchodem našeho nového partnera, se naše energie začala posouvat příliš do jeho energie, až nás zcela opustila a to se navenek projevilo doslova závislostí na jeho lásce.
Ať už tak či tak, přitahování partnera je vcelku jednoduché, ale udržet si ho, už tak jednoduché není.
Proto je tak důležté mít se rád/a, protože jinak tento partner nebo partnerka a nebo někdo nový opět odejde.
A to se bude opakovat, dokud nepochopíme, že tím nejdůležitějším člověkem ve Vesmíru jsme my a sebeláska je základem jakékoli lásky a jakéhokoli vztahu.
Opakuji to pořád dokola, protože to lidi často vůbec nechápou a melou stále dokola, ale on udělal to a ono, on mě nemá rád, on mě opustil a jak to mohl udělat.
Stop! Stop! Stop!
Zastav tu sebelítost!
Nejde o něj!!! Jde o Tebe.
Ať jsi muž nebo žena, jde tu o Tebe. Ne o něj, ne o ní.
Lidé tam venku, jsou jen odrazem toho, co je uvnitř nás.
Nastavují nám zrcadlo.
Když si přitahuješ partnera pomocí zákona přitažlivosti, nejdřív se ujisti, že jsi naplněn/a sebeláskou, láskou k sobě samé nebo samému, až poté můžeš přitáhnout jeho.
Využít můžeš mentálního svádění nebo jiných technik, které Ti pomohou získat ho zpět. Protože již děláš energetickou práci uvnitř, pak není zapotřebí dělat nic tam venku. Naopak je to naškodu.
Navíc chceš, aby se vrátil a aby to rozhodnutí bylo jeho, tak proč mu pořád píšeš? Proč hledáš důvody, jak se s ním spojit a proč pořád sleduješ, jak se chová a co dělá a nedělá. Tím se udržuješ v té realitě, ve které již jsi, nechce Tě.
Ale Ty chceš úplně novou realitu, tu, ve které Tě zbožňuje, tak začni zbožňovat samu sebe, začni ten život, ve kterém jsi Bohyně.
Sebeláska navíc kolem Tebe vytvoří magnetické pole, které k Tobě přitáhne všechna Tvoje ostatní přání s lehkostí.
Všichni jsme obklopeni tímto magnetickým polem, ale když z nás vyzařuje láska a sebeláska je právě ta nejdůležitější láska, kterou můžeme vyzařovat, pak se změní frekvence našeho magnetického pole, přání si je pak sranda. Čím více lásky k sobě cítíš, tím více miluješ vše kolem sebe, a tím silnější magnetické pole kolem Tebe září, pak stačí vizualizovat jen málo a Tvá přání k Tobě plují jako nic.
Lids si často myslí, že se již mají rádi, ale to je málo. Musíš se do sebe zamilovat, zamilovat se do svého života jako se puberťák zamiluje do své první lásky.
A jak poznáš, že vyzařuješ tuto nádhernou čistou lásku? Podívej se kolem sebe na svůj život. Pokud se opravdu miluješ a Tvé magnetické pole tuto lásku vyzařuje, pak i Tvůj vnější svět vypadá přesně tak, jak jsi si ho představovala.
Odráží Tvá nejtajnější přání, která jsou nyní skutečností.
Proto se toho slova sebeláska nemůžu nabažit. Protože mění životy! :-)
Muž udělá všechno, jen aby s Tebou byl, o tom jsem psala v minulém článku TADY.
A pokud se nemýlím, Ty přeci chceš muže, který udělá cokoli, jen abys byla jeho.
A myslíš si, že když se vrátí, protože Ty jsi udělala první krok, že pak udělá všechno, možné i nemožné, abys byla jeho?
Ne!
Tak se stáhni, zamiluj se do sebe a věř, že jsi jedinečná, úžasná a nenahraditelná, pak se vrátí jako pejsek a nepřestane, dokud Tě nezíská zpět. Váš vztah pak bude o něčem jiném,
Ty budeš vyzařovat takovou sílu a sebelásku, že už Tě nikdy neopustí, udělá cokoli, abys byla navždy jeho.
Tak proč to kazit nějakými vnějšími kroky, když vše, co k tomu potřebuješ, máš již v sobě.
PS: vizualizace je sama o sobě dostatečnou akcí a tou nejsilnější akcí, kterou můžeš udělat je: vědět, že jsi úžasná a cítit se zamilovaná a v tom nejlepším partnerském vztahu, jaký jsi si kdy dokázala představit. Buď si můžeš představovat jeho, jak je z Tebe šílenej a nebo jít o krok dál a nepředstavovat si nikoho a věř mi, že on přijde spolu se spoustou dalších. Pohybuj se jako žena, která má muže, který bez ní nedokáže žít. Přemýšlej jao žena, která má toho nejlepšího a nejoddanějšího chlapa. Choď, přemýšlej, chovej se a usínej s pocitem, že jsi zamilovaná a hlavně milovaná tím mužem, který přečil všechna Tvoje očekávání a to se stane Tvojí realitou dřív, než se naděješ.
Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky