Svět potřebuje vnitřně silné ženy

V nedokonalosti je krásMinulý týden jsem napsala článek o tom, jak jsem měla pocit, že už mi asi hrabe :-), jak se často říká a na svém webu o zákonu přitažlivosti vypustila do světa mé zkušenosti s andělským vedením pomocí čísel. Měla jsem v plánu dát si pauzu od psaní článků a věnovat se tomu, kam mě letos mí andělé zavedly a na čem teď pracuji. Brzy vám o tom napíšu víc, tak nezapomeňte sledovat můj web.

 

Pak jsem ale dostala tolik děkovných emailů, ze kterých doslova prýštila láska a upřímná radost z mé práce. A když mi pak další klient během koučinku řekl, že se těší na další můj článek, nedalo mi to a jsem tu zase :-).

Víte, když jsem před dvěma lety začala psát blog, tak jsem ani nevěděla, jestli to bude někoho zajímat a jestli jej budou lidé číst. Ani si nedovedete představit, jaký strach jsem měla, když jsem spustila blog o zákonu přitažlivosti. Silně jsem v něj věřila, viděla tolik zázraků ve svém životě i životech ostatních, měla jsem vlastně důkazy, že to opravdu funguje, ale nesmírně jsem se bála jít s kůží na trh. Se zveřejněním blogu jsem totiž začala psát i o svém příběhu, to bylo další neméně snadné překročení mé komfortní zóny.

Začít psát o naší mysli a o tom, že si můžeme přitáhnout, co chceme, se zdálo jako nemyslitelné. Kdo to bude číst, co když si lidé budou myslet, že jsem se zbláznila?! Pak jsem si ale jako vždycky řekla: „Prostě skoč,“ a skočila. Dodnes si za to děkuju, stejně jako za mnoho dalších skoků do neznáma. A vaše krásné emaily, které čtu všechny, i když se mi vždy nedaří každému odpovědět, mi dodávají další energii a motivaci psát dál, vytvářet další a další články, kurzy, inspirativní eBooky. A za to jsem vám moc vděčná. Dáváte mému životu smysl a to je něco, za co vám chci upřímně poděkovat. Navíc díky vám tak mohu psát o tom, čemu silně věřím a co se stalo podstatou mého bytí.

Tento poslední klient, se kterým jsem v minulém týdnu hovořila během koučinku, mi navíc nasadil myšlenku do hlavy.

Řekl mi, že často říká větu: „Nic není stoprocentní.“  a že má pocit, že tak to je a požádal mě o můj názor.

A jak jsem řekla tomuto skvělému klientovi, se kterým se mi tak příjemně pracuje, řeknu i vám: „Naprosto s tímto tvrzením souhlasím.“

 

NIKDY TO NEDOKONČÍTE, DOKONALOST NEEXISTUJE

Nic není stoprocentní a tak je to naprosto v pořádku. Ráda mluvím o dokonalosti a nebo spíš nedokonalosti. Své Bohyně se snažím vést k tomu, aby objevovaly své nedostatky a vnímaly je jako svoji výjimečnost a jedinečnost a nikoli nedokonalost. Většina mužů se do ženy zamiluje právě na základě její nedokonalosti. To je má životní zkušenost.

Co nám ženám připadá jako nedokonalost, to muži často vnímají jako roztomilé a krásné. A platí to i naopak. I já na mužích vnímám jejich drobné nedokonalosti jako krásné a roztomilé, a tak si získávají mé srdce. Vždycky tomu tak bylo. A co Vy? Co máte ráda na svém muži? Nebo na mužích všeobecně?

Snaha o dokonalost je lidská potřeba, máme to naprogramováno pod kůží a na jednu stranu je to v pořádku. Žene nás to dál, abychom se neustále zlepšovaly. Nicméně je potřeba si uvědomit, že nikdy to nebude stoprocentní, i kdybychom se rozkrájely. Snaha být lepší a lepší je to, po čem byste měly toužit. Zároveň se ale oprostěte od toho tlaku, který na sebe často vyvíjíte vy samy, od té snahy být dokonalé. A pro nás ženy to platí dvojnásob.

 

Nikdy to nebude stoprocentní a tak to prostě je!!!!

Často mi dochází, jak jsem v minulosti trpěla tím, že jsem dobrá ve spoustě věcí, ale v ničem nejsem nejlepší. Nejsem dokonalá.

Když mi maminka jednoho dne řekla: „Ten chlap, který tě jednou bude mít, bude mít štěstí, protože ty umíš prostě všechno.“, neuměla jsem si s těmito slovy poradit.

Je to asi to nejkrásnější, co mi moje máma řekla a já to tehdy totálně zazdila. Nedokázala jsem to vůbec vstřebat a přijmout a viděla jsem to jako něco naprosto špatného.

„No jasně, umím toho tolik, ale nic pořádně, všechno jen na půl.“

Jenže to je přeci skvělé, umět tolik věcí a umět je aspoň tak, abych je zvládla a aby mi posloužily. Tehdy jsem ale neměla to, co mám teď – sebelásku. Nedokázala jsem vidět se v pozitivním světle, a tak mi mohli lidé říkat, co chtěli a stejně se mi nezavděčili.

Moje podvědomí křičelo: „Blbost, jsi k ničemu.“

 

Jak vnímáš samu sebe, tak Tě vnímá i okolí

Tento vnitřní pohled, to jak vnímáme sebe sama, se dá změnit. A když změníte svůj vnitřní pocit z pocitu: “nejsem dost dobrá, jaká jsem” na „jsem jedinečná a výjimečná taková, jaká jsem“, váš život se obrátí vzhůru nohama (v pozitivním smyslu) a vy začnete zažívat ráj na Zemi, jak já ráda říkám.

Váš vnější svět totiž není ničím jiným než odrazem vašeho vnitřního světa. Tak jak uvnitř, tak i venku. To si pamatujte. Nic nezměníte tam venku, dokud to nezměníte uvnitř sebe samé.

 

TAK JAK UVNITŘ, TAK I VENKU

 

Nikdy to nebude stoprocentní. To platí i v procesu tvoření.

Každá Bohyně si po vstupu do programu vytyčí nějaký cíl a na ten se zaměřuje po dobu celého programu.

Je to proto, že čím více se zaměříte na jednu věc, tím více si ji do života přitahujete. Navíc se Bohyně postupně spojuje se svojí vnitřní hodnotou, probouzí svoji výjimečnost, sebelásku, lásku ke svému tělu, napojuje se na energii Vesmíru a tedy na tu energii, ve které je již všechno a spojuje se se svým budoucím já.

A to vše jí umožní, aby se nejenom měnil její vnitřní svět a nastavoval se nový program „Mám se ráda taková, jaká jsem. Jsem dostatečná.“, ale zároveň s touto vnitřní změnou se díky vesmírné energii plnil její sen.

Je to krásné mít se ráda. Já si to prostě užívám a jednou jsem někde viděla, myslím, že to byl Bob Proctor ve filmu Tajemství, který se políbil na ruku a řekl „Někdy byste si prostě dali pusu“.

Možná se zasmějete, ale já to občas dělám. Ne schválně, ale prostě to ze mně tak nějak vypadne a já si dám pusu na ruku nebo třeba rameno a řeknu si: „Jsi skvělá Evi, mám tě tak ráda, děkuji.“ A to je něco tak úžasného, když cítíte tu lásku k sobě samé. :-) Nepřijde to hned, sebeláska je něco, co v sobě musíte probudit a i mně to chvíli trvalo. Teď je to pro mne samozřejmost.

 

Se sebeláskou je spojena i podporující sebemluva. Sebemluva vás totiž může posílit a nebo vás může doslova zničit. Trpíme jí všichni, do jednoho. :-)

Každý z nás si sám se sebou povídá, ať už si to uvědomujeme nebo ne. Článek o sebemluvě si můžete přečíst TADY.

Není nic krásnějšího, než se milovat, opravdu hluboce milovat a přijímat a být se sebou štastná a spokojená. Ten pocit je k nezaplacení a já jsem ráda, že toto zažívám a mohu tento pocit předávat dalším ženám a pomáhat jim probudit v sobě Bohyni.

 

Tento svět potřebuje vnitřně silné ženy

Protože každé rozsvícené světlo, každá duše, která se probudí a zažehne v sobě to nádherné světlo sebelásky, znamená další energii lásky a světla pro tuto Zemi a my ženy máme velkou moc a sílu, ať už si toho jsme vědomy nebo ne. Velmi silně ovlivňujeme lidi kolem nás, a to především naše děti a naše muže.

Sama to vidím na svém okolí. Cítím dokonce svůj velký vliv na mého otce, což je něco neuvěřitelného. Jako by se díky mé vnitřní změně na stará kolena měnil i on, a to k lepšímu. Nevím, možná ta změna je jenom vůči mně a jiní to necítí, ale pro mne je tato jeho proměna, kterou tolik silně vnímám, tak nádherná, že jsem za to vděčná a vím, že ta změna přišla s mojí vnitřní změnou.

Proto nepodceňujte samy sebe a svoji vnitřní sílu a jedinečnost. Věřím, že v každé ženě je obrovská síla a změna vašeho vnitřního světa a posílení sebe samé změní a posílí všechny kolem vás. Vkládám ve vás velkou naději a důvěru. Tento svět potřebuje vnitřně silné ženy.

Samozřejmě i muži mohou ovlivnit ženy k lepšímu, ale mám silný vnitřní pocit, že my ženy máme mnohem větší sílu ovlivňovat druhé a když jsme vnitřně silné, stabilní a vyrovnané, pak je můžeme ovlivňovat pozitivně, tedy tak, aby rostli a sami se stávali silnějšími a krásnějšími světly.

 

Proces tvoření nikdy nedokončíte

A stejné je to i s tvořením svého života a přitahováním si svých snů. Nikdy to nebude stoprocentní a nikdy to nedokončíte. Jakmile se splní nějaké vaše přání, vznikne jiná touha, která ve vás zažehne ten plamen chtění a vy budete opět tvořit něco nového. Je to takový proces, který nikdy neskončí.

A tak je to v pořádku, jsme tvořitvé bytosti.

Představte si, kdybyste měly už všechno, po čem toužíte, byly jste dokonalé a krásné a všechna vaše přání a sny byly již tady. Nebyl by ten život nudný a jednotvárný? Pochybuju, že by vás bavilo tady být.

Ten kontrast, který každodenně zažíváme, to „negativní“ a „pozitivní“ je tu proto, abychom věděly, co přesně chceme vytvářet a mohly se na to začít zaměřovat. My ženy máme schopnost stvořit nový život, tak proč je stále tolik žen, které mají pocit, že nedokáží vytvořit ideální harmonický vztah, přitáhnout si ideálního partnera nebo cokoli jiného, po čem jejich srdce touží?!

Probuďte v sobě svoji Bohyni a začněte žít ten život, který si zasloužíte. Ta síla a jedinečnost je ve vás, ale možná ještě spí a čeká, až ji probudíte a spojíte se s ní.

 

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky