Bohyně lásky skupinový koučink

 

Vzhledem k dotazům, které jsem dostala na další osobní růst pro členky programu Bohyně lásky jsem se rozhodla otevřít skupinový koučink v lednu roku 2018.

Koučink bude probíhat obdobně jako individuální koučink, s tím rozdílem, že vás bude na telefonu více a tedy se budete moci podělit o své "problémy", které budeme společně řešit. 

Kdo se mnou absolvoval individuální koučink ví, že se dopředu nepřipravuji a koučuji v daném okamžiku. Skupinové kurzy budou podobně laděné, akorát vás bude víc.

V tuto chvíli nabízím tento kurz pouze pro 5 z vás. Pokud by byl zájem větší, vypíši kurz další, chci, aby byl čas a prostor pro každou z vás. Na termínu se domluvíme až podle žen, které se v dané skupince sejdou. Kurz zahájíme v lednu, v týdnu od 8.1.2018 v odpoledních či večerních hodinách, tedy od 16h výše.

V nabídce najdete také možnost zakoupení zlevněného individuálního koučinku se mnou. 4týdenní koučink nabízím za 11 000Kč, pro vás jej pouze ke skupinovému koučinku nabízím v akci za 8 000Kč. Je to možnost, ne nutnost.

Těším se na některé z vás, které potřebují dočistit své vnitřní problémy a nechtějí na tu práci být samy.

 

Prosím, pečlivě vyplňte své údaje. Pokud jste ze Slovenska či jiné země, pak se i tak můžete přihlásit a uhradit kurz v EUR. Jedná se o telekonferenci, na kterou se můžete připojit odkudkoli.

 

Platby jsou možné pouze převodem na bankovní účet. Děkuji za pochopení.

Objednávkový formulář: