Sebevědomá žena získá všechno, co chce

rose-rouge-amour-passion-1456409004o02Možná máš pocit, že jsi sebevědomá a umíš se sama o sebe postarat. Možná jsi se někdy cítila hůř, ale jinak jsi sama se sebou spokojená. Pak se podíváš na svůj život a máš pocit, že ne všechny oblasti jsou přesně takové, jak bys je chtěla mít.

 

Pak to s tím sebevědomím asi nebude tak dobré, jak sis myslela a sebeláska možná bude na bodě mrazu.

 

O sebelásce píši hodně, a také o sebevědomí. Přesto mám pocit, že mnoho lidí vlastně ani neví, co se za těmito pojmy skrývá.

 

Z mého pohledu a hlavně z mé zkušenosti je sebeláska základem všeho. Jenže spousta lidí si myslí, že se mají rádi, i když jejich realita tomu moc neodpovídá.

 

Když se totiž máte skutečně rádi, pak je váš život „dokonalý“. Proč v uvozovkách? Protože každý považujeme za dokonalé něco jiného. Neznamená to totiž život v luxusu a bez problémů, jak si mnoho lidí myslí. Je to ale život, ve kterém se cítíme dobře, spokojeně a uvolněně. Jsme doslova naplnění láskou, štěstím, pohodou a klidem. A to je ta sebeláska, o které já mluvím.

 

Se sebevědomím je to podobné. Je pro náš život důležité a pro to, abychom si vytvořili život plný hojnosti (plný lásky, zdraví, peněz, životní pohody), je zásadní. Jenže opět se dostáváme k tomu, co to sebevědomí vlastně je.

 

Sebevědomí není o tom, že je člověk schopný postavit se za sebe a někde se pohádat. To jsem si ostatně dlouho myslela i já. Není ani o tom, že se člověk nese vzpřímeně a je mu dobře ve svém těle, i když to už se blížíme. Vůbec ale sebevědomí není o tom mít nos nahoru, cítit se nadřazeni a k druhým se podle toho chovat. To je čistá namyšlenost, která vás daleko nedovede.

 

Sebevědomí, jak ho vidím já, je vědomí sebe sama, vědomí, že já jsem dokonalá taková, jaká jsem a že jsem si hlavně vědomá své síly a jedinečnosti. To, že si člověk připadá a cítí se jedinečný, není namyšlenost, je to zapotřebí k úspěšnému životu.

 

Možná jste slyšely o tom, že pro úspěšné manifestování svých přání, tedy aby se objevily ve vašem životě, je zapotřebí víra, že se přání uskuteční. A to je právě, jak já vnímám sebevědomí, je to vědomí své síly, je to víra v sebe sama a svoji schopnost tvořit si svůj svět.

 

Proto, když vám řeknu, že sebevědomá žena vždy dostane to, co chce, pak to není o tom, že si dupne a řekne tak to prostě bude, protože jsem to řekla. To není sebevědomí, to je prostě namyšlenost a panovačnost a s tím souvisí síla.

 

Jenže, když chceme do života přitahovat to, co chceme, tak nemůžeme přitahovat silou. Přání musí přijít s lehkostí. Možná znáte Pierra Franckha, který napsal knihu o tom, jak si přát s lehkostí. A přesně o tom to je. Přání si má být s lehkostí a když si žena dupne a jde do toho silou, pak se může zdát, že je sebevědomá a dostane, co chce. Jenže když pracujete s vesmírnou energií, pak používání síly není na místě a ani to není možné.

 

Ta síla, kterou použijete, když si dupnete, vychází z vašeho ega a tedy jste pořád ve 3D, tedy na naší zemi a používáte zemské síly k přitáhnutí si toho, co chcete. Zemské spíš bych řekla pozemské, tedy lidské. Tam, kde je lidská síla, tam je logika a ego a ty nemají sílu vytvářet zázraky. Takže pozor na to.

 

Sebevědomá žena dostane všechno, co chce, protože si je vědoma své vnitřní síly. Pozor, přečtěte si to ještě jednou: je si vědoma své vnitřní síly. Ne vnějšího dupnutí, ale své vnitřní síly, která vychází ze srdce. Když využíváte své vnitřní síly, tak jak to učím své Bohyně, pak nepotřebujete žádné dupnutí, vycházíte ze srdce a tedy své tvořivosti a můžete se tak spojit s vesmírnou energií, která je tvořivá a která má sílu vytvořit všechno, po čem toužíte.

 

To je právě to tajemství Bohyně lásky. Je to žena, která je sebevědomá, ne zvnějšku, ale zevnitř a to ji dělá odlišnou od ostatních „sebevědomých“ žen, které jsou sebevědomé tak, jak sebevědomí vnímá většina lidí, tedy zvnějšku to vypadá, že si věří a jdou si za tím, co chtějí. Jenže pořád je tam ta síla a odpojení od Vesmíru. Bohyně lásky vysílá zcela jinou energii než sebevědomá žena tak, jak ji známe. Energie Bohyně lásky je příjemná, magická a nesmírně přitažlivá. Proto si do života přitahuje doslova zázraky. Viděla jsem to a vidím to často. Nejenom ve svém životě.

 

Na rozdíl od Bohyně lásky, „sebevědomá“ žena, která využívá jen sílu a její energie je stále ta samá, vysílá zcela jiné vibrace a ty k ní nepřitahují to, po čem touží, ale většinou to naopak odpuzují. Pokud znáte někoho, kdo používá svoji sílu, většinou od něj všichni utíkají.

Taková „sebevědomá“ žena nedokáže ve svém životě vytvářet zázraky, dokáže si jen dupnout, když je potřeba. Případně se vyprdne na chlapa, který ji nebaví nebo ublíží. A to je fajn, jenže to není to, co pravá Bohyně dokáže.

 

Pravá Bohyně využívá své vnitřní síly a jedinečnosti a díky svému spojení s celým Vesmírem, jehož energie dala vzniknout světům, galaxiím, všemu, co jen dokážete vnímat, tím Bohyně lásky dokáže ve svém životě vytvářet zázraky.

 

Ať už se jedná o malé zázraky, jako například neplatit pokutu za parkování, jako jsem si to dnes vytvořila ve své realitě já a nebo ať už se jedná o velké zázraky jako získat práci snů, přesně v té konkrétní firmě, po jaké toužíte jako si nedávno vytvořila Alča. A nebo jak si Kristýna přitáhla zpět svého partnera.

 

Jenom Bohyně, která spojí svoji vnitřní sílu a svoji novou energii s energií celého Vesmíru, si ve svém životě dokáže vytvářet všechno to, po čem ostatní „sebevědomé“ ženy jenom sní.

 

Ono totiž snít a vědomě vytvářet svůj život pomocí vizualizací a díky změně své energie, v tom je podstatný rozdíl. Stejně velký rozdíl jako je mezi „sebevědomou“ ženou, která si umí dupnout a Bohyní lásky, která vytváří svůj život vědomě díky vědomí sebe sama a využití své vnitřní síly.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky