Nový měsíc nová přání

new-moon-1146006_1280Fáze měsíce nás lidi ovlivňují mnohem více, než si mnozí z nás uvědomují. Co možná ale netušíte je, že mohou ovlivnit i vaši manifestaci a to v pozitivním smyslu.

Dnes je 1. října a máme tu nejenom nový kalendářní měsíc, ale také nový měsíc, tedy nov. V říjnu nás čeká ještě jeden měsíc v novu, a to 30.října. O tom si povíme něco příště.

Nový měsíc je skvělá příležitost vyslat nová přání a využít tak magické síly měsíce, aby se vaše přání manifestovala s lehkostí.

V dnešním článku vám přiblížím, jak na to.

Každý nový měsíc přináší úžasnou možnost začít úplně nanovo. Doslova restartovat naše přání a sny. Měsíc v novu má velmi silnou energii, kterou můžeme využít k manifestaci našich přání. Tak proč tuto energii nevyužít!

Najděte si tužku a papír a nebo ještě lépe váš „deník snů a přání“.

Vy jej ještě nemáte? 

Tak to vám doporučuji rychle zaběhnout do nejbližšího papírnictví a nějaký krásný si pořídit a pokud jste kreativní, tak si jej klidně i vyrobit. Můžete si koupit obyčejný sešit s tvrdými deskami a pak si jej polepit nějakou krásnou látkou, obrázky, které si sami namalujete, ozdobným písmem si nadepsat „deník mých splněných přání“ nebo jakkoli jinak. Kreativitě se meze nekladou a nezapomínejte, že vy jste kreativní bytosti. Podobnými cvičeními rozvíjíte svoji kreativitu a představivost, která vám pak pomáhá manifestovat svá přání snadněji.

Tak a nyní máte svůj deník, který vám změní život. Když jej ovšem budete využívat. Já mám takových deníků za posledních deset let tunu 🙂 spojuji je s deníkem úspěchu a také svých myšlenek. A to se pak dějí velké věci.

Než začnete psát svá přání, je důležité dostat se do svého srdce. Pouze vaše srdce vám pomůže vytvořit ta pro vás správná přání a záměry. Když nevíte, co chcete, pak jen těžko můžete někoho požádat, aby vám pomohl a tak vám vaše přání nemůže doručit ani Vesmír. Vědět, co chcete je základ a ač se to zdá jako velmi lehký úkol, dnes a denně se setkávám se svými klienty a čtenáři, kteří vlastně ani netuší, co přesně chtějí. Pak jejich přání ale nemůže přijít.

Vědět, co chcete na logické úrovni, ale nemusí znamenat, že to chcete svým srdcem a pouze vaše přání, která chcete ze srdce, mají sílu se splnit. Ta logicky vytvořená nemají tu správnou energii a ve své podstatě je vlastně ani nechcete.

Každý nový měsíc (tedy měsíc v novu) následujte tyto kroky:

 1. Dopřejte si čas sami pro sebe, stačí vám 30-60 minut. Záleží na vás, jak hodně si chcete svá přání promyslet.
 2. Spojte se se svým srdcem, k tomu vám může pomoci spojení se svou vlastní duší. Vaše duše totiž naprosto přesně ví, co jsou vaše nejniternější přání.
 3. Vezměte si svůj „deník mých splněných přání“ a zapište si do něj 10 přání a záměrů, které si daný měsíc chcete vytvořit, tedy manifestovat do své reality.
 4. Pak si dejte ruku na srdce a svůj seznam si přečtěte nahlas, položku po položce. Prociťte každé jedno přání nebo záměr a představte si, že je již splněné. S rukou na srdci prociťujte ty vlny lásky, štěstí, klidu a míru, které nyní cítíte, když víte, že je vaše přání splněno. Cítit, že je vaše přání již splněno a být za něj vděčný již nyní vám pomůže přitáhnout si jej do své reality rychleji. Proto na závěr řekněte nahlas třikrát děkuji, děkuji, děkuji za toto splněné přání. Pak pokračujte k druhému přání, a tak dále.
 5. Ke každé položce si můžete nalepit obrázek daného přání.
 6. Pokud máte rádi rituály, můžete si zapálit svíčku, pustit si nějakou meditační hudbu a nebo i požádat své anděly, případně archanděla Michaela, aby vám pomohli vaše přání manifestovat.
 7. Dalším krokem je meditace, ponořte se do meditativního stavu a meditujte nad svými přáními a vnímejte je jako splněné.
 8. Máte rádi afirmace? Pak si vytvořte ke každému přání krátkou afirmaci, kterou si budete během dne přeříkávat. Na příklad toužíte po zlepšení svého partnerského vztahu, afirmace pak může vypadat takto: „Náš vztah s Pavlem je den ode dne krásnější a tolerantnější a cítím se v něm šťastná a naplněná.“
 9. Odpoutejte se od svých přání. Dovolte Vesmíru, aby vám doručil to, po čem toužíte. Odpoutat se neznamená zapomenout, ale naopak cítit a věřit, že je dané přání již splněné. Procházíte pak každodenním životem s vědomím, že vaše přání je již s vámi.
 10. Udělejte krok ke svému přání. Jaký je ten první krok, který můžete udělat směrem ke svému přání? Co můžete udělat teď, abyste Vesmíru ukázali, že věříte ve splnění svého snu? Tím krokem může být na příklad to, že se zapíšete na hodiny jógy, je-li vaším přáním zvýšit svoji flexibilitu a ponořit se více do svého já. Nebo to může být třeba čistě povlečená peřina pro vašeho nového partnera, který je již na cestě. Jaký je ten první krok? Udělejte jej hned teď a může to být i zdánlivě velmi malý krok. Fyzická akce je nutná. Nezapomínejte na to!

Rozhodněte se tady a teď, že každý nový měsíc sepíšete svých 10 nových přání a napojíte se na energii měsíce v novu, abyste tak zlepšovali svůj život a vytvářeli ve svém životě zázraky.

Věřte, že jsou vaše přání již splněna. Důvěřujte Vesmíru, ale hlavně sami sobě. Vesmírná energie, která stvořila nás všechny je v každém z vás. Tímto cvičením jste zaseli ta zrníčka vašich přání. A každé zrníčko potřebuje nějaký čas, aby vyrostlo.

Proto se odpoutejte od výsledku, jinými slovy nesnažte se přemýšlet o tom, kdy a jak se vaše přání splní a zda je to možné. Pak totiž tato semínka, tyto zárodky vašich snů a přání ničíte.

Je to sejné jako byste zaseli semínka nějaké krásné kytičky a místo toho, abyste ji zalévali a hnojili (tedy věřili a cítili, že je vaše přání již splněné, tak jste každý den tato semínka vyhrabali z hlíny a zkoumali, jestli už se něco děje a něco pučí (tedy přemýšleli, jestli se vaše přání splní a kdy a jak a co proto můžete udělat, komu zavolat…). Tím totiž svoji rostlinku ničíte, ničíte její zárodek a ona pak nemůže vykvést do krásy. A stejně tak svými pochybnostmi a nedostatkem víry svá přání ničíte ještě v zárodku.

Podpořte svá přání meditací, vizualizací, spojováním se se svou duší a duší druhých. Pracujte sami na sobě a své vnitřní síle, sebelásce, kráse a vnitřním klidu. To je pro vaše přání velmi důležité. To, že svému přání nedůvěřujete znamená, že nedůvěřujete sami sobě. Proto posilujte sebe zevnitř vnitřní prací, a tím posílíte manifestaci svého přání. Dodáte mu tím ty potřebné živiny a vláhu, aby vyrostlo do krásy a dělalo vám radost.

Přeji vám krásné manifestování a nádherný sobotní den.

Eva :-)))

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
 • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

  Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky