Než dokončíš tuto objednávku, mám pro Tebe ZVÝHODNĚNOU NABÍDKU, která se už nebude opakovat!

Online transformační program Bohyně lásky!

za jedinečnou cenu

Po rozchodu je Tvé sebevědomí velmi nízké a základem úspěchu, aby se vrátil zpět, je mimo strategie také změna Tvé energie.

Proto jsem pro Tebe vytvořila online transformační program Bohyně lásky. Vím totiž, že si zasloužíš víc, než právě teď dostáváš.

Zasloužíš si pozornost a přízeň mužů, VČETNĚ JEHO.

Zasloužíš si lásku muže, který vidí Tvoji krásu nejenom zvnějšku, ale je okouzlen i Tvojí vnitřní krásou.

CHCEŠ, ABY PO TOBĚ BÝVALÝ PARTNER TOUŽIL A CHTĚL TI BÝT NEUSTÁLE NA BLÍZKU?

CHCEŠ, ABY TOUŽIL PO TOM DÁT TI SVOJI LÁSKU A POROZUMĚNÍ?

CHCEŠ, ABY K TOBĚ BYL PŘITAHOVÁN JAKO K MAGNETU?

Zasloužíš si žít život, po kterém jsi vždy toužila a já chci, abys věděla, že to vše můžeš mít. Můžeš si vytvořit život snů a přitahovat do něj nejenom muže, kteří za to opravdu stojí, ale také ostatní věci, na které máš právo a které Ti pomohou žít svůj život naplno.

Protože Ty máš na to právo.

Možná si pokládáš otázku: "Je to opravdu možné? Je tenhle program vážně i pro mne?"

ANO!

Taky si někdy říkáš, čím to je, že některé ženy mají prostě na muže štěstí? Přitahují takové muže, o kterých se Tobě může jenom zdát? Závidíš jim a říkáš si sama pro sebe:

"Co je na nich tak skvělého?"

"Proč já mám takovou smůlu, co ona má, co já nemám?"

"Proč nemůžu mít toho aspoň jednoho skvělého chlapa, který by mě měl rád takovou, jaká jsem a být prostě šťastná?"

"Proč se zdá, že všem okolo se v životě daří a mně ne?"

Pomůžu Ti změnit to, co máš pocit, že se nikdy změnit nedá.

Jsem tady proto, abych Ti pomohla objevit v sobě skryté vlohy, objevit v Tobě Bohyni lásky, kterou jsi vždycky měla právo být a abys začala žít ten život, který si opravdu zasloužíš.

Cena tohoto 6ti týdenního transformačního programu je 4 990 Kč.

Dnes mám ale pro Tebe speciální nabídku. Pokud si program objednáš ještě dnes, pak Ti jej nabízím za úžasnou cenu.

DNES  zaplatíš jenom 3 410 a do práce se můžeš pustit hned dnes. 

Využít můžeš i platbu na dvě splátky. Dnes tedy zaplatíš jenom 2 000.

 

 

Co říkají ženy, které do programu vstoupily:

4. říjen 14:07 Ahoj Evi, i ostatni devcata :-), pridavam se ke skupine az nyni, ale jsem za to velmi stastna. Pracovala jsem na sobe, i diky Eve, jiz drive, ale tento program mi dal to, co jsem dlouho postradala. Vratil me ke mne samotne, dodal energii, naucil meditovat a zklidnit se, nepodlehat emocim, nebyt vztahovacna a nachazet stesti a lasku predevsim v sobe. A zacaly se mi plnit me sny jakoby samy od sebe :-), casto mi to vzene slzy stesti do oci. I kdyz nejde treba vse podle planu, tak nepanikarim :-) .....najednou vidim jak mi ostatni rikaji slova chvaly a obdivu.....a take muj vztah s pritelem vzkveta a je laskyplny. Nemam strach se ridit svymi pocity a rikat co citim a rikat to ve chvilich, kdy to chci rici. Uz nepatram jestli jsem udelala chybu nebo, protozd takova jaka jsem, jsem pro sebe i ostatni nenahraditelna, uzasna a bajecna. Tak bych si prala, aby ostatni zeny a divky z ily temito pocity.....svet by byl nadherny a prosluneny :-). Dekuji Evi za toto poznani a tento program.
Andrea S., Ostrava
Dobry den, moc moc bych Vam chtěla podekovat za email, kterym jste mi poslala energii a spoustu věci jsem si diky tomu emailu uvědomila. Díky programu Bohyně lásky jsem začala víc vnímat, že zákon přitažlivosti opravdu funguje, že když něco chci a chci to tak moc a věřím v to tak to přijde ne hned, ale s nějakým časovým odstupem to přijde. Program ve mě probudil něco co jsem měla asi jako malá…Víc se směju víc se zaměřuju na sebe, dělám si radost a tak nějak se cítím i jiná víc uvolněnější , víc sebevědomitější nabitá energií a celkově na pohled prý působím moc šťastně a spokojeně. Každý se mě ptá jak to dělám a na to myslím pozitivně :-) Tento program se mi velice líbil a jsem velice ráda, že jsem ho mohla absolvovat. Evi přeju Vám krásný víkend :-) S pozdravem. Alena
Alena, 28 let, Praha
Chtela bych rict, ze zakoupit si tento program byla nejlepsi investice za muj dosavadní zivot! Myslim to opravdu vazne! Citim se celkové lépe a meditace delam kazdy vecer pred spaním. Energie opravdu funguje. Zatim se mi vše plní a verim, ze se bude plnit dal. Nikdy driv bych nevěřila, ze vizualizace apod. Bude opravdu takhle fungovat. :)
Kristýna Dvořáková

 

V eBooku 6 kroků, jak ho získat zpět se dozvíš podrobný plán, jak získat zpět muže, po kterém toužíš. V mezidobí již můžeš pracovat na změně Tvé energie, kterou díky 6ti týdennímu online programu Bohyně lásky transformuješ na přitažlivou energii Bohyně, po které touží nejenom Tvůj bývalý přítel, ale která přitahuje také ostatní muže. To vycítí i Tvůj milý a probudí v něm touhu být zase po Tvém boku.

Navíc tak můžeš pracovat na znovuzískání svého ztraceného sebevědomí. Pokud je sebevědomí Tvůj celoživotní problém, pak Ti můžu garantovat, že během těchto následujících 6ti týdnů nepoznáš tu ženu, kterou jsi dosud byla.

Dopřej si život, po kterém jsi vždycky toužila a který si zasloužíš.

Probuď v sobě Bohyni lásky!

Co vstupem do programu získáš:

 • seznámíš se s tím nejdůležitějším člověkem na světě, sama se sebou
 • poznáš svoji pravou krásu a budeš pracovat na rozvoji své vnitřní hodnoty
 • nastavíš hranice, které pravá Bohyně má a které nedovolí nikomu překročit
 • naučíš se pravidla, kterými se Bohyně lásky řídí
 • pochopíš, jak funguje Tvoje mysl a jak ovládnout své myšlenky, aby pracovaly pro Tebe a ne proti Tobě
 • objevíš jednoduchou metodu, která Ti pomůže během pár týdnů přepsat Tvá podvědomá přesvědčení, která Tě brzdí v úspěchu
 • pochopíš, že tím nejsilnějším přesvědčením, které Tě blokuje je: "Nezasloužím si to" a společně toto přesvědčení změníme
 • potkáš se se svojí Bohyní, která je již Tvojí součástí a splyneš s ní v jedno tělo a jednu mysl
 • otevřeš se schopnosti přijímat hojnost, kterou Vesmír nabízí
 • podíváš se do své budoucnosti a nastavíš ji na úspěch ve všech oblastech svého života
 • naučíš se milovat své tělo; tělo, které patří Bohyni
 • už nikdy nebudeš mít zlomené srdce, ale je možné, že pár srdcí zlomíš
 • už nikdy se nesetkáš s tou ženou, která měla pocit méněcennosti a která necítila svoji hodnotu a vnitřní krásu
 • navíc získáš přístup do tajné facebookové skupiny, která je pouze pro ženy, které vstoupily do programu Bohyně lásky, můžeš tak sdílet své zkušenosti, radosti a i starosti

eBook ZDARMA!

A jako dárek ode mne navíc v lekci 6 dostaneš eBook "Cesta do hlubin jeho srdce" Objev to, po čem muž doopravdy touží a staneš se pro něj nenahraditelnou!

Přečti si tento eBook a objev 6 tajemství, kterými získáš srdce jakéhokoli muže.