Komu se zelení, tomu se zelení!

turkey-3048299_1920Se svými klienty jsem zvyklá na ledasco, tedy mám na mysli to pěkné. Máme hezký vztah a práce je prostě nádherná. Jsem za to moc vděčná a užívám si to. Děkovné emaily mi chodí často a i když jsem na ně již zvyklá, přesto mi mnohdy ukápne slza dojetí a radosti. Jsem vděčná za každou duši, které mohu pomoci cítit se dobře a nebo jen lépe. Vždyť o tom tento život je. Je o radosti, štěstí a vnitřním klidu. Je jedno, že se necháte strhnout, když vás naštve paní ve frontě. Ale co nejdřív si uvědomte, že i ona má své starosti a trápení a třeba jí není dobře a co nejrychleji se vraťte do své rovnováhy. O tom to je. O rovnováze!

Klienti se mnou sdílí své úspěchy a já někdy na oplátku přidám nějaký svůj vlastní malý úspěch. A dnes chci přidat úspěchy, které mě tak potěšily, že o nich prostě chci psát. Nemyslím si, že jsem sebestředná, nepotřebuji se ani nějak zvlášť dívat sama na sebe do zrcadla. I když v dnešní době je ten pohled pro mne opravdu krásný, což se o minulosti říci nedá. Dnes se dokážu na sebe nejenom podívat a usmát, ale dokážu se i pohladit a to často i jen ve své mysli. Usmát se na sebe a říci si, jsi krásná, zvenku, ale hlavně zevnitř. Fandím ti. Když něco pokazím a nebo se nechám strhnout, nenadávám si jako jsem to dělala dřív, ale jen se sama sebe zeptám: „Co se děje, Evi? Je všechno v pořádku? To nevadí, stalo se, jdeme dál.“

Je to krásné a osvobozující a doslova k nezaplacení. Vedu ženy k tomu samému. Aby se milovaly, vážily si samy sebe, aby v tom zrcadle dokázaly vidět víc než jen tělo a tvář, ale tu zářivou bytost, svoji duši, svoje světlo. Aby se dokázaly pochválit, když se jim něco povede, ale také aby si nenadávaly, když udělají chybu, když se nechají strhnout, když je něco bolí nebo trápí. Pokud bychom se jenom neustále usmívali, pak by to bylo možná pěkné, ale já jsem toho názoru, že by to byla docela i nuda. Já mám ve svém životě motto:

„Všeho s mírou, protože všeho moc škodí.“

Negativní energie nám pomáhá se čistit

Minulý týden byl neuvěřitelný. Jednak proto, že proudily velmi silné energie, které s námi cloumaly. I se mnou. Můj otec se cítil nesmírně unavený, často si to hned přeloží jako stáří a možná, že tu dlouho nebude. Jenže to samé jsem cítila i já a řada mých klientů. Změna nálad, i několikrát během dne, neskutečná únava, šílená bolest hlavy. To vše a mnohem víc jste možná cítili i vy. Minulý týden byl tzv. supermoon, měsíc v novu a tyto energie jsme mohli pocítit všichni.

Ten týden byl ale také nádherný, co se týká mé práce. Zmíním tři klientky, které mě nesmírně potěšily. Jedna z nich si přála získat moji knihu. Nic moc pro to neudělala, jen si ji přála. Ta kniha se objevila v knihovně v místě, kde bydlí. A jak mi psala, již jsou na ní rezervace. :-) Je pravděpodobné, že budete brzy číst její příběh, uvidíme. Poslala mi svojí fotku s knihou a bylo to moc krásné. Děkuji Vám, I. :-)

Druhá moje klientka, také úžasná bytost, s kterou mám to štěstí pracovat již delší dobu, během kurzů i individuálně, mi poslala fotku ze svého deníku. V lednu se zúčastnila mé 30ti denní výzvy a i když je co se zákona přitažlivosti týká zkušená manifestorka, dá-li se to tak říci, tak se jí tento půlrok podařilo manifestovat mnoho úžasných věcí. Některé si právě vložila do svého deníku. Kvůli tomu bych vám nepsala, ale ona si tam vložila i moji fotku, protože se mnou chtěla pracovat i nadále při individuálním koučinku. Wow, tak že si mě někdo vloží do svého manifestačního deníku, to mě tedy ani ve snu nenapadlo a je mi velkou ctí. No a splnilo se jí i toto přání. I od této klientky možná již brzy budete číst něco, co pro mne, tedy pro nás chystá. Já sama se moc těším, až to přijde. Děkuji Vám, Martino!

Často si lidé, kteří se mnou chtějí pracovat individuálně, peníze na koučink přitáhnou. O tom to totiž je. Přitáhnout si peníze jen tak sice jde, ale je mnohem jednodušší, když víte, na co je použijete, pak přijdou tak nějak samy a rychle. I já si takhle před lety přitáhla peníze na kurz s Christy. Záměr je tedy velmi důležitý. Pokud chcete získat milióny, ale ani nevíte, co byste s nimi dělali a máte jen takovou fádní představu, jak si budete užívat života, váš záměr je takový nijaký a ani tomu sami nevěříte. Získat peníze je pak dost těžké. Když ale  máte jasný hmatatelný cíl, na který peníze chcete a věříte, že je získáte, pak se objeví jako nečekaný dar nebo nečekaný bonus v práci. Těch možností je bilion.

Třetí klientka se mnou spolupracuje teprve nově, má za sebou šestitýdenní koučink se mnou a je úžasná. I když spolu-pracujeme teprve krátce, udělala obrovské skoky a já jsem za ní vděčná. Dokonce jsme, stejně tak jako s většinou mých klientů, napojené telepaticky. Minulý týden jsem na ní zrovna myslela, když mi od ní přišel email. To se mi s klienty stává často. O něčem napíšu a oni mi pak píší, že o tom zrovna přemýšleli. Tato klientka mě také potěšila a to tím, že se rozhodla skočit do dalšího koučinku se mnou a to dokonce na 12 týdnů. Jsem nadšená, když vidím lidi, kterým můj koučink pomáhá natolik, že jsou nadšení naší spolu-prácí. Ta energie rozhodnutí je tak silná, že se na další spolupráci nesmírně těším. Je to úplná symfonie. Když jste totiž naladěni na stejnou notu a oba jste nadšení a chcete věci měnit, tak se mění neuvěřitelným způsobem. Děkuji i Vám, L.!

 

Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří!

Proč toto všechno píšu? Jednak proto, že zaměřením se na úspěch si přitahujete stále více úspěchu. Právě proto jsem loni napsala a vydala Deník úspěchů. Sama si píši do jednoho výtisku a zaměřuji se tak na další a další úspechy, které se v mém životě dějí. A také o tom píšu proto, že i lidé, kteří ve svém životě zažívají úspěch, mohou mít den a nebo odpoledne, kdy se necítí zrovna nahoře. Je to vždy o tom, jak se sebou umíte pracovat. Je potřeba si uvědomit, že vám vaše tělo možná říká „zvolni“ nebo „dej si pauzu“.

Když cítíte únavu, dopřejte si odpočinek. Pokud nebudete své tělo poslouchat postará se o to, abyste skutečně zastavili. Jenže se o to možná postará způsobem, který vás doslova znehybní. Může se stát úraz nebo bouračka.

Koncem května, kdy vrcholilo naše slavné GDPR a já už mlela z posledního, jsem málem spadla z ne zrovna nízkých schodů. Ani nevím, jakým zázrakem jsem to vyrovnala a skončila jenom s modřinou. Byla jsem v malém šoku a šla si ihned sednout. Přehrála jsem si to, co se před pár minutami stalo a došlo mi, že je úplný zázrak, jak jsem dokázala z toho nepěkného obrázku vyváznout bez zranění. Okamžitě jsem věděla, proč se to stalo. Nepřemýšlela jsem o tom, že mám volné boty a tak se mi vysmekla noha a kdovíjaká další logická vysvětlení.

Věděla jsem až moc dobře, že náhodou to není. Náhody totiž neexistují. Vše se děje naprosto dokonale. A ten skoro držkopád mi měl ukázat, že je na čase zvolnit. A já věděla, že musím. Pokud to neudělám, ten dálší pád bude tvrdý a bude mě bolet. A tak jsem hned ten den zastavila ten madness, to tempo, které jsem na začátku května nasadila a začala jsem okamžitě zvolňovat. Mé zdraví a vnitřní klid a pohoda jsou pro mne vždy na prvním místě, před vším a před každým. Vím totiž, jaké to je, když je mentalita člověka na bodu mrazu a nebo dokonce ještě níž, a tak žiju tak, abych si dopřávala i zasloužený a hlavně nezbytný odpočinek a relax.
.

Za ty roky už umím své tělo poslouchat a vím, že se opravdu nic, ale zhola nic, neděje jen tak náhodou. Vše má mnohem hlubší význam, než jaký nám předkládá naše logika.

K sebelásce patří umět vypnout, zvolnit, udělat si volníčko, jak já ráda říkám. Dovolte si prostě vysadit to tempo. A pokud máte pocit, že to nejde, pak s tím něco udělejte. Protože jinak byste se mohli dostat do bodu, kdy ten pád bude hodně strmý a bude bolet.

Jsem ráda, že jsem s vámi mohla sdílet své malé úspěchy a těším se na ty vaše. I malý úspěch je velmi důležitý. Každá cesta začíná tím prvním krokem a stejně tak i velký úspěch se nestane přes noc, ale začíná tím malým drobným úspěchem.

Mějte se suprově.

Happy manifesting :-)

Eva

PS: Kurz principy hojnosti je otevřen, ale brzy se brány opět zavřou. ZDE najdete více informací. Pokud vás zajímají reference na kurz, najdete je asi uprostřed stránky. :-)

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky