Muž udělá cokoli, aby s Tebou byl, když …

love_embrace_565937Dnes jsem byla plavat. To dělám často. Ne že bych byla takový plavec, ale ten pocit, když se přede mnou otevírá ta nádherná hladina.

Miluju vodu, miluju cachtání, ten zvuk, tu vůni :-) ano, a miluju vůni chloru, ale vůně moře nebo řeky plné ryb mě pohltí mnohem více.

Takže jsem byla plavat a do bazénu přišel nějaký pán, o pár let starší než já, nevím, nevšímala jsem si ho, ale při pozdějším obhlédnutí, maximálně něco přes čtyřicet.

Nemám ve zvyku sledovat chlapy, navíc nikoho nového nehledám a většinou jdu plavat s tím, že si chci vyčistit hlavu a afirmovat :-)

Ano, je to nejlepší způsob, jak se pozitivně nabít, tedy mimo meditace a dalších sportů.

Proč o tom ale píšu?

Neměla jsem absolutně zájem se s nikým seznamovat, na pána jsem se ani nepodívala a byla jsem hluboko ve své mysli.

15min bazén s afirmacemi, 15min poležení a relax s vizualizací mého ideálního života + 5-10 blaha ve vířivce, to je moje rutina každý týden.

Ráno jsem si pustila meditaci spojení s Bohyní, to dělám často. Oblékla jsem si krásné šaty, dala make-up a udělala si jedno malé cvičení, protože mě baví!

Vykročila jsem do středečního dne naladěná na úspěch, lásku a nadšení ze všeho, co mě čeká. Obklopená sebeláskou a pocitem štěstí jsem začala prací v kavárně, pak jsem jela plavat, po té mě čekaly nějaké koučinky. Prostě typický den.

Zpět k pánovi, když jsem odpočívala pod ručníkem, pán plaval. Pak jsem bez jediného pohledu jeho směrem šla do sprch. Dala jsem se opět do gala a vycházím ven, pán sedí na sedadle u recepce. Opět si ho nijak nevšímám, až na to, že mi zkřížil cestu, usmála jsem se, on též. Beru si boty, obouvám se. Chci jít, ale on jako by na něco čekal. To mě ale v tu chvíli nenapadlo.

Přivolám výtah, pán se najednou loučí s recepční, to už jsem ho zaznamenala a letmo mě napadlo, on tady snad čeká. Nicméně nastoupím do výtahu a opět si ho moc nevšímám, zmáčknu přízemí, dveře se zavírají.

Pán najednou něco říká, asi lichotka, sotva jsem ho vnímala. Aha, on mi opravdu lichotí, usmála jsem se, prohodila pár slov, samozřejmě vtipných, to jsem prostě já :-).

Přízemí.

Dveře se otvírají.

Při odchodu jen prohodím: „Pěkný den.“ Pán děkuje a vystupuje za mnou, já už se hrnu k východu. Pán za mnou, jsem venku a chci jít k autu, za zády slyším: „Nechcete někam hodit?“

Otáčím se: „Ne, děkuji, mám tu auto.“ Opět se otáčím k odchodu, za mnou se opět ozývá hlas: „A co večeře?“

Není to poprvé a ani naposledy. Pán nebyl nijak dotěrný, vše bylo milé a vstřícné.

Co z toho plyne: Chlap udělá cokoli, když má o ženu zájem. Očividně to pánovi nebylo úplně příjemné, v tom smyslu, že jsem měla pocit, jako by byl lehce nervózní. Na druhou stranu, kdo by nebyl. nedala jsem mu jedinkrát najevo, že bych měla zájem, že jsem svobodná, nezadaná, atd. Pán se prostě nedal a takovou zkušenost nemám jen jednu. I můj partner mě dobýval skoro rok.

Chlap, který o ženu stojí, vystoupí ze své zóny pohodlí a udělá cokoli. 

Proč se to stalo zrovna dneska a je náhoda, že jsem se zrovna spojovala se svojí Bohyní, že jsem si v bazénu afirmovala velmi posilující afirmace a ráno si dělala své oblíbené cvičení, které učím i v Bohyni lásky?

Není to náhoda, náhody neexistují.

Všimni si, že čím více se cítíš přitažlivá, tím více se takové situace dějí. A to nejenom s cizími muži, ale i s tím Tvým a dokonce i s bývalým.

Sebeláska je ten klíč. Vyzařovala ze mne čistá a přitažlivá energie.

Jsem hezká ženská a vím to. Ale ne vždycky se mi stávalo něco podobného. Proč se mi to teď děje tak často? Protože vyzařuju jinou energii než dřív.

Takovou, které se muži nebojí.

A protože vím, jak se spojit s tou úžasnou Bohnyí ve mně a prozářit vše ve svém okolí.

Pokud jsi sama, pak mi dovol  říci Ti: „Spoj se se svojí Bohyní a změň svoji energii.“

To, co bude následovat je prostě skvělej život, plnej úžasných věcí.

Bohyně není jenom žena, která je vnitřně krásná, ale hlavně žena, která si dokáže přitáhnout všechno, co chce. Věci, situace, i peníze. Změna energie totiž změní celý Tvůj život.

Jestli jsi po rozchodu, pak je tato změna energii dokonce ještě zásadnější. Proč?

Protože tím, že změníš svoji energii, začneš do svého života přitahovat další muže. Ten, který Tě opustil, vycítí nejenom Tvoji novou energii, ale i přítomnost těchto mužů a doslova poběží zpátky.

A udělá přesně to, co budeš chtít. Udělá doslova všechno, aby byl s Tebou.

Pán z dneška mi opět krásně ukázal, jak funguje energie a jak fungují chlapi :-) Pánové prominou, ale je to tak. A je to tak správně.

Každý muž, který po ženě touží, udělá naprosto cokoli.

Pokud ten Tvůj s Tebou nechce být, pak se zaměř sama na sebe a změň svoji eneregii. Pak totiž nejenom přijde zpět, ale hlavně zůstane.

Aby se muž vrátil, není až tak těžké, ale aby zůstal, to už znamená, že se musí něco změnit a to zásadně.

Po rozchodu mnoho žen pláče a přemlouvá muže, aby se vrátil. To je ale přesný opak toho, co by měly ženy dělat.

Vezmi si příklad z mého dnešního odpoledne. Neudělala jsem vůbec nic, naopak jsem si pána ani nevšimla a on se mohl přetrhnout, jen aby se se mnou mohl sejít.

Přesně to je to, co chceš u svého partnera, bývalého partnera nebo nového muže.

To je navíc to, co si zasloužíš. A pokud Tvůj partner dělá cokoli jiného, nechce s Tebou být, vůbec nebo ne tak často.

Pak nepomůže, že budeš sedět a nadávat, že už Tě nechce a ani nepomůže, že ho budeš přemlouvat. Ale co pomůže stoprocentně je, když se změní Tvá energie.

Přemýšlej o tom.

Příliš často mám klientky, které pláčí, stěžují si: „Když ale on je takový, on udělal tohle a představte si co udělal.“

Nepřitáhneš si muže tím, že na něj budeš nadávat, ukazovat, svalovat vinu. Ani tím, že budeš brečet, jak Ti to mohl udělat.

Tím ho od sebe ještě víc odstrčíš.

Změň svoji energii a přijde sám. A pokud tomu chceš pomoci, aby přišel ještě rychleji, pak se nauč mentální svádění. Využij zákona přitažlivosti, aby se vrátil zpět. Je to lehké, hravé a velmi účinné.

Jestli jsi ale pytlíček nervů, který je sesypaný někde v rohu a nedokáže bez něj žít, pak začni opravdu u sebe.

Všechno, co se nám v životě děje, je jen odrazem našeho vnitřního světa.

To, když pochopíš, změní to, jak se k věcem budeš stavět. Pochopíš tak, že nemusíš nikomu volat a prosit ho, aby se vrátil. Stačí Ti sebeláska a nová energie a pak už jenom mentální práce, aby se vrátil rychleji. To je celá ta věda. Nic víc a nic míň.

Když správně využiješ zákona přitažlivosti, pak nemusíš hnout ani prstem, aby Tě muž zbožňoval, vrátil se zpátky a abys pro něj byla ta jediná.

V lásce platí jiná pravidla a jít do akce tím, že se partnerovi vnucuješ a vymýšlíš, co mu napsat, jen aby na Tebe nezapomněl, ho od Tebe ještě víc odpuzuje.

A nezapomeň se přidat se k nám na facebooku: FB Bohyně lásky

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky