Jak se stát magnetem na muže?

Nyní přišla ta chvíle změnit svůj život...

Do programu již vstoupilo 0 žen

Ahoj, vítám Tě na stránkách Bohyně lásky!

Jsem ráda, že jsi zde. Je to znamení, že čekáš od života víc a že tušíš, že máš právo žít lepší život, šťastnější, naplněný láskou, pozorností a radostí.

Možná si říkáš, o čem jsou tyto stránky a o čem je program Bohyně lásky a jak Ti může pomoci v Tvém hledání štěstí.

Tento program jsem vytvořila, protože vím, že si zasloužíš víc, než právě teď dostáváš.

Zasloužíš si pozornost a přízeň mužů, kteří za to stojí.

Zasloužíš si lásku muže, který vidí Tvoji krásu nejenom zvnějšku, ale je okouzlen i Tvojí vnitřní krásou.

CHCEŠ MUŽE, KTERÝ PO TOBĚ TOUŽÍ A CHCE TI BÝT NEUSTÁLE NA BLÍZKU?

CHCEŠ MUŽE, KTERÝ TI CHCE DÁT SVOJI LÁSKU A POROZUMĚNÍ?

CHCEŠ MUŽE, KTERÝ JE K TOBĚ PŘITAHOVÁN JAKO K MAGNETU?

Zasloužíš si žít život, po kterém jsi vždy toužila a já chci, abys věděla, že to vše můžeš mít. Můžeš si vytvořit život snů a přitahovat do něj nejenom muže, kteří za to opravdu stojí, ale také ostatní věci, na které máš právo a které Ti pomohou žít svůj život naplno.

Protože Ty máš na to právo.

Možná si pokládáš otázku: "Je to opravdu možné? Je tenhle program vážně i pro mne?"

ANO!

Taky si někdy říkáš, čím to je, že některé ženy mají prostě na muže štěstí? Přitahují takové muže, o kterých se Tobě může jenom zdát? Závidíš jim a říkáš si sama pro sebe:

"Co je na nich tak skvělého?"

"Proč já mám takovou smůlu, co ona má, co já nemám?"

"Proč nemůžu mít toho aspoň jednoho skvělého chlapa, který by mě měl rád takovou, jaká jsem a být prostě šťastná?"

"Proč se zdá, že všem okolo se v životě daří a mně ne?"

Pomůžu Ti změnit to, co máš pocit, že se nikdy změnit nedá.

Jsem tady proto, abych Ti pomohla objevit v sobě skryté vlohy, objevit v Tobě Bohyni lásky, kterou jsi vždycky měla právo být a abys začala žít ten život, který si opravdu zasloužíš.

Objevila jsem tajemství, jak se stát Bohyní lásky, která přitahuje muže a věci jako magnet!

A teď si představ … 

Právě jsi dostala pozvání na rande od úžasného muže, je skvělej, prostě přesně ten typ, co se Ti líbí.

Jsi překvapená a zároveň nadšená, ale snažíš se, aby si toho nevšimnul. Ani netušíš, kde se tu vzal. Požádal Tě, jestli by si s ním nešla na večeři, říkáš ano a snažíš se udržet ten úsměv od ucha k uchu, který by prozradil, že jsi z něho úplně vedle

Přijdeš domů, a když jsi si jistá, že Tě nikdo nevidí, vykřikneš nadšením „jo“!

Je to úžasnej pocit. Přichází den D a Ty jsi krásně oblečená, udělala sis vlasy i make up a než odejdeš z domu, ještě se na sebe podíváš do zrcadla, aby se s ujistila, že jsi dokonalá a je to tak.

Máš pocit, že takto Ti nemůže odolat, vyjdeš ven, kde na Tebe již čeká Tvoje rande v krásném autě.

Obejde auto, zdraví Tě a otevírá Ti dveře, abys mohla nastoupit. Jsi ještě trochu nervózní, ale když si sedá zpět do auta, podívá se na Tebe, usměje se a říká: „Jsi krásná, moc Ti to sluší.“ Tvoje nervozita je fuč, cítíš se skvěle.

Večeře je úžasná, nádherná restaurace, skvělá obsluha a ON, pan Božský nemůže z Tebe spustit oči.  

Během hovoru se Tě ptá na Tvé názory a na Tvůj pohled.

Najednou se na Tebe podívá a říká: „ Je mi s Tebou opravdu hezky. Jsi skvělá žena.“

Usmíváš se na něj. Vše je úžasné.

Večer končí a on Tě veze domů. Když se s Tebou loučí, nakloní se k Tobě a velmi lehce Tě políbí.

A dodává: „Moc rád bych Tě zase brzy viděl.“

On odchází a Ty jdeš do domu. Jsi nadšená a cítíš se naprosto fantasticky.

A teď návrat do reality

Právě jsi prožila jeden den Bohyně lásky.

Také bys chtěla takový příběh zažít?

Pak jsem ráda, že jsi tady, protože Ti pomůžu dosáhnout toho, aby tento příběh byl i Tvým příběhem.

Asi si říkáš, že tohle je možné pro někoho jiného, nějaká jiná žena tuhle Bohyni v sobě má, ale Ty ne, Ty jsi stydlivá a nevěříš si a na to prostě nemáš. To pro Tebe není

A já říkám:

Ano je!

Ano je to pro Tebe.

Ano, přesně Ty jsi ta žena, pro kterou je tenhle program a které jsem se rozhodla pomoci dosáhnout toho, co pokládáš za nemožné.

Pomůžu Ti stát se Bohyní lásky. Pomůžu Ti stát se magnetem na muže, který je přitahuje tak, jak se Ti ani ve snu nezdálo.

Reference klientek:

Dobry den, moc moc bych Vam chtěla podekovat za email, kterym jste mi poslala energii a spoustu věci jsem si diky tomu emailu uvědomila. Díky programu Bohyně lásky jsem začala víc vnímat, že zákon přitažlivosti opravdu funguje, že když něco chci a chci to tak moc a věřím v to tak to přijde ne hned, ale s nějakým časovým odstupem to přijde. Program ve mě probudil něco co jsem měla asi jako malá…Víc se směju víc se zaměřuju na sebe, dělám si radost a tak nějak se cítím i jiná víc uvolněnější , víc sebevědomitější nabitá energií a celkově na pohled prý působím moc šťastně a spokojeně. Každý se mě ptá jak to dělám a na to myslím pozitivně :-) Tento program se mi velice líbil a jsem velice ráda, že jsem ho mohla absolvovat. Evi přeju Vám krásný víkend :-) S pozdravem. Alena
Alena, 28 let, Praha
4. říjen 14:07 Ahoj Evi, i ostatni devcata :-), pridavam se ke skupine az nyni, ale jsem za to velmi stastna. Pracovala jsem nz sobe, i diky Eve, jiz drive, ale tento program mi dal to, co jsem dlouho postradala. Vratil me ke mne samotne, dodal energii, naucil meditovat a zklidnit se, nepodlehat emocim, nebyt vztahovacna a nachazet stesti a lasku predevsim v sobe. A zacaly se mi plnit me sny jakoby samy od sebe :-), casto mi to vzene slzy stesti do oci. I kdyz nejde treba vse podle planu, tak nepanikarim :-) .....najednou vidim jak mi ostatni rikaji slova chvaly a obdivu.....a take muj vztah s pritelem vzkveta a je laskyplny. Nemam strach se ridit svymi pocity a rikat co citim a rikat to ve chvilich, kdy to chci rici. Uz nepatram jestli jsem udelala chybu nebo, protozd takova jaka jsem, jsem pro sebe i ostatni nenahraditelna, uzasna a bajecna. Tak bych si prala, aby ostatni zeny a divky z ily temito pocity.....svet by byl nadherny a prosluneny :-). Dekuji Evi za toto poznani a tento program.
Andrea S., Ostrava
Chtela bych rict, ze zakoupit si tento program byla nejlepsi investice za muj dosavadní zivot! Myslim to opravdu vazne! Citim se celkové lépe a meditace delam kazdy vecer pred spaním. Energie opravdu funguje. Zatim se mi vše plní a verim, ze se bude plnit dal. Nikdy driv bych nevěřila, ze vizualizace apod. Bude opravdu takhle fungovat. :)
Kristýna Dvořáková
Kristyna Dvorakova 5 listopad v 18:37 Tak já už mám celý program za sebou :) sice jsem ho místo 6ti tydnu delala 2 měsíce, ale mam z toho dobrý pocit :) zatím se mi daří a doufám, že to bude lepší a lepší! Je to super sledovat, jak se postupně plní skoro vše, co si přejete ;) jsem ráda, že jsem na Evičku narazila a mohu od ní a jejích e-booků a programu bohyně lasky pozorovat viditelné změny a úspěchy! :)
Kristýna Dvořáková na FB Bohyně lásky

Všechny reference najdeš ZDE

Přidej se k dalším Bohyním a získej přístup do naší tajné facebookové skupiny :-)

Dopřej si život, po kterém jsi vždycky toužila a který si zasloužíš.

Probuď v sobě Bohyni lásky!

Kdo je vlastně Bohyně lásky?

Bohyně lásky je velmi speciální žena, která vyzařuje jedinečnou energii. Díky této energii si do života přitahuje úžasné muže, skvělé příležitosti a jedinečné zkušenosti. Užívá si život plnými doušky a zdá se, že se jí daří všechno, na co sáhne.

Tato její jedinečná energie okouzluje všechny kolem, vytváří kolem ní jakési magnetické pole, které vysílá velmi silnou vibraci. Tato vibrace, tato energie proudí do všech směrů a dálek a dosahuje až do podvědomí lidí.

 

A opravdu se může Bohyní stát každá žena?

Ano, opravdu je tento program pro jakoukoli ženu, která se Bohyní stát chce.

Ano, je to možné.

Ano, je to více než reálné, aby ses touto Bohyní lásky stala i Ty.

Bohyně lásky je ženou, která když se usměje, muži po ní šílí. Ona je tou ženou, ke které jsou muži vlídní a milí a přitom touží být jenom s ní.

Ona je tou ženou, která píše a žije svůj vlastní příběh.

Možná přemýšlíš, jestli je tento program pro Tebe a jestli i Ty se můžeš stát touto Bohyní.

A já opět říkám: ANO.

Pomůžu Ti stát se Bohyní lásky, která píše svůj vlastní příběh.

Pomůžu Ti vytvořit si život snů a zároveň se staneš doslova magnetem na muže. Tento magnet, který v sobě probudíš, k Tobě bude přitahovat nejenom úžasné muže, ale také všechny věci a události, po kterých toužíš.

Každá žena může být Bohyní. Každá žena v sobě již Bohyni má, stejně jako i Ty.

Během tohoto programu se s ní spojíš a ona se již navždy stane Tvojí součástí.

Tohle by mohl být TEN NEJDŮLEŽITĚJŠÍ KROK Tvého života!

Představ si ten život, který na Tebe čeká. Představ si ten magnet, který se v Tobě probudí a který k Tobě přitáhne jakéhokoli muže.

 

Připravila jsem Ti cestu, která je nyní snadná a rychlá v porovnání s tím, čím jsem prošla já. Roční kurz v Americe, sta tisíce korun, stovky hodin studia i samostudia, sběru informací. Nemluvě o seberozvoji v posledních deseti letech i desítky kurzů, které jsem navštívila v oblasti seberozvoje i pomoci druhým. 

Stálo to za to?

Určitě. Ta cesta mi přinesla mnohé znalosti v oblasti rozvoje osobnosti a pomohla mi nejenom v mém osobním životě, ale díky této cestě, na kterou jsem se vydala teď můžu pomoci Tobě, aby ta Tvá cesta byla snazší a rychlejší.

A za to jsem moc ráda.

Jak se do programu přihlásit?

Do programu se můžeš přihlásit kdykoli. Jakmile se vyplníš a zaplatíš přihlášku, přijdou Ti přihlašovací údaje a začít můžeš hned s první lekcí. Každý další týden se Ti pak otevře nová lekce. To abys měla čas dělat jednotlivé úkoly a na splynutí s Bohyní se měla čas připravit.

Kolik měsíčně investuješ do mnohdy nepotřebných věcí, které Ti na chvíli zvednou sebevědomí nebo náladu? Účes od kadeřníka stojí dnes klidně tisíc korun, vydrží ale pár dní. Kosmetika nebo masáž nám ženám udělají dobře, ale vyřeší Tvůj problém a Tvé pocity méněcennosti?

Já jsem posedlá seberozvojem, nebudu tajit, že mnohem více investuji do sebevzdělávání než do kadeřníka nebo kosmetičky, jak by se od ženy očekávalo. I když se také nechám ráda rozmazlovat.

Investice do sebe se mi ale vyplatila a nelituji ani jediné koruny. Meditace, které v kurzu najdeš mě spojily se sebou samou v mém nitru, s mojí Bohyní a i všechny ostatní kurzy, které jsem kdy navštívila nebo se jich zúčastnila, mě vždy posunuly dál a otevřely mi nové dveře a toho nikdy litovat nebudu.

Není nic krásnějšího, než cítit se vnitřně silná a krásná, ať už je na mých stehnech nějaká ta celulitida.

Vnitřní krása je mnohem důležitější a jakmile se s ní spojíš, tak Tě hned tak někdo nerozhodí. A co si budeme povídat, my ženy se rády porovnáváme s ostatními.

To ani nemluvím o žárlivosti, která pramení právě z nedostatku vnitřní síly a sebelásky a která je v partnerském vztahu zabijákem číslo 1.

Hodina individuálního koučinku stojí 2.200,-, pokud tuto částku vynásobím 6ti nabitými týdny, pak jsem někde na 13.200,-Kč.

Navíc nemusíš nikam jezdit a čas, který programu věnuješ, si stanovuješ sama a kdykoli se Ti líbí.

Nemusíš nikam jezdit ani platit tak vysokou částku. 

Do programu můžeš vstoupit už jen posledních pár dní a to za původní zaváděcí cenu.

Cena online programu, který Ti změní celý život, je jen 6 490 a to včetně DPH. 

Jsem moc ráda, že jsem našla způsob, jak Ti pomoci prostřednictvím internetu, abys nemusela nikam jezdit a vše si naplánovala tak, jak Ti to bude nejlépe vyhovovat. Tím se samozřejmě cena snižuje.  

Ale možná je pro Tebe nyní tato částka příliš vysoká. Většinou, když vyšlu přání a touhu zúčastnit se nějakého kurzu, vždycky se mi objeví částka, kterou potřebuji. Téměř jako by z ničeho nic. Prostě, když člověk něco hodně chce, tak se cesta najde. Že by opět zákon přitažlivosti?

Aby peníze nebyly tou brzdou, která Tě zastaví ve Tvé cestě k Bohyni, kterou jsi vždy měla právo být a také abych Ti vyšla maximálně vstříc, nabízím Ti možnost platby ve dvou měsíčních splátkách. 

 

 

Jak se díky informacím a meditacím v tomto programu změnila moje energie a přitažlivost?

 • změnila jsem vnímání sebe samé
 • zvýšilo se mé sebevědomí a moje vnitřní hodnota
 • začala jsem  vysílat zcela jinou energii, magnetickou a velmi přitažlivou energii
 • můj život nabral zcela jiný směr - můj směr
 • doslova každý den přitahuji zázraky 
 • muži mě zahrnují pozorností a láskou
 • můj život je život Bohyně lásky a teď je řada na Tobě!

Nebylo by skvělé znát tajemství, která otevřou jeho srdce?

eBook ZDARMA!

A jako dárek ode mne navíc v lekci 6 dostaneš eBook "Cesta do hlubin jeho srdce" Objev to, po čem muž doopravdy touží a staneš se pro něj nenahraditelnou!

Přečti si tento eBook a objev 6 tajemství, kterými získáš srdce jakéhokoli muže.

Tento program není pro Tebe, pokud:

 • nemáš 30-60minut denně, které bys chtěla dát sama sobě a své budoucnosti
 • nechceš žít nový a šťastný život
 • nemáš odvahu vystoupit ze své komfortní zóny a udělat první krok
 • nechceš růst a rozvíjet se
 • máš pocit, že máš již vše, po čem jsi toužila a jsi šťastná
 • máš skvělé partnerské vztahy a nepotřebuješ je nijak zlepšovat
 • máš již svého partnera a s přitahováním a udržením mužů jsi nikdy problém neměla
 • cítíš se silná, sebevědomá a sama sebou
 • chceš svůj život žít jako dosud a nemáš potřebu žádné změny

Kliknutím na obrázky můžeš podívat, jak to uvnitř programu vypadá:

Zde najdeš popis jednotlivých lekcí programu Bohyně lásky:
 
 • LEKCE 1: Znáš se dobře?  V první týdnu na Tvé cestě k Bohyni lásky se začneš připravovat na setkání a splynutí s Bohyní. Aby ses mohla stát Bohyní, musíš nejprve poznat, kým jsi. Pravá Bohyně lásky ví, KDO je a zná dobře své kvality. V lekci číslo 1 se hodně ponoříš do zkoumání toho nejdůležitějšího člověka ve Tvém životě...
 • LEKCE 2: Tvoje mysl  Druhý týden se budeme věnovat tomu nejcennějšímu, co v životě máš, Tvé mysli. V této lekci začneme nastavovat Tvoje podvědomí tak, aby ses připravila na setkání se svojí Bohyní a aby se Tvá mysl nastavila na úspěch.
 • LEKCE 3: Splynutí s Bohyní  Tento týden to vypukne. Setkáš se s Bohyní lásky a následně se s ní spojíš. Tato událost bude tak silná, že od této chvíle ji v sobě ucítíš, kdykoli budeš chtít. Tato mocná energie k Tobě začne přitahovat vše, po čem toužíš. Oslav tuto chvíli, protože se zrodila další Bohyně lásky!
 • LEKCE 4: Zákon přitažlivosti  Aby mohla Bohyně získat vše, po čem touží a do života si přitahovala všechna svá přání snadno a rychle, musí dobře znát sílu zákona přitažlivosti a musí být v souladu s Vesmírem. Meditace a cvičení v tomto týdnu Ti pomohou otevřít se všem těm zázrakům, které na Tebe čekají.
 • LEKCE 5: Tělo Bohyně  5.týden se podíváme na tělo Bohyně. Jak může Tvé tělo milovat někdo jiný, když na něm vidíš jenom nedostatky a chyby? Bohyně lásky své tělo miluje a ono na oplátku miluje jí. Po tomto týdnu budeš své tělo milovat tak, že se stane přitažlivé pro všechny kolem Tebe. Budeš totiž vysílat sebevědomí a přirozenou krásu.
 • LEKCE 6: Energie a peníze  Na závěr se podíváme na energie. Celý Vesmír je tvořen energií a to včetně nás samotných. Pochopení, jak energie fungují a jak k nám energie může přitáhnout vše, po čem toužíme, je pro zákon přitažlivosti téměř zásadní. Završíme tak proměnu Tvé energie na energii Bohyně. A aby Tvůj nový život Bohyně byl zaučen, podíváš se do své budoucnosti a odtud pošleš energii ke svému současnému já. To Tě posílí a dodá Ti potřebné sebevědomí a víru, že ten život, který si zasloužíš je jen malý kousek od Tebe. No a podíváme se i na peníze, které jsou také energií a vysvětlíme si, jak souvisí s Bohyní a jak se dá pracovat na tom, aby sis jich do života přitahovala víc.

 

Kolik času Ti program zabere?

 

 

První týden cca 30-60min denně. Ve druhém týdnu Ti stačí i 20minut. Budeš-li chtít získat víc, pak můžeš investovat 60 minut denně. Jsi ochotná věnovat 20 minut denně, aby se z Tebe stala Bohyně lásky, kterou jsi vždy měla právo být?

 

Kolik času jsi ochotná věnovat, aby se zvýšil Tvůj osobní magnetizmus a Tvá energie k Tobě přitahovala vše, po čem toužíš?

 

 

Skvělá příležitost investovat do své budoucnosti a bez rizika. Proč?

A co když se Ti to nebude líbit? Co když zjistítš, že to prostě není to, co chceš dělat?

Hodně mi záleží na tom, abys byla spokojená, proto Ti nabízím 21denní garanci vrácení peněz od vyplnění přihlášky.

Kdykoli se v té době rozhodneš, že to není pro Tebe, stačí, když mi pošleš mail s přílohou vypracovaných úkolů z prvního týdne programu.

 

 

Máš strach, že nikdy nebudeš šťastná a nebudeš mít úspěch u mužů?

Společně změníme Tvé vnímání samy sebe a změníme Tvá přesvědčení, která Ti brání v úspěchu v lásce.

Každý týden se zaměříme na jednu oblast tak, aby si vykročila do světa plného radosti, úspěchu a lásky.

Níže se podívej, jak Ti tento program změní život, pokud budeš následovat všechny jeho kroky.

 

Proč program Bohyně lásky změní Tvůj život?

 • seznámíš se s tím nejdůležitějším člověkem na světě, sama se sebou
 • poznáš svoji pravou krásu a budeš pracovat na rozvoji své vnitřní hodnoty
 • nastavíš hranice, které pravá Bohyně má a které nedovolí nikomu překročit
 • naučíš se pravidla, kterými se Bohyně lásky řídí
 • pochopíš, jak funguje Tvoje mysl a jak ovládnout své myšlenky, aby pracovaly pro Tebe a ne proti Tobě
 • objevíš jednoduchou metodu, která Ti pomůže během pár týdnů přepsat Tvá podvědomá přesvědčení, která Tě brzdí v úspěchu
 • pochopíš, že tím nejsilnějším přesvědčením, které Tě blokuje je: "Nezasloužím si to" a společně toto přesvědčení změníme
 • potkáš se se svojí Bohyní, která je již Tvojí součástí a splyneš s ní v jedno tělo a jednu mysl
 • otevřeš se schopnosti přijímat hojnost, kterou Vesmír nabízí
 • podíváš se do své budoucnosti a nastavíš ji na úspěch ve všech oblastech svého života
 • naučíš se milovat své tělo; tělo, které patří Bohyni
 • už nikdy nebudeš mít zlomené srdce, ale je možné, že pár srdcí zlomíš
 • už nikdy se nesetkáš s tou ženou, která měla pocit méněcennosti a která necítila svoji hodnotu a vnitřní krásu

 Protože z tohoto programu vykročíš do nového života Bohyně lásky!

 

 

P.S. Už jsi jenom 6 krůčků od otevření jeho srdce. Jsi připravena VSTOUPIT?

STAŇ SE MAGNETEM NA MUŽE!

 

 

Napadla Tě nějaká otázka a chceš se mě zeptat? Pošli mi email na

info@evapaclikova.com