Přihláška

Staň se Bohyní lásky.

 

Ženou, která je pro muže jedinečná a nenahraditelná a která je přitahuje svojí magickou energií.

  • ANO - Objednávám si vstup do online transformačního programu Bohyně lásky, ve kterém se během 6ti týdnů seznámím a splynu se svojí vnitřní Bohyní a nastavím tak své podvědomí na úspěch v oblasti lásky, zdraví a hojnosti ve všech oblastech svého života. 
  • ANO - Vím, že online program je určen pro samostudium a že současně získávám záznam ze 3 vzdělávacích webinářů. Vstupní údaje k programu obdržím ihned po zaplacení kurzovného. Do programu budu mít vstup po dobu 5let.
  • ANO - Chápu a beru na vědomí, že práci za mě nikdo neudělá. Pokud chci získat energii Bohyně lásky, budu věnovat programu každý den 30 - 60 minut a budu plnit úkoly v pořadí, ve kterém jsou stanoveny.
  • ANO - Vím, že jako dárek získávám eBook ZDARMA: Cesta do hlubin jeho srdce, který je součástí lekce 6.  Navíc obdržím návod na techniky, které mohou akcelerovat moje mentální schopnosti a zaručit mi tak život, který jsem vždy měla právo žít.
  • ANO - Vím, že získávám záznam ze 3 webinářů včetně 3 silných transformačních meditací, které mi dále pomohou lépe chápat zákon přitažlivosti a pomohou mi otevřít se sebleásce a všem darům Vesmíru. Tyto informace a meditace posílí mé vědomí sebe sama a moji vnitřní sílu a krásu.

Platby kartou jsou možné v CZK i v EUR.

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky níže: