Tajná ingredience úspěchu!

beautiful-1854443_1920Možná se snažíte, jak jen můžete, ale stále se nedaří tak, jak byste si představovaly. Možná si vizualizujete od rána do večera, ale vaše přání ne a ne se dostavit. Je velmi pravděpodobné, že místo, abyste si vizualizaci a celý proces manifestace užívaly, tak se do vaší mysli vkrádají pochyby: Mám na to? Dokážu to? Jsem dost dobrá? Funguje to?

A také strach: Co když to nedokážu? Co když je pozdě a jsem už stará? Co když ztrácím čas? Má to vůbec cenu? Možná si lidé budou myslet, že…. (jsem se zbláznila, nejsem dost dobrá, ..)

 

Možná vám chybí…

A to je znamení, že vám chybí ta nejdůležitější ingredience ke šťastnému a úspěšnému životu, bez které to prostě nikdy nebude ono.

Tou ingrediencí není nic jiného než  S E B E L Á S K A.

Někdy naše přeplněná mysl komplikuje vše co může, a tak se není čemu divit, že vymýšlíme stále další a další možnosti, jak bychom své přání získaly a uniká nám jedna důležitá pravda – v jednoduchosti je krása a hlavně síla.

Velmi často ty nejjednodušší věci jsou i těmi nejsilnějšími.

A v procesu manifestace je to to samé, láska je nejsilnějším pocitem a tedy vibrací, která existuje. Ne nadarmo se říká, že láska i hory přenáší. Možná stejně jako já milujete klasické české pohádky, teď mám na mysli ty starší, ty co běžely vždy po obědě po nějaké polední debatě. Nevím, jak je tomu dnes. Stejně tak jsem vždycky milovala a stále miluju staré české filmy a to nejvíc ty „slaďáky“ z předválečného období. Ani se na ně nemusím dívat, stačí mi jen ta hudba, ty hlasy, celá ta atmosféra. I partner, který česky nerozumí, vycítil, že se v těch filmech chovají muži k ženám zcela jinak. Možná právě proto mám tyto filmy moc ráda. Muži jsou galantní a ženy krásné a hlavně jsou ženami. Když chcete muže, který si vás má vážit, je potřeba začít u sebe. Galantní a milující muži stále existují, ale jsou kolem žen, které vyzařují vnitřní radost a sebelásku. :-)

 

Vaší podstatou je L Á S K A

Všechny ty filmy znám nazpaměť. Ta láska, ta harmonie a takový ten klid a pohoda (žádné starosti a problémy), které z nich čiší, jsou prostě balzám pro moji duši. Proč tomu tak je? Protože naše duše miluje klid a pohodu, naše duše je láska. Naše bytí je láska. Kdykoli se necítíme šťastní a necítíme pohodu, klid a naplnění, pak jsme jednoduše odpojeni. Jednak od zdroje (Vesmír, Bůh), ale hlavně od své duše a tedy od lásky.

A protože tou nejsilnější formou lásky je sebeláska, od které  se prostě vždycky všechno odvíjí a okolo které se také všechno točí, tak pokud ji v sobě ještě nemáte rozvinutou, pak nejenom že bude těžké získat to, co si přejete, ale hlavně i kdybyste to získaly, budete se stále cítit prázdné a nenaplněné.

Často se obracíme tam ven, k partnerovi, k tomu teplému domovu, pohodlnému životu, masážím, dovoleným a kdo ví k čemu ještě, v touze cítit se úplní a naplnění.

Vězte, že úplné již jste, tak jak vás Bůh stvořil. Nepotřebujete nic navíc. Jste perfektní tak, jak jste a jediný člověk, který má možná pocit, že to tak není a že ještě potřebujete tuto kvalitu nebo tuto věc a tamtoho člověka, abyste byly perfektní, jste vy. Ten jediný člověk, který cítí nespokojenost a neúplnost jste vy. Jenže cítit se neúplná je jen pocit, který vyvěrá z nedostatku sebelásky, vnitřní hodnoty a přijetí sebe sama.

Co chci, abyste pochopily, milé dámy, je, že ten partner, ta práce, ta dovolená nebo cokoli jiného, po čem toužíte, vám nedá pocit úplnosti a naplnění. Jak vám může nějaká věc nebo osoba dát pocit, že jste úplné, když úplné jste od chvíle, kdy jste se narodily? Pokud cítíte svoji neúplnost, pak je to jen proto, že jste zapomněly na to nejdůležitější: spojení se sebou a svojí duší a tedy zaplnění svého srdce láskou k vlastní osobě. A možná bych ani neřekla osobě jako spíš té energii ve vás. Té nádherné bytosti, kterou jste.

Naplnění začnete cítit ve chvíli, kdy se budete cítit úplné. Je to stejné jako se vším, když člověk sám necítí úplnost, krásu a jedinečnost, pak celý svět může tuto jejich krásu vidět, ale člověka to nepřesvědčí, dokud tento pocit neprobudí sám v sobě.

Jistě znáte někoho ve svém okolí, kdo je podle vás krásný, ať už venku nebo zevnitř a nebo obojí, a přesto on nebo ona si krásní nepřipadají. Sama jsem mnoho let svoji krásu neviděla. Když mi bylo 16 let a začala jsem chodit na gymnázium na Opatově, byla moje nesebeláska tak špatná, že jsem dokonce v metru nesnesla pohled do odrazu svého obličeje a těla. Přesto mi všichni vždy říkali, že jsem krásná holka. Jenže já to cítila jinak. Neměla jsem se ráda, nelíbila jsem se sama sobě. Dobrý rok dva jsem se nesnášela, než jsem se alespoň trochu přijala. Ani tehdy jsem se ale nemilovala, což vím dnes. Tehdy jsem svojí svéhlavostí dokázala „přesvědčit“ lidi o tom, že jsem sebevědomá a krásná. Ale uvnitř mě byla stále ta holka, která je nejistá, necítí se dobře ve svém těle, mysli a životě. Navenek často lidé působí jako sebevědomí, ale mnohdy tomu tak vůbec není. Navíc být zdravě sebevědomá a milovat se je stále dost velký rozdíl.

 

Opravdu se máte ráda?

Mnoho žen si myslí, že se mají rády, ale když se podíváte na jejich život, tak to tak nevypadá. Opravdová láska k sobě samé vypadá zcela jinak. Neříkám, že pak bude váš život bez chybičky, ale budete vyzařovat zcela jinou energii a budete lépe zvládat okolnosti, které se prostě můžou stát kdykoli a komukoli a nemusí být zrovna příjemné. Ta pravá sebeláska totiž není jenom pocit, je to stav bytí. A to je obrovský rozdíl.

Navíc jako velký bonus se na vás budou vaše splněná přání doslova hrnout.

Úžasným benefitem, který láska k sobě přináší, je totiž lehkost bytí a odpoutání se od konečného výsledku daného přání. Když se totiž skutečně milujete, pak chcete nějakou věc nebo osobu ne proto, aby vás doplnila a vy jste se cítily úplné, ale protože se milujete tak, že necítíte důvod, proč byste danou věc nebo osobu nemohly mít. Jenže fór je v tom, že se již cítíte úplné, takže jestli se ta věc, to přání, splní nebo ne, je vám vlastně jedno, protože jste „busy“ se svým životem. :-)

Nedávno mi přišly dva úžasné emaily a ty přesně potvrzují, že když se zamilujete do svého života a do sebe až po uši, pak vám to život oplatí spoustou zázraků.

Když s námi na FB v tajné skupině pro členky online programu Bohyně lásky sdílela Magda tento příběh níže, ihned jsem jí psala, zda bych jej mohla zveřejnit, usmívala jsem se od ucha k uchu a cítila její štěstí v každé buňce svého těla.

Magda nám napsala:

Milá Evi, chci Vám moc poděkovat, protože s Vaší pomocí a s pomocí Vašich programů se mi otočil život o 180 stupňů. Sice to, o co se chci podělit, nepatří úplně sem, i když vlastně ano, protože programem Bohyně lásky celá moje cesta začala. A také by tento příběh mohl být inspirací a motivací pro všechny Bohyně 🙂 V srpnu 2016 jsem prošla programem Přitáhněte si ideálního partnera. Do té doby jsem si připadala jako v začarovaném kruhu, co se vztahů týče. Stále jsem si do života přitahovala muže, kteří neměli o vztah se mnou zájem, jen o sex. A když jsem objevila tento program, a akorát byl aktuální :-), přihlásila jsem se. Program začínal 1. srpna, a já svého Ideálního partnera poznala asi dva týdny na to, jen jsem ještě netušila, že je to on. Seznámili jsme se, a mně tak nějak připadalo, jako by to byl starý známý. Všechno mi připadalo takové samozřejmé, nad ničím jsem se nepozastavovala, nad ničím jsem nehloubala. Tedy až do okamžiku, kdy mi asi po týdnu napsal, že ho sexuálně přitahuji, ale jinak neví. V tu chvíli jsem si řekla, aha, zase je to stejné to už nechci, a celou věc jsem jako knihu zaklapla a odložila, jako že vyřízeno. Žila jsem dál a nemyslela na to. Pak když jsem jeho obličej zahlédla v jedné z meditací, jen mi problesklo, to není možné, to určitě ne, a nechala jsem to být. Občas jsme si napsali, ale nijak se to nevyvíjelo. Až se najednou ozval v půlce ledna , že mě chce vidět a že bychom mohli podniknout něco i s dětmi, a to mi bylo podezřelé :-), protože jsem věděla, že je opatrný, a nechce děti hned tak s někým seznamovat, a chápala jsem to. Přijel, řekl že mě miluje, a že už ví, že chce být jen se mnou. A tak se to sešlo, že jsme hned ten den začali spolu chodit. A najednou to bylo, tak jak jsem si to vždycky představovala, šlo to samo, žádné zádrhele, žádné pochybnosti, zkrátka to plynulo. A plynulo to tak hladce, že mě v červnu požádal o ruku a začátkem srpna jsme se vzali – do roka a do dne 🙂 Jsem šťastná. A znovu Vám, Evi, moc děkuji:-) Vážně to funguje, a jak; -) 🙂

Před nedávnem mi navíc přišel další email od mé klientky ze Slovenska, která mi slíbila někdy v únoru reference, ale neozvala se, protože byla zaneprázdněná životem :-)). To mě dostalo a opět jsem se smála, protože to považuji za tu nejkrásnější zpětnou vazbu a hlavně za potvrzení toho, jak vám sebeláska změní život.

Liv mi poslala krásný email:

Ako to už býva, na Evu som natrafila „náhodou“:) A som za tú „náhodu“ nesmierne vďačná, pretože zmenila môj život, to ako sa na život pozerám a hlavne to, ako som ho začala žit! Vďaka Evinmu múdremu vedeniu počas individuálnych koučingov som prežila niekoľko bolestivých a veľa krásnych AHA momentov. A zamilovala som sa, tento krát naplno a bez výhrad – zamilovala som sa do seba, do svojich dokonalých nedokonalostí, do krásnej ženskej energie, ktorú máme každá v sebe. Otvorila som sa životu, sebe samej, svojmu okoliu a konečne som sa prestala báť vyjadrovať seba a svoje skutočné pocity. Toho, čo som prežila, pochopila a prijala počas individuálnych hodín s Evou je veľmi veľa, je nemožné vtesnať to na pár riadkov. Boli aj slzy, aj smiech. A bolo tu úžasné, všetko! Ďakujem Eva za to, že ste mi pomohli pochopiť, čo ma brzdí, ukázali ste mi, ako sa spojiť so sebou, nájsť svoju vnútornú silu a tvorivú energiu a hlavne zmeniť môj vzťah k sebe samej. Je mi krásne a všimlo si to aj moje okolie, vraj som opeknela…:))))!

Vy můžete být další ženou, která si plní své sny!

Sebeláska je dovednost a každá dovednost vyžaduje pravidelnou práci, aby se dostavil výsledek. Přes noc se asi nic nezmění, ale když vytrváte, pak se váš život a okolnosti změní :-).

A jestli nevíte, jak na to, můžete si přečíst knihu Alfa bohyně, která vám pomůže udělat ten první velký krok k životu zaplněném láskou a vnitřní radostí.

Happy manifesting :-)

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky