Nová kniha je na světě :-)

3d-abJsem moc šťastná, že vám mohu nabídnout svou první tištěnou knihu Alfa bohyně.

Pokud na mé stránky chodíte pravidelně, pak jste určitě sledovali moji cestu. Ta nebyla zrovna krátká, ale každá cesta musí začít prvním krokem. Někdy se objeví sem tam nějaká ta nečekaná zatáčka nebo dokonce zátarasa, kterou člověk musí obejít, přeskočit a nebo odstranit.

Když se ale nevzdáte a půjdete po té cestě dál a tyto zátarasy a objížďky vás neodradí, pak brzy dojdete do svého cíle.

A tak i já jsem dnes došla do svého cíle.

Dnes 11.11.2016 je ten den, kdy se zrodila má kniha. Jsem na ni hrdá, je to mé první „dítě“, a tak jako každá matka dbám na to, abych jej vyslala do světa, jak jen nejlépe dovedu. O mém poprvé se dočtete TADY.

Na jeho příchod jsem připravovala nejenom mé prvorozené „dítě“, ale také samu sebe. Co bych to byla za matku, kdybych se nepřipravila na tuto novou roli?

Dnešní datum jsem si vybrala proto, protože mě již skoro dva roky na mé cestě provázejí andělé a ukazují mi, že jsou se mnou. Pokud nevíte, o čem to tady mluvím :-), přečtěte si můj článek o tom, jak jsem myslela, že jsem se zbláznila ZDE.

11:11 je brána k vašemu vyššímu já. Jsou to andělská čísla, která vás mají probudit.

Andělé nás vedou a dodávají nám lásku a sílu. Ještě před pár lety bych této větě sama moc nevěřila. Jenže člověk se mění a s ním i jeho názory, pohled na život. Jeho vnitřní svět prochází vývojem. A tak jsem tímto vývojem, proubouzením, prošla i já a stále jím procházím.

V knize vyprávím svůj příběh, jak jsem se dostala na cestu koučky a jak jsem začala učit lidi o zákonu přitažlivosti a pomáhat jim měnit jejich životy k lepšímu. Také se dozvíte o tom, kdo je to alfa bohyně a jak je to možné, že je tolik žen, které jsou odtrženy od té nádherné energie uvnitř nich. Té, které já říkám energie bohyně.

Protože se věnuji klientům a jejich osobní transformaci, v knize nemohou chybět zákony Vesmíru a také informace o tom, jak funguje naše vnitřní nastavení.

Dozvíte se také typy, jak začít probouzet sebelásku, která je základem nejenom milujících harmonických vztahů, ale stojí na ní náš úspěch i v dalších oblastech života.

Ke knize vznikly samostatné webové stránky, proto se více informací dozvíte na nich.

www.alfa-bohyne.cz

Zde si můžete přečíst víc informací o knize i o mé osobě.

Krásný den,

Eva

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky