Co muži na ženách opravdu milují?

happyŽeny si často myslí, že muži chtějí krásnou atraktivní modelku s mírami 90-60-90. A i když pravdou je, že muži jsou hodně vizuální a tyto přednosti určitě u ženy ocení, není to jediné, čím může žena muže zaujmout.

 

Vnitřní krása je bezesporu tím magnetem číslo jedna.

Proč?

Protože vnější krása je pomíjivá. Ženy si na sebe naplácají často vrstvy make upu, aby zakryly svoji přirozenou krásu. Navíc, co si budeme povídat. Každý z nás stárne, každý z nás má jen několik let mládí, a pak už začínají první vrásky. Co když navíc onemocníte a budete tak muset být bez make upu, bez účesu, který vám pomáhá ubrat roky.

Bude s vámi váš partner i tak?

Je-li žena krásná uvnitř, pak je muži jedno, že není vždy upravená, není vždy dokonalá. Kdo by konec konců toužil po dokonalé ženě, které by se nikdy nemohl vyrovnat? Takovou ženu by se muž skoro bál oslovit.

V nedokonalosti je krása a i když se to nám ženám tak možná nezdá, muži se do žen zamilovávají právě na základě jejich „nedokonalostí“. Muž se zamiluje do ženy, která je někdy nemotorná, zamiluje se do jejího roztomilého úsměvu, když se jí něco nepodaří, muž se zamiluje do ženy, které může poradit s věcmi, se kterými si ona neví rady.

Muži jsou od přírody bojovníci, kteří chtějí svoji ženu hýčkat a chránit. Mnoho žen se ale bojí ukázat svoji zranitelnost, ukázat svoji nedokonalost nebo dokonce svoji potřebu být chráněna a hýčkána.

Vnitřní krása je mnohem důležitější než vnější pozlátko. To se totiž může lehce poškodit, vnitřní krása se ale zničit nedá.

Navíc někdy ani vnitřní krása nestačí, někdy je zapotřebí v sobě doslova zažehnout tu vnitřní přitažlivost, tu magnetičnost, která k ženě přitáhne nejenom úžasné muže, ale i milující a vřelé lidi. Ten magnet, který k ní přitáhne skvělé příležitosti a pozitivní okolnosti, který k ní přitáhne všechno, po čem touží.

Ten magnet čeká v každém člověku, až bude probuzen ke své aktivitě.

Magnet se sám o sobě nespustí, je potřeba jej probudit, je potřeba jej zažehnout, aby začal magnetizovat vše, po čem toužíte.

Program Bohyně lásky je připraven na 6 týdnů, aby byla žena schopná v sobě tento magnet během těchto pár týdnů zažehnout a přitáhnout si k sobě cokoli chce.

Muže, ženy, okolnosti, příležitosti, peníze, zdraví, lásku, štěstí, …je toho opradu hodně.

No a než v sobě tento vnitřní magnet probudíte, pojďme se společně podívat na to, co muže přitahuje zvenčí.

Jaké ženy muži chtějí, co dělá ženu přitažlivou z venku?

Čeho si muž všimne a čemu prostě neodolá?

Existují vlastnosti, které jsou pro muže přitažlivé a které v sobě může žena zažehnout. Máme je každá. Každá jsme jednou byla dívkou, která je hravá, veselá a zářící.

Co dělá ženu zajímavou? CO je to, co v muži vyvolá zájem a touhu dozvědět se o ženě víc?

Jistě jste si všimli žen, které jsou, no řekněme nejsou zrovna krásné, přitažlivé, nejinteligentnější, přesto jako by je muži zbožňovali. Ženy, které vědí, jak na to.

Některé ženy muže doslova fascinují. Nemohou od nich odtrhnout oči. Jsou to ženy, které vyzařují magnetičnost a vnitřní krásu, a také mají něco, co v mužích zažehne touhu.

Tyto ženy mají jiskru v oku, jak se říká.

Vzpomeňte si na tu malou holku, kterou jste kdysi byly.

Pamatuji si, že všichni mí partneři na mně milovali moji bezprostřednost, moji dětskou tvářičku a zářivé oči, když dostanu dárek, když se mi něco líbí, když jsem šťastná a veselá jako malá holka nebo když se mi něco povede. A že to umím. Z pětatřicítky je třináctiletá holka, která je nadšená a září jako sluníčko.

Naopak se muži vždy stáhli, když jsem se stala „dospělou“. Když jsem se stala kárající „matkou“, „prudičkou čistého bytu“,….jistě si samy dosadíte, kým jste se někdy ve vztahu staly.  A to je přesně to, co muži nesnášejí. A ženy moje, přiznejme si to, jak často se dokážeme převtělit do těch čarodějnic s bičíkem, které kritizují, obviňují, kárají, vyčítají,….. prostě od té malé hravé holky se zářícím úsměvem mají hodně daleko.

Mladé dívky jsou plné hravosti, života, nadšení, smíchu a vášně. Dokáží se rozvášnit, i když se třeba nic zvláštního neděje, prostě si užívají života plnými doušky. Jsou bezprostřední, bezstarostné a zářivé jako sluníčko.

To jsou kvality a vlastnosti, které dokáží v muži zažehnout touhu, touhu poznat tuto ženu blíže, touhu být ji na blízku a dívat se do jejích zářivých očí.

To je ten důvod, proč mnoho mužů opuští ženy, ne kvůli tomu, že ta druhá je mladší, ale kvůli tomu, že ta druhá se nepřeměnila v jejich neustále kárající matku a čarodějnici, která je pronásleduje, aby jim mohla opět něco vyčíst.

Nejenom mladá žena může v sobě mít tu bezstarostnost, hravost a jiskru v oku. To jen mnohé ženy zapomněli, kým doopravdy jsou, tím světlem, tou láskou, tou zářivou bytostí, která v sobě potlačuje tu malou hravou holku, která chce žít svůj život naplno, která si chce svůj život vychutnávat plnými doušky.

A to je právě to vnitřní kouzlo, které program Bohyně lásky v ženách spouští. Tu hravost, tu vnitřní sebelásku a sebeúctu, tu vnitřní hodnotu, kterou každá žena v sobě má, ale málokdy ji dokáže cítit a vyzařovat ven.

Ta dívka je stále ve vás a chce ven, chce ven z té ulity, do které jste ji zavřely, protože se to sluší, být usedlá a chovat se jako vaše matka, být kárající, vyčítat a stěžovat si na všechno a na všechny.

Ale taková přeci vůbec nejste, žádná z vás. Já to vím.

A jak to vím?

I mně se snažili přesvědčit, abych byla dospělá a abych byla stejná jako moje maminka a její maminka a většina žen, snažili se mě přesvědčit, že život je těžký, smutný, na všechno stejně zůstanu sama, stejně mě chlap opustí a stejně je to jedno a až budu mít děti, všechno bude špatné a těžké a a a a a a… mohla bych pokračovat a ještě bych se snad i mohla vrátit do toho hrůzostrašného života, který mi plánovali.

Kdo? Celá tato společnost.

Ale já ve svém nitru věděla, že tak to není, že můžu být tou hravou holkou, ať mám děti nebo ne, že můžu být tou dívkou, která se směje a září jako sluníčko, i když je venku zataženo a prší a že si každý den můžu najít něco, co mě potěší a rozzáří ta moje dětská očíčka a že tak můžu prožít celý život a je úplně jedno, že je mi pětatřicet a nebo čtyřicet, padesát.

Že se můžu těšit z maličkostí a být tou ženou, která v sobě chce probudit ten magnet a spojit se s celým Vesmírem.

Vždyť proto tu jsme, ne proto, abychom trpěli, ale proto abychom v sobě vnímali a cítili tu Bohyni, tu nádhernou jedinečnou ženu.

A nejenom, že tato hravá žena v nás chce ven, ale chtějí to i muži a ostatní lidé kolem nás.

Vaše zářivé světlo pak můžete šířit všude kolem sebe a nebudete se stačit divit, kolik úžasných lidí se kolem vás objeví.

Moje Bohyně vám to jistě potvrdí, jak se život změní k nepoznání, když se ten magnet spustí, kolik úžasných a zářivých bytostí se kolem vás najednou objeví a ti, kteří vás táhli dolů na svoji úroveň, ti dospělí ustaraní lidé bez života, vnitřní jiskry a neustále kritizující všechno a všechny kolem sebe.

Proč to lidé dělají, proč se jeden s druhým předhánějí, kdo je na tom hůř?

Protože se cítí pod psa a ten, kdo se cítí lépe je nepřítel, díky němu se totiž cítí ještě hůř a tak se jej snaží stáhnout na sovjí vlastní úroveň, tedy do toho utrpení, starostí a těžkého života.

To rozhodnutí je ale na vás, jestli budete žít ten těžký život plný starostí nebo otevřete dveře tomu novému krásnému a hravému životu, který na vás čeká.

Nejenom muži budou milovat vaši novou zářivou energii, budou ji milovat i všichni kolem vás, budou se vás ptát „Co se ve tvém životě děje jinak, že jsi tak nádherná a šťastná?“

Nedávno jsem tankovala benzín a od rána jsem byla ve své hravé náladě, nadšené zářící dívence. Stojany byly blízko u sebe a tak jsem sotva zaparkovala, abych vylezla já a auto vedle mne bylo dost blízko, takže jsem nevěděla, jestli pán vůbec do auta vleze. Nicméně jsem měla své krásné nové šaty, ráno jsem se spojila se svojí bohyní a den byl prostě krásný, co víc si přát.

Vtrhla jsem na benzínku se svou nádhenrou zářivou a hravou energií a viděla jsem, jak všichni reagují na tu zářící bytost plnou úsměvů. S pánem jsem prohodila pár slov na téma „nevím, jestli vlezete do auta, je tam málo místa, ale snažila jsem se :-)“ smích, já i on, viděla jsem, jak po mně po očku pokukuje a jak se mu líbí moje hravá energie. Toho si my ženy vždycky všimneme.

I když působil až překvapeně, nervózně se pousmál a dodal, že případně počká, usmáli jsme se na sebe. S paní na benzínce, u které jsem platila, jsme si popovídaly o holubech a jejich každodenního značkování aut, a to včetně mého čtyřkolého miláčka :-).

A opět jsme se smály. Když jsem odcházela, pán už seděl v autě, tedy pán :-) maximálně čtyřicátník, tedy skoro vrstevník :-) a navíc fešák. Opět se na mne nervozně usmál a odjel. A já se musela smát sama sobě a své rozverné hravé náladě. Příjemný start do nového dne.

Kdybych přišla jako většina zasmušlých a ustaraných žen a nedokázala si užít ty malé drobnosti, které fungují, pak by tato příhoda dopadla úpně jinak a nebylo by, co vyprávět. Těch nervózních a zakaboněných lidí a historek je všude mraky, ty vám psát nemusím.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou tištěných knih Alfa bohyně a Vaše nová realita , eBooku Rozchod jako nová příležitost , tvůrkyní online transformačního programu pro ženy Bohyně lásky a programu Harmonizace čaker. Eva je také mentorkou a průvodkyní skupinových koučinků Přitáhněte si ideálního partnera a také Vytvořte si harmonický vztah duše. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře
  • Stáhni si eBook zdarma a objev 5 snadných tipů, jak se začít mít ráda hned teď

    Sebeláska je magnet, který změní tvůj život k nepoznání. Na nic nečekej a začni se mít ráda hned teď. Díky těmto pěti snadným tipům započneš cestu ke své sebelásce a novému životu. Každá cesta, která má tisíce mil, začíná prvním krokem!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky