Tím klíčem je: Zůstaňte zaměření na SEBE!

head-644001_1920Sedím v kavárně a je mi špatně, doslova a do písmene. Opět! Sedím nad kávou a zírám do počítače, můj tlak opět spadl a já potřebuju pár minut na zotavenou. Letošní rok je pro můj tlak doslova peklo. Nelíbí se mi to, ale nebojuju. Jenže s tím ani nic moc nedělám. A já se vám přiznám, že prostě nechci, nemám na to sílu. Teď ne! A tak jdu na to tou přirozenou cestou, prostě vyčkávám, až to zase přejde. A mnozí z vás dělají to samé. Vyčkávají, až se to uklidní a samo změní. A já vám můžu říci, že časem se samo od sebe nezmění nic. Můj tlak zůstane stejný a váš život taktéž.

Čtu si vaše krásné emaily, které jsem dnes v emailové schránce našla a i když mě těší, jsem tak skleslá, že nemám sílu na ně odepsat. Nejde to. Pracuju na novém „projektu“ a hodně přemýšlím, aby pomohl co nejvíce lidem. Jenže dnes tu sedím a zírám do počítače a nic. Až mé prsty najednou začínají běhat po klávesnici a píší tento článek. Kdo ví, jestli z toho bude článek. A nebo se třeba jen vypíšu a bude mi líp? Vtipné je, že než jsem ráno odešla z domova, bylo mi skvěle, cítila jsem se naprosto výborně, jenže jenom jsem vylezla ven a udělala pár kroků, ten stav „je mi zle“ se dostavil téměř okamžitě. Než jsem došla na poštu, málem jsem to zalomila do křoví podél cesty. Ok, to byl pokus o humor. Žádné křoví po cestě není. Jéé, udělalo se mi o malinko lépe. :-) Humor je skvělá věc, dokonce i ten černý, dokáže člověka vytáhnout z nejedné špatné nálady a z nejedné nemoci. Jistě jste viděli film Tajemství, kde se žena uzdravila z rakoviny, hodně se smála, dívala se na komedie a neustále za své uzdravení děkovala.

Možná jste i slyšeli o tom, jak Einstein denně říkal 100x děkuji. Ať už je to pravda nebo ne, vděčnost je magická. Pomáhá nám totiž změnit zaměření a přesunout se z pocitu nedostatku do dostatku a hojnosti. A tak si začínám uvědomovat, za co jsem vděčná a čeho si na svém životě vážím. A to včetně menstruace, která mě dnes zastihla a moje nálada je jak se říká grumpy. :-) Vždyť díky ní mohu mít děti. A jak se najednou cítím lépe, dokonce mě přestává bolet břicho.

Vděčnost praktikuji často a rozhodně vždy, když mě něco trápí a nebo mám třeba jen blbou náladu, protože mi spadl tlak nebo mám své dny. A tak se moje ne zrovna příjemná nálada začíná posouvat do té lepší a příjemnější, už jenom tím, že se zaměřuju na něco pozitivního.

Než si tyto řádky přečtete, možná už mi bude zase dobře. O to ale nejde. Život je jako houpačka, nikdy nebudete pořád nahoře a také nikdy nebudete pořád dole. A to je ta dobrá zpráva. Jestli jste teď někde tam dole, pak vězte, že už můžete jenom stoupat. :-)

Já jsem za poslední dvě hodiny byla nahoře, pak cestou na poštu jsem spadla hodně dolů a teď během poslední půl hodiny zase šplhám krásně nahoru. :-) No není to krása!

 

My prostě nechceme být šťastní!

A jestli jste nahoře, opovažte se bát se, že spadnete. Vsadím se, že i vás napadají myšlenky je to příliš krásné, než aby to byla pravda a nebo zasloužím si to?

Tolik lidí si pokazí skvělý život jenom proto, že se bojí mít se dobře, být šťastní. Jakmile se totiž dostanou tam nahoru, je to pro ně tak nové, že si začnou nechtěně afirmovat:

Co když to nevydrží?

Co když nejsem dost dobrá?

Co když se to pokazí, je to příliš krásné, než aby to byla pravda.

Jsem už moc stará.

Jsem příliš mladá.

Zasloužím si vůbec tolik lásky?

Zasloužím si tolik peněz?

A co rodiče? Co mí sourozenci?

To není fér vůči nim, abych já byla šťastná, abych já měla tolik peněz.

 

Co myslíte, že nastane? Ano, začnete si vytvářet pravý opak, tedy nedostatek a začínáte opět padat. A právě proto jsou sebeláska a vnitřní hodnota tak důležité pro kvalitní a vyrovnaný život. Možná jste někdy viděli lidi, kteří jsou velmi bohatí, ale onemocní nebo spadnou do deprese a kdesi cosi. Proč se to děje? Někde uvnitř nich je ten pocit, nezasloužím se mít lépe, nejsem dost dobrý, vydrží to?

Často si nechtěně přivolají jiné neštěstí, aby jim lidé nezáviděli, aby je měli stále rádi a aby si oni sami nepřipadali tak blbě, že oni mají a jiní ne. Je jedno zda jsou to peníze nebo skvělé vztahy, kariéra snů, atd. Samozřejmě že si nepřivolají nemoc chtěně. Jenže jejich podvědomé nastavení se začne bránit té změně, kterou sice chtěli, ale na kterou nebyli připraveni energeticky.

 

Strach z úspěchu je velmi častý

Možná vás to překvapí, ale lidé opravdu mívají strach z úspěchu. Mají strach, že když budou šťastní, pak někdo jiný šťastný nebude. A nebo že je ostatní už nebudou mít rádi. Když budou mít peníze, druzí se od nich odvrátí. Tento blok je často odděluje od jejich splněného přání, aniž by o tom věděli. Třeba chtějí zpět partnera, ale hluboko uvnitř z toho mají strach. Co když ho ostatní nepřijmou? Co když mu to budu vyčítat? Co když nám to stejně nebude klapat? Co když se se mnou zase rozejde? …

Vidíte, jak si často sami bráníme, abychom dosáhli našeho vysněného úspěchu? A jindy sice úspěchu dosáhneme, ale vzápětí se objeví pochyby o tom, zda to bude mít trvání.

 

Tak jsem krásně vypsala můj nízký tlak a i když je to zřejmě i tou kávou, je mi o poznání lépe.

Chtěla bych vám všem poděkovat za krásná slova, která mi píšete.

Čtu je, ale někdy se zpožděním a ne vždy zvládnu odpovědět. Proto se vám omlouvám. Vím, že vy to pochopíte.

Všimla jsem si, že mnoho z vás nemá problém přitáhnout si partnera zpět, ale jakmile se začne ve vašem životě zase objevovat, tak vás to tak zaskočí, až jste z toho nesví a skoro vám vadí, že se začíná objevovat.

Ten hlavní důvod je, že chcete, aby přišel s tou kyticí a omluvou a byl ještě lepší než byl předtím. Což sice možné je, ale většinou to takhle nevypadá. Ten návrat bývá postupný. Nejprve si vás bude oťukávat a řada z vás právě toto období „nevychytá“ a vaše přílišné chtění způsobí, že se zase stáhne.

I to je důvod, proč se teď snažím více psát a psát, abyste měli již brzy (:-) nerada dávám sliby, tak to brzy berte s rezervou) víc podkladů, co s tím.

Zatím vám povím, kde děláte chybu. Jakmile se objeví a začne oťukávat, máte pocit, že je to málo a vy chcete víc a nebo pravý opak, máte pocit, že je ruka v rukávu a ono nic.

Jak tyto nechtěné stavy obejít? Když vizualizujete správně, pak jste v konečném výsledku, kde jste již spolu, a tedy ta vaše imaginární realita je silnější než tato realita, kterou vidíte. A jakmile je silnější, pak vás tato současná realita méně strhává, a tedy méně cítíte pocity není tu, protože pro vás tu je, ve vašem 4D, světě snů a představ. A věřte mi nebo ne, svět snů a představ je mnohem důležitější, než ten odraz našeho 3D světa. Druhý důvod je, že se v tu chvíli začnete zaměřovat na něj a ne na sebe. Najednou řešíte, jestli vám napsal nebo ne (ON). Kde je fokus? Na něm! A kde má být? U VÁS!!!

VY jste středem svého Vesmíru, ne on!!! Zapište si to, třeba i na ruku a čtěte si to pořád dokola.

Nechte to ovoce uzrát, až potom si jej můžete skutečně užít. Často totiž sbíráte ovoce ještě zelené, tedy když on ještě není zcela zpátky a nebo naopak neprociťujete vděčnost za to první krásné zabarvení, které značí zrání (tedy jeho první krásné smsky, to, když vás chce najednou vidět,..).

Sebeláska vám pomůže zaměřit se na sebe, milujte sami sebe tak, jak chcete být milováni. Druzí pak vaši sebelásku odrážejí a milují vás. Važte si sami sebe tak, jak chcete, aby si vás vážili ostatní a oni zase toto vaše vnitřní nastavení začnou odrážet.

Vy jste tou ženou, kterou on miluje. Ne on mě miluje. Ano, můžete si afirmovat, že on vás miluje, ale musíte se přesunout do toho pocitu, jaké to je, když on vás miluje, takže to zase není o něm, ale o vás!!!

Jakmile se necíte dobře, pak jej začínáte dávat na ten pedestal a vy jste někde pod a díváte se na něj vzhůru jak na nějaký svatý obrázek. On není svatý a už vůbec není víc jak vy. To vy jste ta žena, bez které on nemůže žít. A pokud se jí necítíte být, pak s tím něco dělejte. Žádné on, on, on mě nechce, on mě nemiluje, on dělá to a tamto. To je současná realita a čím více se na ni zaměřujete, tím víc bude přetrvávat. Vezměte si zpět svoji sílu a přesuňte pozornost na to, co chcete, pište nový příběh svého života a odeberte svoji pozornost od toho příběhu, který jste psali dosud, jenom tak může zmizet a objevit se nový.

Život se změní jenom těm z vás, kteří se naučí sebekontrole. Naučte se ovládat své myšlenky, jinak ony ovládnou vás a váš život se nikam neposune. Dejte si to za cíl. Často chceme nějakou věc nebo osobu, ale když se naučíme ovládat svoji mysl, pak můžeme mít jakoukoli věc a jakoukoli osobu.

Happy manifesting :-)

Eva

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky