Webináře k online programu

O čem to vlastně bude?

Webinář # 1: Univerzální mysl

Webinář, který se uskuteční 6.3.2016 bude dá se říci hlubším úvodem do tvoření reality. Ve 2.lekci programu se dozvíte více o vědomí a podvědomí a začnete pracovat na jeho přetváření, transformaci Vašeho podvědomí tak, abyste mohla zažívat úspěch ve svém životě a především cítit tu úžasnou ženu v sobě.

Protože je toto téma mnohem obsáhlejší, v prvním webináři Vám povím více o “zákulisí” tvoření své reality. Povíme si o univerzální mysli, Vesmíru, Bohu, to vše je jedna energie, jedna síla, která má nejrůznější názvy. Pochopení tohoto "zákulisí" Vám pomůže odbourat problémy s logikou, která má tendenci neustále hledat důvody, proč je to celé nesmysl a vlastně zabíjí naše přání.

Na tomto webináři Vás také provedu meditací, která podpoří otevření Vašich čaker, energetických center, tak aby se harmonizovaly a Vám se lépe pracovalo s následujícími meditacemi v dalších lekcích, jelikož tyto medditace jsou hodně silné a je dobré se na ně připravit.

Webinář # 2: Budoucnost Bohyně

Druhý webinář 20.3.2016 bude více zaměřen na spojení s Vaší budoucností. Jelikož ve třetí lekci programu se spojíte se svojí Bohyní v sobě, tou nepoznanou částí, která tiše spala a podíváte se do budoucnosti, v tomto webináři se podíváme hlouběji na ten život, který Vás jako Bohyni čeká.

Na podzim tohoto roku plánuji nový skupinový koučink, který se bude zabývat budoucností a který jako certifikovaný kouč mohu provádět v zastoupení tvůrkyně tohoto programu Christy Whitman. S jejím laskavým souhlasem nyní připravuji překlad jejího programu "Deliberately create your awesome future" tedy "Vědomě vytvoř svoji úžasnou budoucnost".

Meditace, kterou Vás provedu ve druhém webináři, je jednou z podobných meditací, které se budou objevovat v tomto novém skupinovém koučinku. Jelikož se mě nedávno někdo ptal právě na meditace, které používám a odkud jsou, tak bych jen ráda upřesnila, že všechna cvičení a meditace, které jsou opravdu transformační, nejsou z mé hlavy, ale jsou od Christy Whitman, u které jsem s dalšími kouči absolvovala roční kurz kouče s mezinárodní licencí. I když někdy používám i modifikace hypnóz a meditací např. Paula McKenny, známého anglického hypnotizéra, většina meditací pochází právě od Christy Whitman :-).

Na druhém webináři se také zmíním o paralelních realitách, co to je a jak se přemístit z jedné do druhé. S tím vším souvisí i mentální ovlivňování druhých a jak je to vlastně s tou svobodnou vůlí.

Musím říct, že i mně nějakou dobu trvalo, než jsem pochopila, proč není nic špatného na tom ovlivňovat druhé pomocí mysli a že tím nikomu neubližuji, pokud se mu do hlavy nesnažím nasadit něco, co by mu ublížilo. Navíc svobodná vůle vlastně ani neexistuje, jsme denodenně ovlivňováni druhými, médii, vládou a jediné, proč někteří lidé říkají, že to ovlivní naši karmu, je to, že mají strach, abychom tuto schopnost v sobě neobjevili.

Prozradím Vám také svoji "tajnou zbraň", která akceleruje vaše mentální svádění do vyšších dimenzí :-). Je překvapivě snadná a umí doslova zázraky.
Nicméně je přísně tajná a proto ji prozradím jen svým Bohyním, které díky další práci v kurzu dokáží s takovou technikou pracovat.

Samozřejmě předpokládám, že všechny podobné techniky použijete pouze v pozitivním smyslu.

Každý člověk má v sobě celou škálu charakteristik a chování a záleží na nás, které v něm vyvoláme. Zda ty dobré a podpoříme tak jeho čistou krásnou duši, aby zářila nebo ty negativní a tím mu ublížíme a také sami sobě.

Proto jsou techniky, které nemůžu a nechci jen tak vystavit na svém webu veřejně, mohou totiž i uškodit. A to bych v žádném případě nechtěla a ani nikomu nedoporučovala.

Já osobně sice na karmu jako takovou nevěřím, přesto jsem si jistá, že použití takové techniky ve smyslu někomu ublížit, se dotyčnému vrátí zpět. A to ne kvůli karmě, ale kvůli zákonu přitažlivosti, co vyšlete ven, to se Vám vrátí zpět, to je zákon!

Webinář # 3: Peníze

Webinář 3.4.2016 bude o penězích. S penězi souvisí 6.lekce, která se penězům věnuje a protože je toto téma často doprovázeno bloky, které v sobě nosíme a které nám brání otevření se hojnosti v oblasti financí, pak se budu více věnovat tomuto tématu, doporučím cvičení a hlavně Vás provedu velmi silnou meditací, kde harmonizujeme vaši vnitřní část, která se týká právě oblasti financí.

Tato meditace je velmi důležitá a přináší někdy i okmažité změny. Mohla bych ji sice zařadit jako meditaci ke stažení do programu, ale vím, že některé meditace jsou dokonce mnohem silnější, když je vedu naživo a navíc ve skupině, kolektivní vědomí je vždycky silnější než individuální a to je právě důvod, proč jsem do programu zařadila i webináře s meditacemi naživo. Navíc díky webinářům se budete moci ptát na cokoli a já Vám i budu moct pomoci svojí energií, kterou při živých webninářích nebo skupinových či individuálních koučincích ke svým klientům směřuji.

Vysílání energie je něco, co jste možná zažili, můžeme druhé lidi svojí energií posílit a nebo je oslabit, tím jak o nich smýšlíme, když k tomu připojíme proud energie vycházející z našeho srdce a zároveň jim vysíláme pozitivní energii, jiná ani ze srdce nejde :-), pak jejich výsledky akcelerujeme. To je jedna z výhod, které přináší práce s koučem. Kouč má totiž stejný záměr jako Vy, vysílá k tomuto Vašemu cíli, záměru mnohem čistší energii než Vy, protože je zároveň 100 procentně odpoután od výsledku.

Záznamy z webinářů budou vždy zasílány následující den, takže i kdybyste některý den nemohla, o webinář nepřijdete.