Synchronicity aneb ženy podnikatelky POZOR!

womens-power-2245111_1920Je to až k nevíře, ale vždycky když něco potřebuju a nebo si kladu otázku: Co je pro mě lepší? To či ono?

Vždy ke mně jako by z ničeho nic přijde odpověď. A nebo dokonce řešení problému.

A tak se stalo i nyní. :-)

Jsem podnikatelkou a podnikám jako OSVČ a není to tak dlouho, co mě napadla otázka Jak je to vlastně s podnikáním jako firma a založením s.r.o.? Je to pro mne výhodnější a nebo je lepší zůstat OSVČ? Ano, studovala jsem ekonomii a finance, ale přesto už si nejsem jistá, člověk z toho vypadne raz dva. A poslední 4 roky se věnuji zcela jinému oboru.

No a v neděli otevřu emaily a tam je zrovna to, co potřebuju – přihláška na WEBINÁŘ  pro ženy podnikatelky zdarma.

„No tak to je bomba.“, napadne mě a samozřejmě se hned přihlašuji.

 

Celý Vesmír podpoří vaše sny a vize, když se otevřete přijímání

Je neuvěřitelné, jak snadný život může být, když se mu otevřeme a naučíme se přijímat. Lekce o přijímání je součástí online programu Bohyně lásky. Možná vás to překvapí, ale mnoho lidí má s přijímáním prostě problém. Umí dávat a chtějí dávat, ale jakmile jim někdo něco nabídne, tak jsou skoro paralyzovaní. Ne, to se nehodí. Ne ,to já nemůžu.

 

A napadlo vás někdy, že i když možná chcete v životě určité přání, pokud jej podvědomě sabotujete tím, že jej neumíte přijmout, pak vám jej vesmír nemůže doručit? Naučit se přijímat je pro nás ženy, ale pro lidi všeobecně prostě nutností. Jak jinak chcete mít partnera, který vás opečovává jako bohyni, když neumíte přijímat jeho lásku, pozornost, jeho dary a rozmazlování?

 

A co jsou to vlastně ty synchronicity?

Synchronicity jsou dle wikipedie:

„Synchronicita (z řec. synchronos, současný) je pojem, který zavedl švýcarský psycholog C. G. Jung jako označení pro příčinně nevysvětlitelné (akauzální) setkání dvou nebo více událostí v čase, které tím na úrovni prožívání subjektu získávají význam. Pojem synchronicity je však spojován také s objektivním nahromaděním jevů, které si žádají společnou interpretaci, v čase nebo prostoru, ač mezi nimi není přímá kauzální souvislost, a vymykají se novověké představě o náhodě, kupříkladu souběžný vzestup nacismu i komunismu na přelomu 20. a 30. let 20. století anebo kulturní revoluce v 60. letech, která zasáhla Čínu, Evropu, USA i katolickou církev.[1]

O synchronicitách jsem napsala článek na svém blogu www.lawofattraction.cz, zde ho najdete.

 

V podstatě se jedná o to, že si něco přejete a najednou vám do života začnou připlouvat stejné věci, znamení a podobnosti s daným přáním. Tedy například pomyslíte na svého známého, kterého jste dlouho neviděli a najednou vám ten člověk zavolá nebo napíše a nebo vám o něm začne vyprávět společná známá. Tomu se říká synchronicita.

Jste naladěni na stejné vibrace jako vaše přání.

 

A tak jsem moc ráda, že se opět potvrdilo to, že pokládat si posilující otázky, které vyzývají Vesmír, aby mi na ně odpověděl, se prostě vyplácí.

Na čtvrteční webinář se nesmírně těším, protože už jsem četla knihu Sama sobě šéfem, která mě prostě nadchla.

 

Pokud jste podnikatelkou a nebo o tom uvažujete, pak se zřejmě „sejdeme“ na čtvrtečním webináři, abychom společně rozšířili své znalosti. Moc se těším. A co vy?

Webinář proběhne ve čtvrtek 22.6. ve večerních hodinách.

Přihlásit se ZDARMA můžete TADY.

 

Mějte se krásně a ať už jste podnikatelka nebo ne a nebo jste dokonce podnikatel – tedy muž, věřím, že nám Alexandra zodpoví nejednu naši otázku.

Pro každého z nás je důležitá kombinace práce vnitřní a vnější. Do té vnější patří studium kurzů a knih, které souvisí s naším podnikáním, našimi zájmy a koníčky. Já například do kurzů a knih investuji hodně své energie, tedy nejenom peněz, ale svého času, který je pro mne velmi důležitý a tak si pořádně rozmýšlím, do čeho a nebo koho svůj čas investuji.

Vnitřní práce je dle mého názoru nejdůležitější. To, jak vnímáte sebe a lidi kolem sebe předurčuje vaši realitu a vaši budoucnost. O vnímání si můžete víc přečíst v článku Jak naše vnímání ovlivňuje realitu?

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky