Před bouří je vždycky největší ticho

calm before stormMožná jste si i vy ve svém vlastním životě všimly něčeho velmi zvláštního. Když se ve vašem životě přihodí něco opravdu velkého, a to jak již to špatné, tak i to dobré, předchází takovéto velké události období klidu. Jako kdyby se najednou ve vašem životě všechno zastavilo a bylo obrovské ticho a klid. Je to ten klid, který předchází každé velké bouři.

Příroda nás může mnohému naučit, pokud jí to dovolíme. Jste-li venku v přírodě, pak můžete pozorovat spoustu jevů, které se dějí i v našem každodenním životě. Jistě jste někdy zažily bouřku. Předtím, než k ní došlo, jako by se vše na chvíli zastavilo, všude kolem zavládlo ticho, dokonce i ptáci přestali zpívat. A pak najednou jako by z čistého nebe přišel mohutný déšť, hromy a blesky a vy jste začaly utíkat, abyste se někam schovaly. V našem životě je to velmi podobné. Jsou období, kdy se najednou vše zastaví a ztichne, a pak jako by z čista jasna přijde ten záblesk a v našem životě se stane něco velkého. Ať už je to něco „špatného“ jako je R O Z C H O D a nebo něco zcela pozitivního  N O V Á    L Á S K A.

 

Ticho před bouří je typické období, které předchází velké manifestaci.

Pokud aktivně využíváte zákon přitažlivosti a pracujete na své vnitřní změně, pak se nemusíte bát negativních zkušeností. Pokud totiž nastanou, můžete si být jisté, že jsou pro vaše nejvyšší dobro a předcházejí něčemu většímu a mnohem lepšímu, než jste si kdy dokázaly představit.

Spousta lidí, kteří jsou nováčci co se aktivní manifestace týká, nedokáže vnímat znamení, která jim Vesmír nabízí. Jakmile totiž své přání vyšlete, Vesmír začne vše přeskupovat tak, aby vám vaše přání mohl splnit. Některá přání ale potřebují určitý čas, aby se mohla ve vaší realitě splnit a tedy potřebují čas zrání. Stejně jako maminka, která je těhotná, neočekává, že se jí do měsíce její potomek narodí, tak i vy byste měly být trpělivé a své přání správně vyživovat, aby se mohlo ve vaší realitě projevit v tu správnou dobu. Jaká je ta správná doba není vaše starost.  Vesmír moc dobře ví, kdy je ta správná chvíle.

Vaší jedinou úlohou je cítit se dobře, tedy pracovat na zvyšování svých vibrací a dostávat se do pozice, ve které můžete své přání přijmout. Jestliže jste neustále v negativních vibracích a zaměřujete se na nedostatek svého přání, pak i kdyby již bylo za rohem, vy jej prostě neuvidíte a tedy vám jej Vesmír nemůže doručit.

Ve chvíli, kdy Vesmír přijme vaši „objednávku“, tedy kdy své přání vyšlete, přejete si jej, se ve vašem životě začnou objevovat tzv. synchronicity, tedy znamení, která odpovídají stejným vibracím jako je vaše přání.

Pokud jste žena, která si přeje svatbu a manželství, najednou se všude kolem vás objevují lidé, kteří se vdávají nebo žení, kamkoli se podíváte vidíte slovo svatba. Je to jako by se najednou roztrhl pytel, všude se o svatbách mluví, všude se o nich píší.

Zda jste připravené své přání přijmout, zjistíte podle toho, jak na takové znamení reagujete. Jestliže vás zpráva o tom, že se vaše kamarádka vdává, srazí na kolena a vy celý víkend propláčete, znamená, že nejste na své přání energeticky připravena. Pohybujete se v nedostatku svého přání, zaměřujete se totiž na to, že vy se nevdáváte, vy jste sama, opuštěná a nechtěná, Tím do Vesmíru vysíláte pocity nedostatku a pocity jsem sama a nikdo mě nechce.

 

Co si myslíte, že vám Vesmír v takové chvíli pošle zpět?

Ano, je to tak, jak jste si myslela. Více nedostatku, více samoty a více pocitů osamělosti a nechtěnosti.

Jakmile ale při zprávě, že se vaše kamarádka vdává pookřejete a začnete se těšit s ní, máte pocit, jako byste vy byla tou ženou, která se vdává, pak jste na stejných vibracích jako vaše přání a můžete se brzy těšit na svoji vlastní svatbu. Dáváte tím totiž Vesmíru signály jsem připravená a těším se. Vysíláte do Vesmíru pocit štěstí a nadšení, pocity dostatku, pocity jsem chtěná a jsem milovaná. A Vesmír vám odpoví v podobě více důvodů pro to, abyste se cítila štastná, milovaná, chtěná a jedinečná.

Rozumíte mi, jak to chodí?

Na co se v tuto chvíli zaměřujete? Na dostatek vašeho přání a nebo na nedostatek?

Na co se zaměřujete, to vysíláte ven do Vesmíru a to se k vám zákonitě musí vrátit zpátky.

 

Synchronicity – znamení Vesmíru o přijetí vaší objednávky

Tato znamení nebo synchronicity jsou první signály, které vám Vesmír posílá. Potvrzuje vám tak přijetí vašich přání. Je to takové potvrzení toho, že jste na správné cestě. Tím druhým znamením, že jdete správně a tedy směřujete ke splnění vašeho snu, je právě období klidu. Po nějaké době tato znamení v podobě synchronicit ustanou a vy získáte pocit, že se nic neděje.

Ve vaší realitě se vskutku nic neděje, protože se vše chystá a připravuje v zákulisí, tedy tam, kam vaše fyzické oči nedohlédnou. Najednou máte pocit, že na vás Vesmír zapomněl. Je to období, které zkouší vaši víru ve splnění vašeho přání. A zde je právě kámen úrazu, proč tolik lidí neuspěje. Místo, aby se věnovali sami sobě a zvyšování svých vibrací, tedy pracovali na své sebelásce a sebepřijetí, tak znejistí a začnou se zaměřovat na to, že tu jejich přání stále není a tedy se nesplnilo.

Začnou zpochybňovat nejenom sami sebe a své schopnosti tvořit svoji vlastní realitu, ale také zpochybňují celý zákon přitažlivosti, a tím začnou své přání rušit. To trvá většinou nějakou dobu. Někteří zcela vzdají snahu vytvářet si svůj život vědomě a zákon přitažlivosti odepíší. Jiní jsou vytrvalí a nevzdávají se, a tak se do celého procesu přitahování pustí od začátku. Vše začíná nabírat ten správný směr až do doby klidu, tedy jakmile nastane ticho před bouří, místo aby se tito lidé, co se nevzdávají, poučili a vytrvali, nastavovali své podvědomí na sebelásku a užívali si života, a tím zvyšovali své vibrace, propadnou se do pocitu bezmoci a opět začnou pochybovat o sobě, o zákonu přitažlivosti a dokonce i o svém přání.

„Možná tohle přání ani nechci? Třeba pro mě není to pravé?“, ptají se sami sebe.

V tu chvíli se celý proces opakuje a místo, aby byli jen krůček od svého splněného přání, začnou své přání energeticky rušit a Vesmír jejich přání (tentokrát to přání plné pochyb, zda vůbec po tomto přání touží) začne plnit a tedy jejich původní přání od nich oddalovat, aby jim tak mohl přiblížit jejich nové přání – v podobě „už to nechci, nemám na to energii a sílu“.

Žijeme ve Vesmíru, který je milující a plný hojnosti, a proto nám chce Vesmír dopřát vše, co si přejeme. Protože si tentokrát přejem nemít toto přání, tak je toto naše původní přání čím dál tím dál od nás.

 

Vydrž, Prťka, vydrž!

Co je potřeba, abyste pochopily, je skutečnost, že toto období klidu je zcela zásadní pro to, aby se vaše přání manifestovalo do hmatatelné podoby. Jestliže to v tuto chvíli vzdáte a propadnete se do pocitu oběti, které se nikdy nic nedaří a která jen živoří, protože jí někdo (Bůh, systém nebo rodiče) nedopřál její přání, tak se vaše přání splnit nemůže. Pokud nemáte dostatečnou víru, pak si své přání nevytvoříte, tedy si jej do své reality nemůžete přitáhnout. Tak to prostě je!

Jen ti, kteří věří v to, co zatím nedokáží vidět, slyšet a cítit ve své realitě svými pěti smysly, získají své přání a budou se ho moci brzy dotknout.

Pamatujete si na školní léta, kdy jsme jako malé děti zasévaly osení? Když jsme ta semínka pšenice zasely do hlíny, pak bylo období, kdy jsme viděly jen tu černou hlínu, nic se nedělo. Až jsme jednoho dne přišly do školy a najednou tam bylo malé zelené osení a my jsme se tak radovaly, že je naše přání na světě a můžeme se jej dotknout. A v procesu manifestace našich přání je to to samé! Až když dopřejeme svému přání klid, aby mohlo vyrůst a zhmotnit se, pak se teprve můžeme radovat z toho „nenadálého“ výsledku, který jako by z ničeho nic propukne v krásnou zelenou realitu našeho splněného přání.

A stejně jako to osení možná ze začátku neuvidíme celé přání v plné kráse, ale uvidíme jen první malé rostlinky. Možná rovnou nepřijde ten zásnubní prsten, po kterém tolik toužíme, ale najednou je na nás partner jako by milejší a je k nám pozornější. To jsou ty malé výhonky, které když budeme zalévat a těšit se z nich, vyrostou do toho nejkrásnějšího zásnubního prstýnku, jaký si dovedete představit.

 

Jenže pokud se na ty první výhonky začnete zlobit, protože pro vás nejsou dostatečné a jsou příliš malé a neuvědomují si, jak vás to bolí, že jsou tak malé a ošklivé, tak je zadupete do země dřív, než se dokáží proměnit v krásnou květinu v podobě toho diamantového prstýnku a milujího manžela. A přesto, dámy, tolik z vás zadupává ty první výhonky, ty první smsky, které vám váš partner věnuje. Nepřipadají vám dostatečně dobré, dostatečně krásné a zamilované.

Proč? Protože se upínáte na to, co je. Na to, co vidíte a slyšíte. Místo abyste daly čas a prostor svému přání, aby mohlo vyrůst do krásy. Tím ale zadupáváte ty prvotní známky jeho přízně a lásky do země, a pak se není čemu divit, že ta slova, po kterých tolik toužíte, nikdy nepřijdou.

 

Vděčnost je multiplikátor, který dodá vašemu přání potřebné živiny

Pokud ale pocítíte vděčnost za tato drobná znamení a v období klidu se zaměříte na sebe, na sebelásku a vnitřní hodnotu, začnete probouzet tu vnitřní bohyni ve vás, pak z toho čistého nebe brzy přijde první velký signál, ten blesk z čistého nebe – miluji tě a nemohu již bez tebe žít.

Vytrváte a nebo ta první znamení zadupete do země svojí nesebeláskou a pocity nedostatečnosti a nechtěnosti?

Máte na výběr. Buď budete oběť, kterou nikdo nemá rád nebo budete bohyně, která je milovaná, chtěná a obdivovaná, protože v sobě našla sebleásku a vnitřní hodnotu, kterou začala probouzet do krásy a jedinečnosti.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky