Mé srdeční centrum se neustále otevírá

heart-chakraMoji klienti mi pomáhají otevřít mé srdce.

Dnes jsem se chtěla věnovat něčemu úplně jinému, pak jsem si ale přečetla pár emailů, ani jsem na všechny neodpověděla.

Ale hned jsem cítila, jak je mé srdce otevřené dokořán a já cítím teplo a nesmírný pocit lásky ke všem. Nikdy mě nenapadlo, že práce koučky mi bude tolik dávat.

Když jsem s koučinkem začínala, bavilo mě to, cítila jsem se dobře, ale nyní po několika letech vidím, že je to snad ten největší dar, který jsem po svých osobních problémech a životním pádu mohla získat, dostalo se mi lásky od lidí, kteří mě neznají a tím se začalo otevírat mé srdce takovým způsobem, že mám často v očích slzy dojetí. :-)

Neustále říkám, jak je důležitá vděčnost a i když nemohu poděkovat vám všem osobně, přijměte mé velké díky za to, že čtete mé články, i když mají spoustu překlepů a jiných chyb a nedokonalostí. Děkuji, že sledujete má videa, kterých bude v příštím roce přibývat a i když se zatím učím stříhat je tak, aby byla krásná, tak se na ně přesto díváte a píšete mi.

Děkuji za to, že do mne vkládáte svoji důvěru a svoji lásku a tím otevíráte mé srdce stále víc. Vždy když si myslím, že už je tak otevřené, že už to víc nejde, nějaký klient nebo čtenář se postará o to, že se mé srdce otevře zase o něco víc a já se cítím báječně.

Koučink je oboustranný vztah založený na spolupráci a přináší tzv. win win. Win z anglického slova vyhrát. Vyhrává nejenom klient, protože se jeho život změní k nezpoznání a on často poprvé v životě začíná cítit sebelásku a sebepřijetí, ale vyhrávám i já, protože po většině koučinků, předně s klienty, se kterými pracuji delší dobu a individuálně, získávám nesmírně krásný pocit vnitřního uspokojení a má srdeční čakra vibruje do celého světa a to je prostě k nezaplacení.

Chtěla bych poděkovat Ladě, Magdě, Václavovi, Kamilovi, Monice, Jarce, Petře B, Petře K. a Petře M., Jitce, Olze, Lydii, Aleně H. a Aleně P. a Aleně Ř., Kristýně A. a Kristýně D., Marušce, Lucii, Iloně Š. a Iloně K. , Kateřině, Lídě, Marcele, Táně, Janě M., Nině, Lindě, Miriam, Ivaně, Báře, Evě, Sandře, Tereze, Andree a Haně.

Je vás spousta, a tak ostatním chci poděkovat videem, které je součástí 30tidenní výzvy a úkolu ve 4.dni tohoto online koučinku. Chci abyste všichni začali rok co nejúspěšněji, a tak ode mne přijměte alespoň pár poznatků, kterými můžete zlepšit své možnosti uspět.

Dnes se nechci rozepisovat, a tak je můj dnešní příspěvek opravdu jen krátkým poděkováním a přáním vám všem, ať už jste můj klient na individuální či skupinový koučink, členka programu Bohyně lásky, účastník 30ti denní výzvy, můj pravidelný čtenář a nebo třeba jen kolemjdoucí, který se zastavil na mém webu nebo FB jen na malou chvíli. Vy všichni jste důležitou součástí mého života a já vám za to děkuji.

Pusťte si mé video >>>

video-vision-board

A když se vám bude líbit, klidně ho sdílejte se svými přáteli, je neveřejné a jenom pro vás a ty, se kterými jej budete sdílet.

Milujte a přijímejte se takové, jací jste. Jste dokonalí a krásní tak, jak jste.
Je důležité, abyste to věděli. Nikdo jiný vám to neřekne a ani vás o tom nepřesvědčí, pokud to tak nebudete cítit sami, ve svém nitru.

Všem vám přeji ten nejkrásnější a nejúspěšnější rok 2017, ať už to pro vás znamená cokoli.

Jste skvělí!!!

Eva :-)

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky