To jediné, co opravdu chcete, je…

polar-bear-196318_1920Určitě Vás napadlo, čím to je, že Vás nechce.

„Proč se ke mně chová tak, jak se chová?“, říkáte si.

Často upadáme do stavů, kdy se cítíme nechtěné, nemilované a nepochopené.

Každou z nás alespoň jednou v životě přepadly podobné otázky:

Proč mi to dělá?

Proč mi tolik ubližuje?

Proč se mi tohle děje?

Jak dlouho budu takhle trpět?

Problém je, že čím více se ptáte na to PROČ se mi to děje, PROČ mě nemá rád a chová se ke mně špatně, tím víc vysíláte do Vesmíru vibrace toho, co vlastně nechcete. Je to stejné, jako byste říkaly – Vesmíre, prosím, já chci vědět, proč mi ubližuje a tedy chci vidět víc toho, z čeho mám pocit ublížení a nepochopení.

My ženy jsme v tom navíc trochu expertky. V negativním slova smyslu. Často trpíme nízkým sebevědomím, pocity nedostatečnosti, nulovou sebeláskou a mnohdy se propadáme do té „chudinky“, kterou nikdo nemá rád.

Co si budeme povídat, je to tak. Musíme k sobě být upřímné. Je to nesmírně důležité.

Protože pouze uvědomíme-li si, co se v nás děje, máme možnost to změnit.

Věřte mi, že pro muže není horší pohled, než vidět ženu, která je neustále za „chudinku“, kterou nikdo nemá rád a každý jí ubližuje.

Je to jenom náš vnitřní pocit, který je navíc špatný, a jenž říká: „Když budu za trpitelku, tak se o mne postará, zahrne mě láskou a já ji tolik potřebuju.“ Možná se o to muž pokusí, ze začátku, dlouho ho to ale bavit nebude. Chce ženu partnerku, nepotřebuje doma malou holčičku, které musí neustále foukat bolístku, navíc jejíž bolístka je často jen a jen v její hlavě.

Jenže Vy vlastně ani nechcete trpět a nepotřebujete, aby někdo foukal imaginární bolístku.

To jediné, co opravdu chcete, je…

BÝT MILOVÁNA A CHTĚNA!

Být milována mužem svých snů, být chtěna a zbožňována nejenom partnerem, ale i svojí rodinou a být respektována přáteli a lidmi, na kterých Vám záleží.

Chcete cítit podporu celého Vesmíru a otevřít se všemu tomu, co nabízí. Toho ale nedocílíte pocitem „Jsem na všechno sama a nikdo mi nepomůže.“ Tím opět dáváte znamení Vesmíru, aby Vás v ničem nepodpořil, protože Vy chcete být na všechno sama.

Otevřít se Vesmíru a naučit se přijímat je nutností, abyste mohla zažívat hojnost všeho, po čem toužíte. Proto je celá jedna lekce programu Bohyně lásky věnována právě otevření se přijímání.

Nestačí jen dávat, ale je nutné i přijímat.

Otázky proč mě nemá rád a proč mi ubližuje jsou velmi oslabující.

Co tedy s tím?

Zkuste se ptát na opak a změnit oslabující otázky na posilující:

PROČ mě takhle zbožňuje?
PROČ je všechno tak jednoduché?
PROČ mě každý miluje a chce?
PROČ se vždycky všechno tak skvěle vyřeší?

Zkuste to a pocítíte ten rozdíl.

Zahrňte do svých afirmací i afirmace:

Jsem chtěná a milovaná.
Celý Vesmír mě miluje a podporuje.

Ono to tak totiž vskutku je. Celý Vesmír se spojí, aby Vám splnil Vaše přání. Dokonce Vám do života pošle určité osoby, které se jeví jako „špatné“. Jsou ale součástí „hry“. Jsou tu proto, abyste se ke svému přání dostaly co nejrychleji.

Když začnete každou životní zkušenost vnímat jako zkušenost a ne ji okamžitě vnímat jako trest, kterým se Vám někdo snaží jen uškodit nebo jako nezvratný osud, pak se Váš život začne měnit. Výzvy budete přijímat s nadšením. Negativní zkušenosti dokážete uchopit za ten správný konec, protože v nich uvidíte jen to, co Vám mají předat.

Například lidé, kteří zažijí nějakou velkou vnitřní bolest, projdou léčbou vážné a životu nebezpečné nemoci nebo prožijí období deprese, jako tomu bylo třeba u mne, si pak po čase uvědomí, že vlastně dostali to největší životní požehnání.

 

Ta nemoc, deprese nebo období „temna“ jim pomohli prozřít a začít žít zcela jinak.

Když jsem já procházela svým obdobím temna, které popisuji v knize Alfa bohyně, nějakou dobu mi trvalo, než jsem začala vidět své problémy jako požehnání. Dar, který mi změnil život, který změnil mě a díky němuž jsem se stala ženou, kterou dnes jsem a které si mohu upřímně vážit.

Zkuste se podívat na nějakou oblast svého života, která se Vám nelíbí, kde zažíváte těžkosti a podívejte se na ní zcela jinýma očima. Co když je ta nemoc jen Váš pomocník, který se Vám snaží otevřít oči.

Bavily jsme se o tom minulý týden s novou klientkou na individuální koučink, která má v tuto chvíli velmi těžké období, způsobené i velmi nepříjemnou nemocí. Musím říci, že tuto ženu velmi obdivuji za odvahu a snahu postavit se svým problémům čelem, ne s nimi bojovat, ale začít je řešit, tedy zaměřovat se na to, co se jí tyto problémy snaží říci, aby se pak mohla zaměřit na to, co v životě opravdu chce.

A co mě potěšilo ze všeho nejvíce bylo, když jsme se bavily o jejím synovi, kterého zapojuje do své vnitřní práce. Když zmínila, že synovi pořídila knihu od Esther Hicks s názvem „Sára“ byla jsem nadšená. Já sama jsem si předloni tuto knihu stáhla v angličtině z Amazonu na svůj kindle a moc se mi líbila. Tato kniha je úžasným startem pro vaše děti, chcete-li v nich začít rozvíjet povědomí o zákonu přitažlivosti a o jejich vnitřní síle.

Děti se učí pozorováním a napodobováním toho, co vidí u svých rodičů a ostatních dospělých ve svém okolí. Nejlepší výchovou je tedy jít příkladem, sdílet s nimi to, v co věříte a co jim pomůže věřit sobě samým. Je to skvělý způsob, jak své děti vychovávat tak, aby v životě dosáhly hojnosti a svobody.

Tato žena přesto, že prochází těžkým obdobím, dokáže vidět světlo, dokáže zářit ven a podporovat svého syna v jeho rozvoji tak, aby byl připravený na život ne v nedostatku, jak nás to učí naše společnost, ale v hojnosti, která je tu pro každého z nás, když se jí otevřeme.

 

Já často používám afirmaci:

Vesmíre, čím mě překvapíš dnes? Jaká požehnání pro mne dneska máš?

Je to skvělé, protože se naladíte do pozice pozitivního očekávání, což je velmi silná vibrace. Pak už se můžete věnovat zase dalším záležitostem. Vaše požehnání jsou již na cestě.

Před nějakým časem jsem na toto téma natáčela video inspirované úžasnou knížkou Pam Grout. Tomu, komu nefungovalo, ten se jednoduše neumí otevřít Vesmíru. To je často problém. Lidé jsou tak „zaneřádění“ svým logickým pozemským uvažováním, že nedokáží vidět ty zázraky, které dnes a denně vstupují do našich životů. Otevřete se vesmírné lásce a budete jednou z těch „vyvolených“, kteří zažívají zázraky každý den.

Druzí Vás budou milovat a chtít jen pokud změníte dvě věci:

  1. Zamilujete se sama do sebe, své vnitřní i vnější krásy. Probudíte v sobě to nádherné světlo, kterým jste. Vaše vnitřní Bohyně čeká na to, až se s ní spojíte. Začněte říkat životu ANO, ať už Vám nabízí cokoli. :-) Žijte TEĎ.
  2. Začnete druhé vnímat jako lidi, kteří Vás milují a chtějí. To se stane již díky bodu jedna. Když se totiž cítíte jako Bohyně, která je jedinečná a nenahraditelná, pak automaticky cítíte, že Vás druzí ve svém životě chtějí a milují Vás. Není možné cítit se jako Bohyně a zároveň mít pocit, že Vás druzí nechtějí. :-)

 

Myslím na Vás :-)

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky