Dnes otevřeně… Máte rády sex?

couple-731890_1920Dnes k vám budu mluvit zcela otevřeně. Já miluju sex. Patřím k těm ženám, které mají to štěstí, že již od brzkého mladí poznaly a zažívaly orgasmus. Poprvé jsem jej zažila se svým prvním přítelem, v podstatě jsme přišli na to, jak jej mohu dosáhnout, bylo mi asi 17 let a od té doby jsem snad nezažila, abych orgasmus neměla. Samozřejmě občas člověk upřednostní toho druhého a nevadí mu, že dnes on sám vrcholu nedosáhne. Ale můžu říci, že jsem vždy měla partnery, kteří chtěli, abych orgasmu dosahovala a protože jsem to vždy chtěla i já, tak to tak bylo a je. :-) Zákon přitažlivosti? Možná. Pojďme si dnes o tomto tématu povědět víc.

Možná jste jako já kdysi dostaly od maminky knížku „Děvčátko, na slovíčko.“ Bylo to to jediné, co mi maminka o sexualitě a ženství řekla. Ano, bylo toho málo, podat třináctileté dívce tuto knížku a nic víc k tomuto tématu neříct, to není zrovna nejlepší způsob výchovy. Ale dnes to chápu, moji rodiče o určitých tématech nikdy nemuvili a nemluví, nehodí se to tak. Měla jsem ale to štěstí, že jsem již ta generace, která ve školách měla sexuální výchovu, takže jsme alespoň nějaké informace, jak se chránit a tak podobně, o sexu měli.

Jsem žena, která říká to, co si myslí a své pocity prožívá naplno. A to se vším všudy. Dokážu křičet, brečet a také projevovat své sexuální nabití dost nahlas. Ano, dnes je to opravdu nejotevřenější článek, který jsem kdy napsala. :-)

Snad se nebudu červenat, přeci jenom nejsem zvyklá podobné věci křičet do světa. Ale pro vás, mé milé čtenářky, dnes udělám výjimku. Považuji to za nezbytné, stejně jako před rokem jsem považovala za nutné až nezbytné vydat svoji knihu a v ní podat svoji otevřenou zpověď o mých problémech ve vztazích, lásce, depresi, atd kterými jsem před několika lety prošla. Knihu Alfa bohyně již četlo přes tisíc žen a já jsem za to moc vděčná. Motivuje mě to k další práci.

Takže dnes to bude opravdu otevřeně a beze studu. Sexualita je totiž přirozenou součástí života každého člověka a pokud ne, pak je někde něco špatně. I o tom si v dnešním článku něco povíme.

Kdo mě zná, pak ví, že neumím předstírat něco, co necítítm a s tím souvisí i to, že když mě někdo naštve, tak to ví okamžitě. Nedokážu v sobě tyto věci dusit tak, jak to ostatně dělá mnoho lidí. A upřímně ani nechci, vím totiž, že zadržované emoce vedou k depresi. A já už jednu zažila, víc jich nepotřebuji k tomu, abych věděla, že je někdy lepší zakřičet a vypustit páru a z dlouhodobého hlediska se cítit dobře. Ať už totiž vypustíte páru tím, že si zakřičíte nebo pláčete o sto šest, odplavuje se tak negativní energie, která se pak nehromadí a nevytváří nemoci a další problémy.

A protože neumím předstírat a ani nechci, když nemám orgasmus, partner to ví. Nikdy jsem orgasmus nepředstírala a upřímně ani nerozumím tomu, proč to některé ženy dělají. Je to jako by lhaly samy sobě, i když mají pocit, že tím pomáhají svému partnerovi a dělají tak pro něj něco dobrého. Naopak když orgasmus mám, ví to nejenom můj partner, ale většinou i sousedi. :-) Jsem vášnivá a nestydím se za to.

Kdo v životě pocítil ten pravý orgasmus a navíc je emotivní, tak ví, že se takové pocity a řekla bych turbulence nedají utišit a je to tak správně. Každý jsme jiný, ale já věřím tomu, že tišení svých emocí, ať již negativních a nebo takto pozitivních jako je právě sexuální uspokojení a vyvrcholení, není na místě, patří totiž k přirozenosti člověka.

Pamatuji si, jak jsem kdysi učila i partnera projevovat své sexuální vyvrcholení. Nejprve mu to nešlo, byl velmi stydlivý, ale pak se přidal a začalo se mu to líbit. A jak říkám, každý je jiný a není potřeba druhého nutit, ale někdy ten druhý potřebuje popostrčit, ukázat, že s vámi je v bezpečí. Když to tak cítí, pak se přidá a třeba se mu to začne líbit tak, že nepochopí, proč v sobě tyto krásné emoce tišil a nechával si je pro sebe. Nejde o to, zda projevujete své emoce nahlas nebo tiše, ale o to, že je dobré dát jim volný průběh a užít si je. Tedy v případě těch pozitivních emocí.

Jsem šťastná, že je moje sexualita taková, jaká by měla být. Spontánní a více než příjemná. Je-li totiž příjemná pro mě, tedy ženu, pak je uspokojivá pro mého partnera, tedy muže. Když žena předstírá, že se jí sex líbí a má orgasmus, pak jí její partner nemůže pomoci, aby orgasmus opravdu měla. Je to opět o nedostatku důvěry v toho druhého a samozřejmě nedostatku důvěry v sebe. Partner, který vás opravdu miluje, bude chtít objevovat vaše tělo s vámi, pokud jej neznáte. Vy sama byste měla vědět, jak vaše tělo funguje a jestliže to neumíte a ani nemáte zájem se to učit a své tělo poznávat a objevovat, jak si můžete myslet, že o to bude mít zájem někdo jiný?

A už jsme zase u toho. Vím, že se opakuju. Ale ženy moje zlaté, sebeláska je klíčem ke všemu. Když samu sebe nebudete milovat tak, jako by na tom závisel váš život, pak se věci nehnou nikam a vy budete žít průměrný život.

Sexualita velmi úzce souvisí se sebeláskou a také sakrální čakrou, která může být podharmonizovaná a nebo přeharmonizovaná. Obojí je ovšem špatně.

Mnoho žen ale bohužel orgasmus necítí, dokonce by se dalo říci, že se za svoji sexualitu stydí. Ať už je to dáno špatnými zkušenostmi se sexuálními partnery nebo skutečností, že žena vyrůstala v rodině, kde se o sexu nehovořilo a nebo se o něm hovořilo jako o něčem špatném, tyto zkušenosti mohou zapříčinit nerovnováhu sakrální čakry a tedy neuspokojivý a nebo žádný sex.

Sex není nic špatného a pokud jste něco podobného slyšely, je čas začít měnit stará přesvědčení. Nejenom, že bez sexu bychom vymřeli, ale sexuální energie má dokonce obrovskou sílu tvořit. Samozřejmě tvoří nový život, ale také může tvořit naše přání.

Zamyslete se nyní nad tím, jak vypadá váš sexuální život a zda jste s ním spokojená?

A pokud ne, pak je na čase s tím něco udělat. Milovat se a přijímat se se vším všudy znamená dávat si a dovolovat si to nejlepší, co život nabízí.

Orgasmus a sexuální energie se dají využít pro záměrnou tvorbu, tedy manifestaci našich přání. Někdy v budoucnu o tom napíšu článek, do té doby začněte harmonizovat svoji sakrální čakru, aby se váš sexuální život zlepšil a vy jste se v něm konečně začala cítit jako bohyně. O tom to totiž je. Bohyně je žena, která se miluje tak moc, že z ní doslova tato sebeláska sálá. Ona je pak nejenom přitažlivá pro své okolí, ale její partner ji zbožňuje a stará se o ní jako o královnu.

A nebo by se vám takový život nelíbil? A raději se chcete starat vy o něj, uklízet po něm jeho věci a vyvářet mu, prostě své vlastní potřeby a přání zastrčit někam dozadu, potlačit je a raději dávat lásku jen svému muži a dětem?

Pak je to v pořádku, i to je možnost a já vám ji vymlouvat nebudu.

Možná s vámi nebudu souhlasit a budu si myslet, že zbytečně zahazujete život plný hojnosti lásky a pozornosti, na který máte právo, ale budu vaše rozhodnutí respektovat. Je to totiž jen a jen váš život a vy sama jste tím jediným člověkem na celém světě, který může váš život změnit. Nemohu jej změnit ani já a ani nikdo jiný, dokud se sama nerozhodnete, že je čas na změnu.

Přeji vám krásné léto a naplnění v oblasti sexu. Probuďte v sobě tu bohyni, kterou máte právo být a začněte svoji sexualitu vnímat jako něco, co vás dělá ženou a bohyní a co může váš život udělat ještě krásnějším.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky