Bohyně lásky seminář v Praze

Protože chci, abys dále rostla a prohlubovala své spojení se svojí Bohyní, připravuji pro Tebe a další Bohyně jednodenní seminář, který se uskuteční v sobotu 17. září 2016 v Praze.

 

Vím, jak je někdy těžké být na všechno sama. Ty ale nejsi sama. Jsi součástí komunity žen, které se vydaly novým směrem, směrem k životu plného lásky a hojnosti. Abych Ti Tvoji cestu co nejvíce zpříjemnila, zvu Tě mezi nás, Bohyně lásky.

 

Setkej se s dalšími Bohyněmi lásky a zažij jedinečný den nabitý informacemi, transformačními cvičeními a meditacemi. Protože každá žena si zaslouží nejenom lásku, ale také peníze, zaměříme se na tyto dvě témata: LÁSKA a PENÍZE.

 

Na co se můžeš těšit:

 • Nový finanční termostat
  nastavíme Tvůj finanční termostat, tak abys zvýšila svoji přitažlivost a peníze k Tobě proudily s lehkostí
 • Bohaté dětství
  přepíšeme Tvé dětství a nastavíme Tvůj život na hojnost peněz
 • Nová přesvědčení
  naučíš se jednoduchá cvičení, která Ti pomohou změnit Tvá přesvědčení v oblasti peněz a posílí tak Tvůj nový termostat
 • Kvantový skok do paralelní reality
  zažiješ kvantový skok do jedné z mnoha paralelních realit, ve které již zažíváš milující vztahy se svými blízkými a spojíš se se svým já, které již tyto vztahy prožívá, jeho energii si pak vezmeš zpět do své současné reality, naučíš se tak využívat kvantový skok pro vytváření nové reality
 • Tvoji intuici
  vyzkoušíš si svoji intuici, která Tě možná překvapí
 • Ťuky ťuk na penízky
  společně odťukáme nejčastější bloky, které brání penězům, aby do Tvého života volně proudily
 • Zábavu a nové vhledy
  užijeme si spoustu legrace a čeká na Tebe mnoho AHA momentů.

 

Jsi připravena posílit svoji Bohyni?

 

Pokud ano, přijď mezi nás. Prohloubíš své znalosti a zažiješ nové zkušenosti, které ještě více upevní Tvé spojení s Bohyní. Budeme se na Tebe těšit 17. září 2016 v Praze. Čas semináře 10 - 17h. Registrace začíná v 9.30h. Místo bude upřesněno podle počtu účastníků.

Celková cena jednodenního semináře je 2.490,-Kč. Platba je rozdělena na dvě části - zálohu ve výši 990,-Kč, která je nevratná a je potřeba ji uhradit do 30.6.2016 a doplatek ve výši 1500,-Kč, který je potřeba doplatit do 9.9.2016. Faktura na doplatek bude zaslána do 31.8.2016. V případě neuhrazení doplatku nebude možné se semináře zúčastnit.

V případě, že by z jakéhokoli důvodu došlo ke zrušení semináře ze strany pořadatele Ing. Evy Paclíkové, záloha na seminář bude vrácena v plné výši.

V celkové ceně jsou zahrnuty: vstup na seminář, studijní materiály, nahrávky všech meditací. 

Během dne, případně i po skončení semináře, bude prostor pro Tvé dotazy. Chci, abys měla moji plnou podporu a pozornost, a tak si na Tebe vyhradím dostatek času, abys odcházela se všemi potřebnými informacemi.

Vyplněním objednávkového formuláře níže a zaplacením rezervační zálohy, která není vratná, si zajistíš své místo mezi Bohyněmi. 

Přihlášky ukončeny