Jakou energii vysíláte do svého okolí vy?

Elektromagnetické pole - obrázek z knihy Alfa bohyně, © Ing.Eva Paclíková 2017

Elektromagnetické pole – obrázek z knihy Alfa bohyně, Copyright © Ing. Eva Paclíková 2016

Každý z nás má kolem sebe elektromagnetické pole, které se energeticky dotýká každého dalšího člověka, se kterým přijdeme do styku. Toto pole vysílá k lidem kolem nás signály, které jsou přijímány na podvědomé úrovni.

A právě na této premise je založen online program Bohyně lásky, který v ženách proubouzí a rozvíjí sebelásku, a také jim pomáhá spojovat se se svojí vnitřní hodnotou a vnitřní silou. Od toho se totiž všechno odvíjí.

Ve chvíli, kdy žena není dostatečně silná a krásná uvnitř, nemůže ji jako krásnou, silnou a vyrovnanou vnímat ani její okolí.

Náš vnitřní svět je tím nejdůležitějším, co v životě máme. Je úplně jedno, co říkáte, jaká slova používáte v komunikaci s druhými. Na čem ale opravdu záleží, je energie, která z vás vyzařuje.

Tou nikoho neoklamete, ať už mu říkáte slovy cokoli.

Často se mě lidé na podobné věci ptají a dalo by se říci nahlas přemýšlí, jak je možné, že jim někdo „sedí“ a líbí se jim, i přesto že jeho slova jsou naprosto „hloupá“ nebo nevhodná a jiný člověk jim naopak „nesedí“, i když je hezky upravený, chová se slušně a elegantně a i slova, která používá, jsou ve své podstatě milá a příjemná?

Je to proto, že tento člověk má kolem sebe výše zmiňované elektromagnetické pole, které ostatní vnímají a cítí, a pokud je vám jeho energie nepříjemná a nebo nesympatická, nemůžete si pomoci, ale chce se vám utéct a to co nejrychleji a co nejdál jen můžete.

A teď si představte, co se děje ve vztahu, kde muž utíká a vymýšlí si nesmyslné výmluvy, že teď chce být nějakou chvíli sám, není na vztah připravený, blablabla, hovořím o tom ve svém eBooku Jak svého (svoji) ex přitáhnout zpět do 30ti dnů.

Je naprosto jedno, co váš partner namítá a jaký důvod vám předkládá. Nejde o slova, která použije, to není ten pravý důvod. Tím důvodem jste vy a přesněji řečeno vaše energie, kterou vyzařujete. Často se stává, že žena není vnitřně silná a sebeláska je u ní na bodě nula. Taková žena vyzařuje submisivitu, tedy podřazenost, slabost, připoutanost až oddanost ke svému muži. Možná na povrchu říká „já jsem skvělá a krásná a měl by sis mě vážit, jinak tě opustím“, ale dámy, váš muž je stejně citlivý na energii jako vy nebo kdokoli jiný. Cítit energii druhých je dovednost, kterou máme přirozeně všichni z nás, dostali jsme ji do vínku a nemusíme se ji učit. Vaše slova ho tedy neobelžou a pokud z vás cítí jinou energii, než jaká jsou vaše slova, pak uteče tak jako tak.

Je tedy jedno, co svému partnerovi říkáte, on reaguje na vaši energii a je-li vaše energie energií závislé a submisivní ženy, váš partner si najde důvod, ať je jím cokoli, aby s vámi nemusel být. Tato vaše energie ho prostě odpuzuje a on možná ani sám neví proč. Samozřejmě úplně jedno to není, vaše slova mají velkou sílu. A to hlavně slova, která si říkáte samy sobě, tedy vaše sebemluva. A my ženy se často díky sebemluvě doslova bičujeme a shazujeme. O sebemluvě se více dočtete v mém článku ZDE.

Každý z nás je navíc od narození nastaven, aby se od takovéto energie držel co nejdál. Jak popisuji ve své knize Alfa bohyně, lidé kteří procházejí depresí, často zůstanou na všechno sami. Stalo se to mně a stalo se to mnoha dalším. Lidé kolem, kteří by tu měli být pro vás, většinou zmizí, vypaří se a doslova se po nich slehne zem. Ale není to jejich chyba, jak si možná myslíte a jak jsem si myslela i já, jsou nastaveni držet se od takovéto nízké energie co nejdál (aby si sami zachovali zdravou mysl).

Naše pocity vibrují. Negativní pocity vibrují na nižších frekvencích než ty pozitivní. A nízké vibrace jsou odpudivé, protože člověk, který je v pohodě, vibruje na vyšších vibracích, tedy na pozitivnějších pocitech a cokoli je pod touto úrovní, je pro něj naprosto odpuzující a on sám možná ani neví, proč tomu tak je. A proto je doslova znechucen lidmi, kteří jsou na dně. Možná, pokud je sám silný a vnitřně vyrovnaný, se vám bude ze začátku snažit pomoci, jenže dřív nebo později ho vaše nízké vibrace začnou otravovat.

Nemůžete se za to na něj zlobit, ale je čas začít pracovat na svém vnitřním nastavení a své vibrace zvýšit. To je totiž jediná cesta, jinak odejde i ten nejsilnější a netrpělivější člověk ve vašem okolí.

 

Dítě štěstěny nebo jen pozitivně vibrující elektromagnetické pole?

 

Určitě znáte mnoho lidí, kteří mají kolem sebe spoustu přátel, lidé je prostě zbožňují. I vy z nich cítíte něco tak příjemného, že prostě chcete být s nimi a vyhledáváte jejich společnost. Tito lidé jsou doslova magnetem na štěstí, milé a pozitivní lidi a na zázraky. Tito lidé ale nejsou jiní než jste vy, nemají více štěstí než-li vy!

Jediné, co je u nich jiného, je elektromagnetické pole. To jejich je pro všechno krásné a pozitivní velmi přitažlivé. Vyzařují takovou energii, která z nich dělá magnet na štěstí a opět my lidé jsme přirozeně nastavení na to, chtít být v přítomnosti lidí, kteří vibrují takto vysoko. Proč? Je nám to příjemné, cítíme se krásně s lidmi, kteří jsou pozitivní. Táhne nás to k nim. Naší přirozeností je totiž být šťastní a pozitivní.

To, co se děje s většinou lidí, vidíme-li jejich negativismus, jejich lpění na nedostatku a utrpení, to není jejich přirozenost, to je jenom stav, na který jsou zvyklí a na který jsou naučení od svého mládí. Jejich rodiče, možná celá společnost, ve které žijí se takto chovali a tak jim nezbylo nic jiného, než přijmout roli oběti jako všichni kolem nich a stát se jedním z trpitelů tohoto světa. Vídali to od mala, bylo jim vštěpováno, jak je život těžký a ukrutný a všichni tam venku jen kradou a ubližují a tak si musí dávat pozor, aby jim někdo neublížil.

Museli přijmout toto trpitelství, aby zapadli do rodiny, aby zapadli do systému, do společnosti. Když přeci každý trpí a žije v nedostatku, jak bych já mohl být jiný a být šťastný a bohatý? To přeci nejde, pak bych byl sám, má rodina by mě neměla ráda, ve společnosti bych byl neoblíbený a všichni by se ode mne odvrátili.

 

Lze se stát pozitivním a dostat se na tyto vyšší vibrace, které jsou pro ostatní přitažlivé?

 

Určitě ano! Je to proces, nemůžete se stát ze dne na den člověkem, který vyzařuje krásnou pozitivní energii, když jste dosud vibrovali na mnohem nižších vibracích. Našemu mozku trvá celých třicet dní, než si zvykne na nějakou novou disciplínu, než přijme nový zvyk a tedy než dokáže přijmout změnu.

A změna elektromagnetického pole je změna, která vyžaduje čas a vnitřní práci.

V programu Bohyně lásky se zaměřujeme na změnu tohoto elektromagnetického pole. Začínáme sebevědomím, tedy vědomím sebe sama, uvědoměním si, kým žena je, jakou jedinečnou a výjimečnou ženou je. Často je to pro ženy doslova šok a zcela nová zkušenost, vidět se v pozitivním světle je pro mnohé úplně neznámá aktivita. Dále pokračujeme ve změně dosavadního programu „nejsem dost dobrá“ na nový program, který posiluje vnitřní hodnotu a jedinečnost ženy. Žena se učí sebelásce, kterou často nikdy nepocítila. Spojuje se se svojí vnitřní hodnotou a se svojí vnitřní bohyní tak, aby v sobě našla a pocítila vnitřní sílu a krásu. Žena se učí mít ráda své tělo a také se spojuje s energií Vesmíru. Otevřít se přijímání je často velmi těžké, přitom člověk nemůže přijímat všechny dary Vesmíru, které na něj čekají, je-li jeho energie uzavřena pro příjímání. V neposlední řadě se ženy otevírají hojnosti v oblasti peněz.

Jako žena vnímám důležitost být finančně nezávislá jako součást víry v sebe a jako základ zdravého vztahu se sebou sama. Tím, že je žena schopná stát na vlastních nohách a dokáže mít své finance ve svých vlastních rukou, jí dává nesmírnou vnitřní sílu a sebevědomí.

A co by to bylo za program, kdyby se žena neuměla spojit se svým budoucím já?!

Naše budoucí já nám dokáže poslat sílu a lásku a zahojit tak možné strachy a obavy, které by znemožnily našemu přání, aby se uskutečnilo. Spojením se se svým budoucím já máme možnost vytvořit si život, o kterém spousta lidí pouze sní.

Nezapomeňte, že nic v tomto Vesmíru není neměnné, nic není vytesáno do kamene a vše se dá změnit a formovat. Všechno kolem vás včetně vás samotných je tvořeno energií a energie se nedá zničit, ale dá se velmi dobře měnit a formovat.

Vytvářejte si svůj život vědomě a vstupte do energie ženy, která je silná, krásná, jedinečná a nejenom to, tuto energii silné, krásné a jedinečné ženy vyzařuje do celého světa.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky