Když kocour není doma, myši mají pré…

cat-1456878_1280Proč ženy smutní, když jejich muž odjede na dovolenou, služební cestu nebo je opustí???

Odpověď je naprosto jednoduchá – nemají se dostatečně rády.

Pokud by se měly dostatečně rády, užívaly by si ty chvíle o samotě, žily by naplno, šly by ven s kamarádkami a dělaly by všechno to, co nedělají, když je jejich muž doma.

Prostě by byly na chvíli zase single. Jupííí  :-)

Neznamená to, že když váš muž odjede na týden pryč, tak začnete žít single život a budete ho podvádět, to prosím NE!

Co mám na mysli je, neseďte doma jako buchty a nečekejte, až bude vaše láska zpět a to platí pro vás, které partnera mají, tak i pro ty, které muž opustil.

Jediný důvod, proč po něm smutníte a nevyužíváte tuto příležitost k tomu, abyste vyrazily ven s holkama, které jste dlouho neviděly je NEDOSTATEK SEBELÁSKY.

Sebeláska je přitažlivá

Když se žena miluje taková jaká je a když je spokojená ve svém vlastním životě a sama se sebou, pak tuto příležitost, být chvíli sama, využívá naplno, jde ven, baví se, čte si, leží ve vaně, neuklízí, nelíčí se, prostě je!!!

To všechno bys měla dělat, i když je Tvůj partner doma. Žij tady a teď a miluj se tak, že si každý den dopřeješ chvíli sama pro sebe.

Ptáš se proč?

Jednak proto, že je život krátký a je nutné jej žít a být šťastná tady a teď a také proto, že když se žena skutečně miluje a žije tady a teď a naplno, pak vysílá takovou energii, že by chlapa ani ve snu nenapadlo, aby někam odešel a když, tak opravdu maximálně na pár dní a to ještě s mobilem v ruce, díky kterému ženu bombarduje smskami plnými lásky a vášně.

Proč by někdo opouštěl ženu, která je spokojená sama se sebou a která se miluje?

Proč by muž opouštěl svoji bohyni?

Vždyť ona je tak nádherná, krásná, tak sama sebou. Nikdy nesedí doma a jako nějaká pecka nečeká, až ji udělá muž šťastnou, dělá se šťastnou sama, cítí se šťastná, rozmazluje se a žije naplno a on jen kouká s otevřenou pusou a cítí tu pýchu a všem kolem sebe říká: “Tohle je MOJE bohyně, jenom a jenom moje.“ A věř mi, že z Tebe nespustí oči, byl by blázen, kdyby Tě nechal jít.

Žij v přítomnosti a užívej si život naplno!

Tak neseď doma  a nečekej na něj, ani když je v práci dlouho, ani když jde večer s kamarády a už vůbec ne, když Tě opustí.

Budeš zírat, jak Tě bude zbožňovat, když změníš svoji energii a začneš žít život bohyně.

Když se totiž zamiluješ sama do sebe, pak si začneš vybírat, chci být s ním nebo tamtím? Chci být sama? Vždyť já jsem tak šťastná!

A já Ti můžu říct jednu věc, jakmile se spojíš se svojí bohyní, pak budeš mít opravdu možnost výběru, s kým chceš být a jestli vůbec. Uvědomíš si totiž svoji jedinečnost a výjimečnost a hlavně ji budeš cítit celým svým bytím.

A co víc?

Teď už nebudeš potřebovat lásku někoho dalšího, budeš mít spoustu lásky sama pro sebe a to je k nezaplacení. Je to pocit, který změnít ve Tvém životě naprosto všechno.

Když mi včera klientka Magda při osobním koučinku řekla, že nyní je schopná podívat se klidně sama sobě do očí a říci si miluji tě a cítit se přitom skvěle a vnímat tu lásku k sobě samé, myslela jsem, že se rozpláču dojetím.

Magda absolvovala program Bohyně lásky, nyní se mnou pokračuje během individuálního koučinku. Nedávno se zúčastnila i jednoho z mých skupinových koučinků a já musím říct, že čím déle Magdu znám, tím víc jsem na ni upřímně pyšná. Magda na sobě hodně pracuje a je to hodně hodně znát. Vstoupit do jakéhokoli programu je jedna věc, ale dělat tu práci a vytrvat, to je zcela něco jiného.

Je tak krásné cítit energii ženy, jak září tou sebeláskou, sebevědomím a sebepřijetím a já chci toto i pro Tebe!

Zasloužíš si to a co víc, máš to v sobě, Tvá bohyně je v Tobě a čeká na své probuzení. Touží po tom, spojit se s Tebou, splynout s Tebou a dát Ti svoji lásku. Takovou lásku, kterou Ti nedá nikdo jiný na světě. Sebeláska je jen jedna a je tou nejdůležitější láskou, kterou můžeme v životě získat.

Proto si dopřej ten dar a zamiluj se sama do sebe.

Není na co čekat, život nepočká.

„Nečekejte. Ten pravý okamžik nikdy nepřijde.“

Napoleon Hill

VSTUP DO PROGRAMU BOHYNĚ LÁSKY A ZAČNI SE SPOJOVAT SE SVOU BOHYNÍ JEŠTĚ DNES!!!

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky