Příležitosti a porážky. Jak spolu souvisí?

ObstacleMožná máte pocit, že ve vašem životě nejsou žádné vhodné příležitosti. Možná si myslíte, že ať děláte, co děláte, místo příležitostí jste nucené přijímat porážku za porážkou.

Já vám teď povím tajemství každého úspěšného člověka.

Věděly jste, že mnoho vítězů je nejprve mnohokrát poraženo, než-li dosáhnou svého vytyčeného úspěchu? Možná jste také nevěděly, že často se ta nejlepší příležitost schovává za přívalem porážek a neštěstí.

O tom bych vám já sama mohla vyprávět. Vždy, když se blíží nějaký úspěch a nebo třeba jen dovršuji přípravy k nějakému projektu, je to jako by se proti mě spiknul celý svět. Všechno najednou přestává fungovat. Pohroma střídá pohromu a já mám pocit, že už prostě nemůžu dál, přestávám mít sílu. Jenže za tolik let už mám své vlastní zkušenosti a vím, jak to chodí.

Naprosto přesně vím, že úspěch a také ty nejlepší příležitosti se skrývají za mnohými neúspěchy, pády a porážkami.

A tak dnes už vím, že když to na mě všechno padá a já už skoro nemám sílu chytnout se nějakého stébla, vím, že je úspěch a nebo příležitost za rohem. A tak jdu dál a jdu a jdu a nepřestávám jít.

Možná nemám síly, možná se mi chce brečet, ale zase se zvednu a jdu dál. Protože vím, že mě jen Vesmír zkouší a když vydržím, tak se to prolomí a já se zase budu usmívat od ucha k uchu, protože mé přání, můj sen a ten vysněný úspěch je tady, jenom jej ještě nevidím a nemohu se ho dotknou.

Často se v takových chvílích podívám na nebe a vyloudím takový ten ušklebující se úsměv a říkám tam nahoru: „Ty mě zase zkoušíš, Vesmíre, že? Já to ale dám!!!“

A jindy, když mé síly kolabují, se přesunu do své budoucnosti, kde je ten úspěch už dávno můj, kde je ten sen součástí mé reality. Spojím se se svým budoucím já, které již danou věc má, zažívá tu realitu, kterou chci zažívat i já a zase tak získám spoustu energie a síly, abych ten projekt nebo sen mohla dokončit.

Když jsem se tyto meditace před několika lety od Christy učila, ani jsem netušila, kolik dobrého v mém životě budou mít na svědomí a kolikrát mě vytáhnou z nejhoršího. Jsem za tyto znalosti nesmírně vděčná, protože dolů můžeme začít padat kdykoli a kdokoli z nás.

Někdy si toho na sebe bereme hodně my samy. Není to tak, milé ženy? Je to i můj případ. Protože nemám šéfa, někdy toho na sebe nakládám až příliš, a pak mám pocit, že já sama sobě šéfem je horší, než kdyby jím byl někdo jiný :-)). Jako šéf totiž vyžaduji hodně, a to nejenom od druhých, ale i od sebe. Podnikatelka ale musí zabrat a plánovat svoji budoucnost, bez toho to prostě nejde někam dotáhnout. Ale zase na druhou stranu dokážu pochválit a to i samu sebe, a také si dopřeju i volno jako odměnu :-).

Jindy nám život přeskupí události tak, že je toho prostě na jednoho moc. Zde je ale na nás, abychom se opět zklidnily a přesunuly se do svého budoucího já, kde je již vše v pořádku a tak, jak si samy přejeme. My samy jsme totiž strůjci svého štěstí a svůj život si tvoříme vědomě a nebo nevědomě my samy. Nikdo jiný nemá zodpovědnost za to, co se v našem životě děje.

Svět kolem nás totiž reaguje na to, co je uloženo uvnitř našeho nitra.

 

Nezískáte to, co chcete, ale získáte jen to, co odpovídá tomu, jakou ženou jste.

A tuhle větu si prosím zapamatujte. Proto ji zopakuji ještě jednou. Nezískáte to, co chcete, ale získáte jen to, co odpovídá tomu, jakou ženou jste.

Pokud se tedy cítíte jako žena, která musí všechno zvládnout sama, pak Vesmír zařídí, aby to tak bylo a do života vám pošle lidi, kteří jsou pohodlní a spoléhají na vás. A nebo si prostě nebudete umět o pomoc říct.

Jste-li žena, která se necítí dostatečně dobrá, pak si budete přitahovat takové situace a lidi, kteří vám tuto nedostatečnost potvrdí a vy si opět smutně řeknete: „No jo, nejsem pro něj dost dobrá.“ Vesmír je milující místo, které reaguje na to, co máte uloženo v podvědomí. Jestliže tedy vysíláte do světa pocity nedostatečnosti, Vesmír vše zařídí a přeorganizuje, abyste si do života přitahovala muže a lidi vůbec, kteří se k vám nebudou chovat zrovna nejlépe. Není to o nich, ale o vás!!!

 

Přestaňte chtít. Ale začněte se měnit!

Začněte se stávat tou ženou, kterou chcete být.

Spojujte se se svým budoucím já a nasávejte tuto novou energii. Vše ostatní se změní samo.

Ten, kdo čeká, až se změní okolnosti a až přijdou nové příležitosti, ten bude čekat nadosmrti.

Chcete-li, aby se něco změnilo, musíte se změnit vy samy. Když se totiž změníte vy a stanete se tou ženou, která danou věc má nebo již zažívá určitou situaci, pak se celý Vesmír přesune a přeorganizuje tak, aby se změnily i okolnosti ve vašem životě. Pošle vám ty lidi, kteří ve vašem životě mají být. Příležitosti se začnou objevovat jako houby po dešti a hlavně vy je rozpoznáte.

Pamatujte si ale, že když to vzdáte jenom proto, že máte pocit, jako by vám najednou někdo házel klacky pod nohy, tak jste právě v té cílové rovince a ten nápis CÍL je za tím dalším rohem. Takže, když to teď vzdáte, tak do toho cíle nemůžete doběhnout.

Kolik běžců by svůj závod vyhrálo, kdyby si v cílové rovince řekli, že už nemají síly a tak to balí a jdou zase závodit jinam? A nebo se na to vykašlou úplně?

Nebuďte jako většina lidí, buďte jiná, buďte svá a hlavně vytrvejte, protože ten cíl je možná právě teď před vámi.

Ženám ve změně pomáhám skrz program Bohyně lásky. Stejně tak pomáhám mužům i ženám během individuálního koučinku. Pokud si sama nevíte rady, přidejte se k dalším Bohyním, které mění tento svět. Skrz svoji vlastní změnu.

Když mi minulý týden klientka řekla, že se cítí dobře, užívá si třeba i jen čekání na zastávce a má pocit, že už ji nikdy nic nezastaví a že všechno zvládne, věděla jsem, že se dostala tam, kde by měl být každý člověk.

Věci, lidé, peníze, naše sny a přání jsou určitě pro náš život důležité. Jenže když se dostanete do pocitu, že už zvládnete všechno, tak to není o namyšlenosti, jak by si někdo mohl myslet, ale o probuzení vnitřní síly a jedinečnosti, která se ukrývá v každém z nás. Čeká na to, až ji vy v sobě probudíte a spojíte se s ní, pak už vás v životě nezastaví nic.

To, že život není vždycky lehký je skutečnost, kterou opravdu nezměníte. Co ale změní váš život je ten pocit síly a vnitřní jistoty, že to dokážete zvládnout.

Váš stav mysli je to nejdůležitější na světě. I když vás na chvíli něco „zlomí“, podlomí vám nohy, rozčílí vás, rozpláče, zraní, je-li váš stav mysli nastaven na vnitřní sílu a jedinečnost, pak vás žádná událost nemůže zlomit na dlouho a určitě ne zcela. Možná to potrvá pár minut nebo hodin a v případě velmi silných událostí, jako je odchod rodičů či milovaného partnera dokonce i pár týdnů, ale dokážete se už vždycky vrátit do rovnováhy a jít dál, protože toto vnitřní nastavení, vaši vnitřní sílu a jistotu vám už nikdo nikdy nevezme.

Happy manifesting  :-)

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky