Než dokončíš tuto objednávku, mám pro Tebe ZVÝHODNĚNOU NABÍDKU, která se už nebude opakovat!

Online transformační program Bohyně lásky

za jedinečnou cenu!

Změň svoji energii a změní se celý Tvůj život!

 

Pracuj na sobě s první a dosud jedinou certifikovanou koučkou zákona přitažlivosti  v České republice a budeš mluvit o svém životě jako o životě před programem Bohyně lásky a po něm.

 

Přitáhnout si expřítele zpět je často velmi jednoduché, pokud ale nezměníš svoji energii, pak bude velmi těžké, aby zůstal.

Denodenně se setkávám s dotazy, jak to, že jsem si ho dokázala přitáhnout zpět a když jsem si myslela, že je všechno v pořádku, tak mě opět opustil?

Když nedojde ke změně vibrací (energie), která rozchod způsobila, pak nemůže zůstat. Váš vztah skončil kvůli Tvé energii. Často se jedná o přesvědčení, která vznikla v dětství a která způsobují, že Tě partneři vždy opustí nebo podvedou. Dokud tato přesvědčení nezměníš a netransformuješ energii, kteoru vyzařuješ, bude se Ti ve vztazích dít stále to samé.

Vše začíná u Tebe, a proto jen Ty můžeš všechno změnit. Vím, někdy je těžké si to přiznat, ale když to  pochopíš, pak získáš cokoli budeš chtít. Nejde o to, že je to Tvoje chyba, jde o tom, že když přijmeš zodpovědnost a pochopíš, že lidé v Tvém životě jen kopírují to, co je v Tvém vnitřním světě dominantní, pak se změní celý Tvůj život a to ve všech oblastech.

Sebeláska je energie, která mění naše magnetické pole. To je kolem každého člověka. Když se změní magnetické pole, pak se člověk stane magnetem na pozitivní zkušenosti, věci i lidi. Jako by někdo mávnul kouzelnou hůlkou a celý život se změní. Najednou si začneš do života přitahovat všechno, o čem jsi dosud jen snila a tiše záviděla ostatním. To je právě ta síla a magie pravé sebelásky.

V programu se navíc naučíš otevřít se Vemsíru a přitahovat si tak všechny materiální i nemateriální věci.

Včetně peněz. Ty totiž k Bohyni stoprocentně patří.

A jako perličku se naučíš MENTÁLNÍ OVLIVŇOVÁNÍ lidí. 

To akceleruje Tvoje schopnosti tak, že lidé budou dělat to, co si přeješ. A protože budeš díky eBooku Jak  svého expřítele přitáhnout zpět do 30ti dnů! ovládat i mentální svádění, GARANTUJI TI, že Ti žádný muž neodolá a rozhodně už nikdy neodejde.

Mentální ovlivňování není žádná magie, přesto kdyby se dostalo do špatných rukou, mohlo by to skutečně špatně skončit a proto tuto dovednost učím jen hrstku vyvolených žen. Těmi jsou právě Bohyni lásky.

 

Cena tohoto 6ti týdenního transformačního programu je 6 490.

Dnes mám ale pro Tebe speciální nabídku. Pokud si program objednáš ještě dnes, pak Ti jej nabízím za úžasnou cenu.

S ebookem Jak si expřítele přitáhnout zpět do 30ti dnů!

můžeš online program Bohyně lásky získat za ojedinělou cenu.

DNES  zaplatíš jenom 4 980 za online program i eBook dohromady

a do práce se můžeš pustit hned dnes. 

Nejenom, že ho tak získáš mnohem snadněji, ale navíc si můžeš být jistá, že už nikdy neodejde.

Celou nabídku, co Tě v online programu Bohyně lásky čeká najdeš ZDE.

A jestli jsi propásla hromadný vstup do online programu, to vůbec nevadí.

Nemusíš se bát, že přijdeš o webináře a individuální koučink se mnou. Záznam webinářů Ti pošlu, aby sis je mohla kdykoli pustit a koučink si se mnou můžeš domluvit kdykoli budeš chtít.

 

 

 

 

Co říkají ženy, které do programu vstoupily:

4. říjen 14:07 Ahoj Evi, i ostatni devcata :-), pridavam se ke skupine az nyni, ale jsem za to velmi stastna. Pracovala jsem nz sobe, i diky Eve, jiz drive, ale tento program mi dal to, co jsem dlouho postradala. Vratil me ke mne samotne, dodal energii, naucil meditovat a zklidnit se, nepodlehat emocim, nebyt vztahovacna a nachazet stesti a lasku predevsim v sobe. A zacaly se mi plnit me sny jakoby samy od sebe :-), casto mi to vzene slzy stesti do oci. I kdyz nejde treba vse podle planu, tak nepanikarim :-) .....najednou vidim jak mi ostatni rikaji slova chvaly a obdivu.....a take muj vztah s pritelem vzkveta a je laskyplny. Nemam strach se ridit svymi pocity a rikat co citim a rikat to ve chvilich, kdy to chci rici. Uz nepatram jestli jsem udelala chybu nebo, protozd takova jaka jsem, jsem pro sebe i ostatni nenahraditelna, uzasna a bajecna. Tak bych si prala, aby ostatni zeny a divky z ily temito pocity.....svet by byl nadherny a prosluneny :-). Dekuji Evi za toto poznani a tento program.
Andrea S., Ostrava
Dobry den, moc moc bych Vam chtěla podekovat za email, kterym jste mi poslala energii a spoustu věci jsem si diky tomu emailu uvědomila. Díky programu Bohyně lásky jsem začala víc vnímat, že zákon přitažlivosti opravdu funguje, že když něco chci a chci to tak moc a věřím v to tak to přijde ne hned, ale s nějakým časovým odstupem to přijde. Program ve mě probudil něco co jsem měla asi jako malá…Víc se směju víc se zaměřuju na sebe, dělám si radost a tak nějak se cítím i jiná víc uvolněnější , víc sebevědomitější nabitá energií a celkově na pohled prý působím moc šťastně a spokojeně. Každý se mě ptá jak to dělám a na to myslím pozitivně :-) Tento program se mi velice líbil a jsem velice ráda, že jsem ho mohla absolvovat. Evi přeju Vám krásný víkend :-) S pozdravem. Alena
Alena, 28 let, Praha
Chtela bych rict, ze zakoupit si tento program byla nejlepsi investice za muj dosavadní zivot! Myslim to opravdu vazne! Citim se celkové lépe a meditace delam kazdy vecer pred spaním. Energie opravdu funguje. Zatim se mi vše plní a verim, ze se bude plnit dal. Nikdy driv bych nevěřila, ze vizualizace apod. Bude opravdu takhle fungovat. :)
Kristýna Dvořáková

Dopřej si život, po kterém jsi vždycky toužila a který si zasloužíš.

Probuď v sobě Bohyni lásky!

Co vstupem do programu získáš:

 • seznámíš se s tím nejdůležitějším člověkem na světě, sama se sebou
 • poznáš svoji pravou krásu a budeš pracovat na rozvoji své vnitřní hodnoty
 • nastavíš hranice, které pravá Bohyně má a které nedovolí nikomu překročit
 • naučíš se pravidla, kterými se Bohyně lásky řídí
 • pochopíš, jak funguje Tvoje mysl a jak ovládnout své myšlenky, aby pracovaly pro Tebe a ne proti Tobě
 • objevíš jednoduchou metodu, která Ti pomůže během pár týdnů přepsat Tvá podvědomá přesvědčení, která Tě brzdí v úspěchu
 • pochopíš, že tím nejsilnějším přesvědčením, které Tě blokuje je: "Nezasloužím si to" a společně toto přesvědčení změníme
 • potkáš se se svojí Bohyní, která je již Tvojí součástí a splyneš s ní v jedno tělo a jednu mysl
 • otevřeš se schopnosti přijímat hojnost, kterou Vesmír nabízí
 • podíváš se do své budoucnosti a nastavíš ji na úspěch ve všech oblastech svého života
 • naučíš se milovat své tělo; tělo, které patří Bohyni
 • už nikdy nebudeš mít zlomené srdce, ale je možné, že pár srdcí zlomíš
 • už nikdy se nesetkáš s tou ženou, která měla pocit méněcennosti a která necítila svoji hodnotu a vnitřní krásu
 • navíc získáš přístup do tajné facebookové skupiny, která je pouze pro ženy, které vstoupily do programu Bohyně lásky, můžeš tak sdílet své zkušenosti, radosti a i starosti

eBook ZDARMA!

A jako dárek ode mne navíc v lekci 6 dostaneš eBook "Cesta do hlubin jeho srdce" Objev to, po čem muž doopravdy touží a staneš se pro něj nenahraditelnou!

Přečti si tento eBook a objev 6 tajemství, kterými získáš srdce jakéhokoli muže.

Kdo jsem já?

 

foto circleIng. Eva Paclíková, Life & Success Coach

První certifikovaná koučka zákona přitažlivosti v České republice

www.lawofattraction.cz

www.evapaclikova.com

"Jsem kvalifikovanou profesionální koučkou úspěchu a dosud jedinou certifikovanou koučkou zákona přitažlivosti v České republice. Mým posláním je ukázat ženám jejich vnitřní krásu a sílu. Každá žena má v sobě Bohyni a mým cílem je naučit ženy, jak se s ní spojit a jak vědomě vytvářet svůj život snů, po kterém tolik touží. Žijeme ve světě neomezených možností a jediným omezením jsou naše vlastní strachy a limitující přesvědčení."

"Svoji mězinárodní kvalifikaci jsem získala u Christy Whitman a její Quantum Success Coaching Academy (QSCA) mi změnila život o 180 stupňů. Naučila jsem se být tou ženou, která vědomě vytváří svoji budoucnost, a proto je mým snem naučit i ostatní ženy, jak si vytvářet svoji vlastní budoucnost a být těmi ženami, kterými si zaslouží být, Bohyněmi lásky."